نبرد امپراطوری آشفته جنگ

نام های جایگزین: نبرد امپراطوری آشفته جنگ

نبرد امپراطوری: جنگ آشفته آنلاین - فوق العاده چند نفره رایگان نقش بازی بازی، داستان در اساطیر شرق باستان است. بازیکن را به دنیای بزرگ رنگارنگ و حمل و نقل که در آن انتظار می رود که ماجراجویی گیج کننده. مقدار زیادی از PvP است اجازه نمی دهد به دست دقیقه. طراحی و توسعه توسط پروژه Mobicle به سرعت در حال کسب محبوبیت با توجه به بسیاری از ویژگی های آن است. کارت های واقعی، انواع شغل ها در، رویدادهای هیجان انگیز، متناوب با یک دیگر، امکان توسعه به تعداد کافی از رقبا و سلاح های با کیفیت بالا، که در دسترس هر کسی که تنبل به منظور تلاش می شود. نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از شخصیت، هر چند کلاس ها کاملا متعادل و شما می توانید به تبدیل شدن به آنچه شما می خواهید. حضور در بازی های ارواح مانند ببر سفید و ققنوس می سازد آن را برای همه منحصر به فرد لذت ببرید! شیرجه رفتن را در داخل جو از چین، اساطیر کره ای و ژاپنی و نگرانی بسیاری از لحظه های جالب!

به منظور است که شما می توانید بازی نبرد از پادشاهی : [ _2_] آشفته جنگ نیاز به یک کامپیوتر که در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز تا: OS پیروزی dows 2000/XP، پردازنده P4 1 . 6 گیگاهرتز. video128 مگابایت RAM و 512 مگابایت. اگر این پارامتر طبیعی است،
نبرد از پادشاهی : آشفته جنگ ثبت نام، شما را به دنیای مجازی فوق العاده ای را. پر کردن فرم نام کاربری و آدرس ایمیل مناسب و رمز عبور برای تبدیل شدن به یک کاربر مشروع است. با شرایط استفاده، البته، نیاز به توافق برسند. داشتن حساب خود را، شما می توانید مشتری بازی در PC خود نصب کنید.

بازی نبرد از پادشاهی خواهد دوستداران فعال لذت و تفریح ​​با جنگ در جنگهای متعدد با انواع موجودات خارق العاده. هیولا در همه جا، و مبارزه با آنها - یکی از مسئولیت های خود را. شما می توانید نه تنها قدرت فیزیکی، بلکه یک اثر جادویی با شدیدترین جادوها استفاده کنید. باید از ابتدا شروع، اما سیستم پمپاژ گسترده اجازه می دهد تا در طول زمان به شخصیت به اندازه کافی قوی است که او می تواند پیچ ​​و خمهای مختلف. دستیابی به شکست ناپذیری به سرعت کار نخواهد کرد، اما کسانی که مایل به بیمار می باشد، موفق باشید مطمئن شوید که به لبخند است!

نبرد امپراطوری: جنگ آشفته игратьможновсоставеклана. شما همه شانس برای پیدا کردن یک هم پیمان قابل اعتماد و ایجاد گیم پلی و حتی بیشتر موثر، و، در نتیجه، بیشتر جالب است. با هم شما می خواهید نتایج واقعا قابل توجهی دست یابد. علاوه بر این، اغلب مقابله با قبیله دیگر، و شما قادر خواهید بود تا در تمام این. شما می توانید یکی از قبیله های موجود، و یا حتی بپیوندند، بنابراین اگر شما می خواهید خود را ایجاد کنید.

دستاوردهای شما را در بازی انباشت تجربه را تشویق کرد. و شما در صورت موفقیت، ارزش جایزه دریافت کنید. برای ساز و برگ خود را باید به دقت نظارت اگر خواهان غلبه بر حریف شایسته. در وظیفه به هیچ کمبود. بنابراین شما مقدار زیادی از شانس به نمایش گذاشتن استعداد خود. به هر حال، بازی نبرد امپراطوری: جنگ آشفته و تعصب استراتژیک، به طوری که محل کار نه تنها با مشت خود را، بلکه مغز است. اگر شما از بیحال شدن در این بازدید از بیهودگی خسته شده اند و می خواهند به جای لذت بردن از یک زندگی انجام، به از موقعیت های خطرناک، برای ملاقات در چهره میدان جنگ به چهره با دشمن - بازی کره ای طراحی شده با یک سیستم مبارزه بهترین به شما کمک کند است این طرح. در نهایت من می خواهم در مورد تصاویری روشن، که از طریق آن همه رویداد در حافظه باقی می ماند می گویند. رای خود را از مزایای استفاده از بازی ها و به جای آن از اطلاعات دوباره خواندن در مورد آن، قادر به اشتراک گذاشتن تجارب خود را! اجازه دهید امید خود را به حقیقت می پیوندند!

 

بازی همچنین