Battlestar GALACTICA آنلاین

نام های جایگزین: Batlstar GALACTICA آنلاین

در این کهکشان، دو مسابقه برای انتخاب پخش کننده وجود دارد - انسان و Cylons (ربات). به روز رسانی سفینه های فضایی، این بازیکن می تواند یک ارتش قوی ایجاد برای گرفتن و نابود کردن دشمن. با هر یک از ماموریت کامل باز کردن رمز و راز کشف نشده جهان، و تیم قوی تر شدن و بدست آوردن مهارت های جدید و حمله فرصت ها.

یک مزیت بزرگ گرافیک 3D است، و نبرد های دیدنی و جذاب و رنگارنگ است.

فرزند دیگر، ساخته شده در این ژانر از بازی مبتنی بر مرورگر در موضوع داستان های علمی تخیلی، نه تنها خدشه دار کرده است تصویر خود را، بلکه انتظارات از بسیاری از بازی های فوق العاده از این سبک پیشی گرفته است. Battlestar GALACTICA آنلاین: ما با افتخار به شما یک بازی بزرگ برای هر کسی است که داستانی خارجی نیست در حال حاضر.

من فکر می کنم بسیاری از مردم می دانند که معروف شرکت توسعه Bigpoint نظر گرفته شده است به یک استاد واقعی در بازی های رایانه ای آنلاین، و حتی بیشتر - آنلاین اسباب بازی نقش بازی مبتنی بر مرورگر. فرزند بعدی او، در ژانر بازی مرورگر در موضوع داستان های علمی تخیلی ساخته شده نه تنها لکه دار تصویر خود را، بلکه انتظارات بسیاری از صاحبنظران از بازی های این سبک پیشی گرفته است. Battlestar GALACTICA آنلاین: ما با افتخار به شما یک بازی بزرگ برای هر کسی است که داستانی خارجی نیست در حال حاضر.

بلافاصله خوش خوشحالم که حتی اگر بازی آنلاین Battlestar GALACTICA آنلاین و مبتنی بر مرورگر است، اما گرافیک آن است که پایین تر از برادر بزرگ مشتری آن نیست. گرفتن است که در ایجاد بازی توسط موتور گرافیکی سه بعدی واقعی مورد استفاده قرار گرفت به طوری که هر بازیکن می تواند لذت واقعی از گیم پلی، نه سیستم مورد نیاز zamorachivayas دریافت کنید. به هر حال، اگر Battlestar GALACTICA آنلاین شما می توانید حتی در ضعیف ترین کامپیوتر بازی است، زیرا هیچ حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی وجود دارد. فقط نیاز به اتصال به اینترنت فعال و یک مرورگر.

تاریخ در بازی Battlestar GALACTICA آنلاین شما را زمان بسیار طولانی خواهد شد و توسط هر کسی قابل درک است. همه شما باید انجام دهید - به نام شخصیت بازی خود، یک رمز عبور برای دسترسی به بازی و آدرس ایمیل است که شما اطلاع داده خواهد شد که ثبت نام Battlestar GALACTICA آنلاین کامل شده است را وارد کنید.

آن را به یک فرقه، مواد غذایی و هوای خاص خود را، که به بازی بازی Battlestar GALACTICA آنلاین آنلاین سقوط خواهد کرد -

به طور کلی، شایان ذکر است که این مجموعه خود را در سرنوشت Battlestar GALACTICA است. و در روند ایجاد بازی، توسعه دهندگان را صرف به اندازه کافی زمان ایجاد این فضا به خودی خود، به عنوان بسیاری از طرفداران این ژانر می گویند که Battlestar GALACTICA بازی آنلاین آنلاین - آن را به عنوان اگر سری واقعی، بر روی کامپیوتر خود را متحرک. و شایان ذکر است که یکی از جنگ های فضای، درگیری های خشونت آمیز و توطئه خائنانه غنی در این سری، بلکه جزء فلسفی خود، ماهرانه به داستان بافته شده است. ما یک فرصت منحصر به فرد به چه کار می توانیم در آینده نگاه داشته و به همین دلیل از آن اتفاق افتاد که راه، و نه در غیر این صورت.

در واقع، مخالفان اصلی نژاد بشر Battlestar GALACTICA آنلاین - Cylons، مصنوعی، با توانایی های بزرگ ذهنی و جسمی. تعداد کمی از مردم می دانند، اما یک بار آنها را دستیاران و حتی در انسان بود، اما شورش و برافروخته جنگ علیه سازندگان خود. و اکنون، پس از تقریبا نیم قرن پس از جنگ اول روبات Silonskoy تصمیم به ایجاد یک رفت و برگشت، ارسال نیروهای نظامی خود را در هر یک از دوازده مستعمرات، اما Battlestar GALACTICA موفق به فرار از حلقه محاصره و ترسیم راه برای فراموش کرده همه و تردید از وجود سیاره پدر و مادر با یک نام عجیب و غریب "زمین". در اینجا است که چنین عارضه ما را ملاقات بازی.

شروع بازی، شما می توانید به عنوان نژاد و نژاد از مردم و یا نژاد Cylon خود را انتخاب کنید. این همه به شما بستگی دارد. پس از آن، شما یک جعبه انتخاب ظاهر شخصیت خود را است. من باید بگویم که این بخش از گیم پلی توسعه دهندگان زمان زیادی را پرداخت نکرده است، اما وحشت نکنید، چرا که در بسیاری از بخش های بازی، شما کنترل یک کشتی و mentee خود را در داخل خواهد بود. با این که شما باید بازی به صورت دوره ای و Battlestar GALACTICA آنلاین آنلاین برای قهرمان خود را.

وظایف و ماموریت ها بیش از همه ستایش اجرا خشنود نه تنها مطالعه و خطی، بلکه تعامل از quests مختلف، اشباع از صحنه های پویا و پاداش بسیار لذت بخش برای اعدام آنها. بازی آنلاین، بازی Battlestar GALACTICA آنلاین از تبدیل شدن به غیر قابل اجرا بهتر است.

بنابراین، خلاصه تمام موارد فوق، شایان ذکر است که اگر شما واقعا ارزو ماجراجویی و می خواهید در فضا می شود در میان تعداد بیشماری از ستارگان و سیارات - با خیال راحت شروع به بازی Battlestar GALACTICA آنلاین و به همه ثابت کند که از همه بیشتر می باشد این قهرمان فضایی است که می تواند کل جهان را نجات دهد!

 

بازی همچنین