جنگ برای افتخار 2

نام های جایگزین: نبرد برای جلال 2

اگر شما را به خود جذب و جذاب جنگ جهانی، اگر در زندگی واقعی خود را به شما هرگز برای شرکت در جنگ در مقیاس بزرگ (و می خواهند)، جنگ بازی آنلاین برای افتخار 2 قبل از جنگ جهانی با محاسن و demerits آن را باز کنید.

پنتیوم 4 2:

بازی جنگ بازی برای افتخار 2 آنلاین شما یک کامپیوتر است که مطابق با سیستم های زیر مورد نیاز نیاز دارید. 0 گیگاهرتز، RAM 512 MB کارت گرافیک: انویدیا GeForceFX 5700 و یا ATI RADEON 9600، حدود 9 گیگابایت از فضای دیسک سخت، و اتصال به اینترنت. موافقت مورد نیاز کوچک هستند.

ثبت نام جنگ برای افتخار 2 بسیار ساده است. به منوی شروع سریع، دانلود لطفا و نصب کارفرما و پچ (برنامه های ویژه ای است که به شما کمک خواهد اجتناب از تمام انواع خطا). بعدی، ایجاد حساب کاربری - فکر می کنم از یک نام بازی و آن را در محل مناسب در زیر وارد کنید، رمز عبور و آدرس ایمیل را وارد کنید. به منظور ثبت نام در جنگ ها بازی برای افتخار 2 تمام شده بود، به صندوق پستی خود بروید و لینک را دنبال کنید. جنگ برای افتخار 2 ثبت نام آنلاین موفق بود و شما هم اکنون می توانید بازی را شروع کنم. اجرای مشتری، نام حساب کاربری (یا نام کاربری) و رمز عبور خود را وارد کنید، ایجاد یک شخصیت جدید و شروع به لذت بردن از بازی ها.

جنگ بازی برای افتخار 2 آنلاین شما را به جهان سه بعدی در میدان جنگ، که در آن هدف خود را اساسی است - این تشنج از خاک در رویارویی طولانی میان احزاب، چون توده بسیار زیادی از منابع را در بازی تنها از سرزمین های اشغالی می آید. جنگ مزیت برای افتخار 2 آنلاین مولفه های اجتماعی از این بازی است. این به چه معنی؟ در این بازی شما می توانید عضو یکی از پنج مسابقه، که دارای ویژگی های منحصر به فرد و حرفه ای تبدیل شده است. مسابقه دور از یکدیگر و به طور مداوم در حال جنگ است، بنابراین رابطه در یک مسابقه بسیار قوی است.

آن جالب است به بازی بازی جنگ جنگ آنلاین برای افتخار 2، شما می توانید رتبه بندی از مسابقه خود را با افزایش تعداد نمایندگان و گسترش سرزمین های اشغالی را افزایش دهد. سعی کنید مهارت های رهبری خود را - به عنوان موفقیت از نژاد خود را بستگی به موفقیت رهبران آن، که به شما تبدیل خواهد شد. اما آنچه رهبر بدون کمک است - شما می توانید سه دستیاران (Archons) تعیین خواهد شد که سفارشات خود را انجام دهد.

جنگ برای افتخار 2 بازی آنلاین اشیاء اصلی این شهرستان، که حساب برای پاسگاه های تلفن همراه سه کنترل به جمع آوری مالیات از اراضی است. در طول بازی شما در شهرستان محاصره، اما به یاد داشته باشید برای از بین بردن پرچم شهرستان اصلی شما نیاز به پرچم های ثانویه است که در شهرستان واقع شده است نیز از بین بردن. نگاهی به شهرستان است چندان آسان نیست - اما تفکر تاکتیکی مهارت خود را به شما کمک خواهد کرد.

چگونه به موفقیت و به راحتی بازی جنگ برای افتخار 2، چگونه برای برنده شدن - پاسخ ساده است: جمع آوری به عنوان بسیاری از آثار به زودی به عنوان آنها حاوی مقادیر قابل توجهی از نیروهای باستان که باعث افزایش مسابقه سرعت خود را، قدرت فیزیکی و جادویی و حفاظت کمک خواهد کرد، دقت و چابکی، و بیشتر. مهم است که به یاد داشته باشید، بیشتر به شما باید شی ء، قوی تر اثر خود را. آثار از دست دادن نیست.

شما می توانید یک تیم و قلعه ضبط ایجاد، کشف توانایی ها و مهارت های اضافی. با قلعه زرادخانه خود را، شما می توانید انواع اتحاد با صاحبان دیگر قلعه ها ایجاد کنید.

جنگ برای افتخار 2 آسان به بازی و هیجان انگیز است. جنگ تمام عیار و sieges، نژادهای مختلف با شخصیت های چند منظوره به شما احساسات غیر منتظره ای روشن و احساس را.

بازی جنگ برای شکوه و عظمت 2 طول می کشد بسیاری از پاپ!

 

بازی همچنین