جنگ های فضایی

نام های جایگزین: نبرد

نبرد فضایی آنلاین - یک مرورگر رایگان استراتژی نظامی مبتنی بر بازی آنلاین است که شما را به دنیاهای بیگانه و از گستره بی پایان از کهکشان ها دریافت کنید.
... مجموعه ای از آزمایش ناموفق آورده سیاره ما به از دست دادن فاجعه بار زندگی و 2240 سال زمانی که انسان در آستانه انقراض بود. زمان برای نجات وضعیت بسیار کوچک بود و همه سیارات به نحوی قابل سکونت با مهاجران کشتی رفت ...

ثبت نام فضایی جنگها در این بازی ساده است و شامل پر کردن زمینه های مانند:
• ورود
• رمز عبور
• فرستادن به ایمیل

بعدی قادر به انتخاب یک سیستم سیاره ای و در واقع این سیاره خود را، که برای اقامت مردم شما خواهد بود. در حال حاضر در دسترس است در دو بازی جهان، آن را به بتا، و گاما، شاد شما را در آغوش او می باشد.

بازی بازی جنگ های آنلاین فضای بسیار هیجان انگیز است که به اسباب بازی دیگری تغییر نمی خواهند.
شما باید برای ساخت نیروگاه های برق خورشیدی، معدن فلز، کریستال و دوتریوم، خواهد بود که لازم است به پرواز در سفینه های فضایی و فضا برای گیاهان. ساخت یک آزمایشگاه، شما فن آوری فضای جدید، که به شما اجازه ادامه به ایجاد موتورهای قدرتمند برای سفینه های فضایی و توسعه زیرساخت ها از سیاره خود را یاد بگیرند. علاوه بر این، شما نیاز به ایجاد فروشگاه ها و کارخانه های مختلف برای تولید روبات. با این همه، شما می توانید یک کارخانه کشتی سازی، که در آن امکان پذیر خواهد بود برای ساخت سفینه های فضایی و سازه های مختلف محافظ ساخت.

بازی آنلاین فضای جنگ فرصتی نه تنها برای توسعه زیرساخت های خود، بلکه برای شرکت در جاسوسی و حمله به همسایگان خود و حفظ جنگ های فضای فراهم می کند.

بازی فضای جنگ مربیان شما کمک خواهد کرد، اگر شما نیاز به کمک. چه معنای چنین کمک است، این واقعیت است که در طول بازی در بازیکنان جدید می توانید انواع سوالات است که می تواند با رفتن به بازی چت مجموعه ای را تجربه کنند. اگر کسی موافق به عنوان مربی و کمک شما عمل می کنند در مراحل اولیه برای برخورد با تمام مسائل در حال ظهور در بخشی خود را، مربی پاداش خود را برای چنین کمک های را پاداش بازی. بنابراین، هر دو طرف با این همکاری را هر خود را دارد.

فضای جنگ بازی آنلاین، به جز مربی، ارائه کمک بیشتر به اصطلاح "افسران". نباید با مربیان اشتباه گرفته! افسران شما کمک خواهد کرد به سرعت به سطح توسعه با بهبود برخی از ویژگی های رسیدن به (برای مثال، افزایش قدرت موتور از کشتی و یا برای افزایش بهره وری از معادن). این کمک ها نیاز به پرداخت kuidami (این ارز در بازی).
Kuidy می تواند برای پول واقعی (وب مانی، SMS، پرداخت مستقیم) و یا با جذب بازیکنان جدید خریداری شده است. برای kuidy می توانید برخی از چیزها و مزیت های بازی خرید.

در kuidov در بازی آنلاین فضایی جنگ است ارز دیگر - اعتبار. شما می توانید اعتبار با شرکت در اکسپدیشن های درگیر در تجارت و یا شرکت کن درآمد. این پول است که عمدتا برای محاسبه بین بازیکنان استفاده می شود.

بازی بازی جنگ های فضای آنلاین، ساختن امپراتوری خود، همه شما به تنهایی، و شما می توانید اتحاد خود را ایجاد و آن. اگر شما می خواهید، شما می توانید یک اتحاد موجود بپیوندند، اما باید بدانید که چه اتحاد ایستا نمی باشند، آنها به طور مداوم در حال جنگ با کسی و ایجاد صلح، حمله و دفاع.

من می خواهم بگویم چند کلمه در مورد چگونگی جنگ در این بازی عبارتند از: نبرد خود را، به عنوان مثل، نه، او را در قالب یک گزارش در عملیات بازی (به عنوان مثال، که چه) می باشد.

 

بازی همچنین