نبرد جاودانه

نام های جایگزین: نبرد جاودانه

نبرد آنلاین جاودانه - چند نفره آنلاین بازی نقش بازی رایگان از شرکت پرفکت جهانی پکن. باید بگویم که این tudiya تا به مدت طولانی خود را به عنوان یک تیم عالی از توسعه دهندگان و تولید dizeynerov مناسب و معقول صنعت محصولات بازی تاسیس و بازی نبرد جاودانه از این قاعده مستثنی است. نبرد جاودانه بازی آنلاین، برادر بزرگتر از معروف پرفکت جهانی است.

تاریخ در بازی نبرد جاودانه خواهد شد بسیاری از وقت خود را. همه شما باید انجام دهید - پر کردن چند رشته با نام حساب کاربری، رمز عبور، تنظیمات محلی و تایید ثبت نام از طریق پست الکترونیکی که شما یک تایید نامه و لینک به دانلود نرم افزار کلاینت دریافت خواهید کرد. بنابراین ثبت نام نبرد جاودانه کامل شده است. نبرد جاودانه بازی آنلاین، ما سرزده با زیبایی های آن را در نگاه اول.

گرفتن شخصیت بازی شروع می شود با یک پنجره ایجاد شخصیت، و از این نقطه روشن است که طراحان کار قلم سخت به بازی تصویر نبرد جاودانه آنلاین زندگی می کنند، غنی و لذت بخش به چشم. و باید توجه داشت که آنها این را واقعا خوب است. در این مرحله در بازی ها است پنج کلاس وجود دارد - از جا در رفته، برگزیده قاتل، mage و مرتد. نوسان بازی جالب همه در نظر تاریخ در دسترس بودن از تولد قهرمان، بسته به جایی که به آن اضافه خواهد شد برای تعیین نشانه هایی از زودیاک، به نحوی ویژگی های بازی از شخصیت تاثیر می گذارد. بازی بازی نبرد جاودانه نیز جالب توجه است زیرا این کار ما را قدم به قدم از طریق داستان و نمی شود در گستره عظیمی از جهان بازی از دست داده است.

کشف جهان از جاودانه آغاز می شود، است که منطقی است، در آسمان است. این جایی است که ما برای اولین بار به دستورالعمل های ما، وضعیت جاودانه و بازگشت به زمین است. در حال حاضر بر روی زمین، ما خود را در افراد تازه وارد اردوگاه که برای اولین بار کار خود را که باید به منظور بهبود و دریافت کمی پول و چیزهایی را که شما در این بازی باید انجام شود. متاسفانه، این کار با اصالت روشن نیست، همه همان "به بهانه" بله "کشتن هیولا نفر"، اما یک جزء گرافیکی، به اجرا در بالا، ظاهر بسیار خوبی از قهرمان، زره و اسلحه، و مهارت های نقاشی فوق العاده از قهرمان شما را فراموش می کنند که ماموریت هستند و نه خسته کننده. بازی آنلاین نبرد جاودانه را به تنهایی ندارد.

بازی خوش با حیوانات خانگی سیستم خود را خوشحال. در اینجا، هر کاراکتر می تواند یک حیوان خانگی را، کسب، پیدا کردن جهان بازی گسترده و یا فقط برخی از هیولا رام. اما هدف آن است که نه تنها به لطفا چشم از استاد خود، در اینجا pitotsy عمل به عنوان دستیاران واقعی بازی، آماده در هر لحظه برای گرفتن تفنگ و مبارزه در کنار شما، و همچنین در حال توسعه و کسب تجربه. اگر شما تصمیم به بازی نبرد جاودانه، سپس شما جزء مهندسی خود را دوست دارم.

در واقع، شایان ذکر است سیستم تولید کیفی، توسعه و بهبود امور، به شیء می تواند صنعتگر خاص، داشتن سطح مناسب از مهارت و منابع لازم، اما مورد پیشرفت های مبارزه در بازی - nemerjanno. از تشدید پیش پا افتاده، به خرید کتیبه خاص و یا سنگ است که می تواند قدرت حمله از شمشیر خود را و یا سطح حفاظت از زره پوش خود را افزایش دهد.

این بازی برای همه طرفداران MMORPG درخواست تجدید نظر خواهد کرد و ساعت بسیاری از سرگرمی های لذت بخش را! در نبرد جاودانه هر کسی می تواند بازی، مشتری بازی دانلود، لطفا ثبت نام کرده و ثابت کند که شما ارزش آن را به بازماندگان نبرد جاودانه تبدیل می!

 

بازی همچنین