BeBees

نام های جایگزین: BeBees

BeBees آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر استراتژی نقش بازی بازی، که در آن اقدامات از شخصیت های زنبور عسل است. شما به یک کندو واقعی که در آن معتاد کار خستگی ناپذیر همه همهمه و وزوز، میزبانی وب در صومعه خود را دریافت کنید. هدف از زندگی خود را - برای استخراج بیشتر از عسل. کار شپش - به جمع آوری گروهی از متحدان که شجاعانه خواهد برای حمله به دشمن در صورت نیاز. همچنین مراقبت از جنگجو زنبور عسل که از چهره های اصلی در زنبور خانه است را. توسعه جامعه زنبور عسل قهرمان، مبارزه با هر قطره از این عسل شیرین و ارزشمند برای پرش در در رقابت برای قهرمانی غیر قابل تصور رقبای خود. بازی BeBees رتبه بازیکنان و پیروزی در خط اول در این لیست شما همه شانس! بیا! موفقیت در دستان شما است!

اولین چیزی که شما باید انجام دهید - برای ایجاد یک حساب کاربری. نام، رمز عبور (تکرار)، تاریخ تولد و کشور را وارد کنید. همچنین برای دسترسی به برنامه، شما باید توافقنامه ها را بپذیرد. برو به پروژه شما می توانید از طریق فیس بوک. اگر شما صفحه شما ندارد در شبکه های اجتماعی، ایجاد آن را نمی خواهد مشکل باشد. ثبت نام BeBees شما را به جهان افسانه را، و شما می توانید شروع به حل یک فرمول برای رسیدن به موفقیت. شاید تمام چیزی که در مقدار عسل؟ شاید توانایی نگهداری در حالی که جنگ های هیجان انگیز بین خانواده های زنبور عسل رقیب؟ یا شاید راز حرکت استراتژیک به خوبی طراحی شده است؟ خوب در مورد Fartagh می توانید از آن همه و بستگی دارد؟ شروع به بازی BeBees، شما قطعا پاسخ به این پرسش را پیدا کنید. با گذشت زمان به شما خواهد آموخت که چگونه به ترکیب تمام اقدامات لازم و در سهولت در میان حشرات راه راه زیبا احساس. نشان دادن کاربران دیگر توانایی های فوق العاده ای خود را!

BeBees هر کسی می تواند بازی کند. در حال حاضر، تعداد کاربران، تعداد محترم 208،670 رسیده است. و هر روز بیشتر وجود دارد. برای پیوستن به شما برای دانلود و نصب هر چیزی نیاز ندارد. بازی بدون مشکل در مرورگر لود شده و لذت بردن از گیم پلی حتی ممکن است صاحبان رایانه های با پارامتر متوسط.

BeBees بازی اینترنتی مرتب به طوری که همه چیز در اینجا حول محور عسل. این نه تنها می تواند به جمع آوری، بلکه به سرقت. علاوه بر این، سهام از عسل محافظت خواهد شد. پس از همه، شما هیچ وقت نمی دانید که می خواهد به دست درازی به ثروت خود را! شجاعانه در برابر حملات توسط عسل خود را دفاع در همان زمان، سرقت شخص دیگری. بنابراین شما medokradom معروف زیرک و دشمنان درک کنند که یا چیزی شبیه به یک قلعه غیر قابل تسخیر کندوی عسل.

زنبورها پرواز تحت رهبری خود را روی چمن و جمع آوری در Krafla شهد معطر شیرین. آنها شکار خود را حمل به کندو، و شما باید به تماشای عسل چگونه انباشته و شادی که هر لحظه در حال تبدیل شدن به غنی تر است. چه دقیق تر از زنبورها کار می کنند، سریع تر در خورشید در میان دیگر بازیکنان به همان اندازه بلند پروازانه برنده خواهد شد. بازی در مورد زنبور عسل اجازه می دهد تا به شما برای گسترش و بهبود ازدحام خود را به تمام معنی در دسترس است، و برای شرکت در قهرمانان نبرد چشم popping. در حال ارسال ازدحام نماینده خود را، شما می توانید جایزه دریافت کنید، مگر اینکه البته، او قادر خواهد بود به یک پیروزی.

اجازه زنبورها جذاب شما وزوز، رقص، سرگرمی و کار - به تامل همه این لذت خالص است! بازی در مورد زنبور عسل به شما خلق و خوی آفتابی، بسیاری از سرگرم کننده، قمار، و جنگ با پیروزی گیج کننده را! این بهترین راه برای روشن کردن اوقات فراغت خود را فراموش کرده ام چه خستگی است. فقط برای شروع به جمع آوری عسل و ساخت کندو خود را به عنوان توجه کنید که چنین جلسه فوق العاده ای تساوی از اولین دقیقه امتحان کنید. لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین