نبرد تاج

نام های جایگزین: نبرد تاج

بازی نبرد تاج - بازی کامپیوتر، که در آن جنگ شدید می گیرد در کارائیب سرکش.

اگر واقع گرا، فروشنده و یا دزدان دریایی از راه دور می باشد، پس از آن پیوستن به یک بازی رایگان جدید.

نبرد تاج آنلاین - این استراتژی ساخت که شما را با ویژگی های آن را جذب کند. شما به جنگ های بی شماری برای تسلط بر دریای کارائیب شیرجه رفتن، و معرفی تلاش های خود را به شهرت و ثروت.

در نبرد ثبت نام تاج در آلمان معرفی شده اند. رابط روسیه برای این بازی هنوز انجام نداده است.

به منظور ثبت نام آنلاین نبرد از تاج شما باید:

1. جستجو در این وب سایت.

2. در صفحه اصلی سایت کلیک کنید در گوشه بالا سمت راست دکمه « Registrieren » .

3. نام کاربری منحصر به فرد خود را برای این بازی را وارد کنید.

4. نوشتن آدرس emeil شما.

5. بیا تا با ترکیبی از یک رمز عبور. بنابراین آن مطلوب است به استفاده از هر دو اعداد و حروف.

6. جهان بازی خود را انتخاب کنید.

7. دفعات بازدید: اطلاعات، که در زیر شرح داده شده است. اگر شما توافق می کنید برای قرار دادن یک علامت در جعبه های مناسب است.

8. با کلیک بر روی « Registrieren ».

نبرد تاج شما می توانید بازی بدون فکر کردن در مورد قدرت از کامپیوتر شخصی شما. برای این بازی اصلی ترین چیزی که - آن را به یک اتصال به اینترنت است. مطلوب است را به یک اتصال با سرعت بالا.

در نبرد تاج به بازی شما خواهد شد، ایجاد اولین مستعمرات آن، منابع معدن، تجارت با دیگر بازیکنان و پیشرفت به تدریج از سطح اولیه تمدن در یک امپراتوری عظیم بی ثمر ایسلند.

مشاهده خواهید نبردهای دریایی فقط به عنوان دیدنی و جذاب است رخ دهد. شما مجبور به استفاده از کشتی های تجاری باستانی را به شکست دشمنان دیگر ناوگان در جنگ تاکتیکی در آب.

شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن افتخار بزرگی و شکوه و عظمت، هنگامی که شما همچنان به تقویت مستعمره خود را دارد.

در طول نبرد ماجراجویی از تاج آنلاین، شما اجازه دسترسی به کل از شش جناح های قابل پخش دریافت کنید. این انجمن شامل کشورهای استعماری تاریخی، فروشندگان مستقل و دزدان دریایی بی قانون. فراکسیون افتراق از نظر گیم پلی، واحد را انتخاب کنید، و همچنین بازی به عنوان یک کل.

در حالی که دولت های استعماری در نبرد تاج، بیشتر علاقه مند به توسعه سریع مستعمرات خود را، دزدان دریایی حریص به حفظ چشم خود را در منابع از سایر اعضای خانواده.

در نهایت، بازی شما جایزه ویژه، که پس از اتمام موفقیت آمیز در نظر گرفته شده را دریافت خواهید کرد. آنها را فراهم بیشترین انگیزه ای برای ادامه بازی - برای مبتدیان و همچنین به عنوان یک استراتژی جذاب.

نبرد تاج یک بازی رایگان است و آن را می توان در یک نسخه سخت افزار بهینه سازی در سیستم عامل های مختلف تکثیر: به عنوان مثال، PC مرورگر، تلفن های هوشمند و قرص.

نبرد تاج آنلاین شما را به دنیای ماجراجویی با کشتی شگفت انگیز است، رویدادی های دیدنی و جذاب و طراحی شیک ارسال کنید.

تنبل نباش، در بازی ثبت شده و هم فوق العاده!

 

بازی همچنین