Battlemons

نام های جایگزین: Battlemons

Battlemons بازی - است یک بازی مرورگر رایگان توسعه شرکت آلمانی Crenetic اطلاعات. بازیکنان رشد کرده است کودک هیولا با سنگ تیز کردن مهارت های خود را و سپس آنها را مبارزه با [ارسال _2_ ] دیگر هیولا برای دستاوردهای بزرگ خود را و جوایز هیولا بازی نبرد.
بازی Battlemons بازی هیجان انگیز خواهد بود، چرا که به شما در کاریکاتور جهان که در آن هیولا [زندگی می کنند _1_] ویژگی های انسان است. شما مایل به استفاده از دعوا بین هیولا روشن شدن هیولا خواب، و همچنین تربیت بچه ها!

قبل از بازی Battlemons، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. ثبت نام Battlemons می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « بازی برای آزاد ».

2. را نام شخصیت خود را.

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. انتخاب « ارسال ».

گروه ترکان و مغولان موجودات اسرار آمیز شد آخرین چیزی که فضانوردان انتظار برای پیدا کردن [ _1_] در جنگل کره زمین احاطه شده است. Battlemons آنلاین شما معرفی به شیرین، در نگاه اول، بچه های حیوانات، که شد واقعی وسایل نقلیه جنگی . با وجود این واقعیت است که هیولا صلح نسبت به مردم ، اما آنها قادر را به وحشی [_1_ ] مبارزان در مبارزه با هنگامی که آنها با یکی دیگر از اعضای نوع خود در بازی Battlemons . Battlemons بازی جالب است زیرا شما می توانید اهلی و آموزش هیولا .
بازی Battlemons ارائه می دهد بازیکن را به نقش مربی تیم هیولا و شروع به بازی با تخم مرغ که از آن به نظر می رسد هیولا بعدی. هر نژاد zveryushek تا به خود خصوصیات منحصر به فرد آن است. کوچک Prizefighters ، به عنوان مثال، نه بیش از حد مشکل به رشد - آن را فقط نیاز به تغذیه و مراقبت برای تدریس Battlemons آنلاین . شما را از طریق به بزرگسالان که عبور چند مرحله کودک . بعدا در طول بازی جنگ هیولا شما در دسترس خواهد بود مشتق جدید هیولا سنگ با استفاده از دو از همان نوع، و همچنین تجارت دیگر فرزندان در بازار است.

پخش Battlemons آنلاین انجام بلند روستای به دلیل در اینجا است پایدار ، که در آن هیولا می تواند در ورزشگاه بازسازی قطار. شما همچنین می توانید در بازار ، بازدید که در آن همه بازیکنان Battlemons آنلاین می تواند خرید معجون به به طور موقت افزایش می دهد زور و هیولا هوش. در Battlemons بازی غیر قابل پیش بینی است، چرا که میدان جنگ کوچک رزمندگان در نهایت دیدار در مبارزه کنند. پیروزی شما در تاکتیک های و مهارت ، توانایی های مربیگری خود را. مرورگر بازی Battlemons به طور خودکار تضمین می کند که هر پخش دیدار حریف شایسته. برای برنده شدن، شما را دریافت خواهد کرد طلا سکه و شکوه. بازی نبرد هیولا نیز می تواند ارائه دهد جستجو برای شی ء و تخم مرغ هیولا!

شما یک فرصت عالی برای از خواب بیدار شدن ناز و رنگ داشته باشند هیولا او [_1_ آموزش ] مبارزه با جنگ هیجان انگیز عرصه.
بازی Battlemons بازی بسیار سرگرم کننده است، چرا که شما سفر خواهد رنگارنگ [_1_ و جهان همجنسگرا کمیک و تجربه تمام انواع [ _2_] ماجراجویی با شما خود هیولا! در طول راه شما ملاقات بی شماری دیگر حیوانات کوچک و می تواند تبدیل به یک مستقل مربی واقعی [ _1_] هیولا Battlemons آنلاین .
برای این کار، آموزش حیوان خانگی خود را برای تبدیل شدن به یک مبارز واقعی است، اما در مورد رفاه هیولا حیوان خانگی خود را در بازی جنگ هیولا را فراموش نکنید!
بازی Battlemons وعده جنگ های جالب، خنده دار و رنگارنگ!

پخش رایگان در بازی نبرد فوق العاده شما فرصت و مراقبت را [ _2_] خود را هیولا مبارزه با هیولا و دیگر بازیکنان به ماجراهای رنگارنگ جهان شگفت انگیز Battlemons آنلاین بروید!

 

بازی همچنین