دیوانه

نام های جایگزین: دیوانه، دیوانه

بازی دیوانه - این یک بازی برای طرفداران وایکینگ ها با نقش حالت است! با نقشه بزرگ اضافی و مقدار زیادی از راه ها برای رشد این بازی دیوانه شما را متحیر با اجرای زیبا و بسیار پیچیده آن است. توسعه شخصیت است که با استفاده از یک آرایه وسیعی از گزینه های انجام شده، و شما به راحتی می توانید یک روش که کار برای شما بهتر پیدا کنید.

در بازی دیوانه شما می توانید نیروی بی رحم، چابکی برای گول زدن ضربات، استقامت استفاده کنید تا بهتر و یا اطلاعات، به استفاده از قدرت طلسمی باستانی، شما یک شخصیت است که شما واقعا دوست دارم ساخت! کاوش وسعت Midgard از طریق دشت های سبز، جنگل های انبوه و کوه ها، پر از خطرات در دیوانه آنلاین . در هر روستا، به شما سلاح های جدید، زره و مهارت های گرفتن! وایکینگها همواره با مبارزه، همان چیزی که شما در این بازی دیوانه رعایت خواهد شد در ارتباط است.

در واقع، این بازی مرورگر شما جهان هیجان انگیز از اساطیر نورس را کشف کنید. بازی دیوانه شما را به وایکینگ ها، یکی از رزمندگان قدرتمند ترین معرفی.

قبل از بازی دیوانه ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB. تاریخ در بازی دیوانه خواهد زمان زیادی را ندارد و آسان:

1.                   در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2.                   را وارد کنید.

3.                   لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4.                   یک رمز ورود ایمن را وارد کنید.

5.                   انتخاب "ثبت نام"، و دیوانه ثبت نام شده است.

به محض ورود به سرور، شما نیاز به گرفتن تبر و رفتن برای دیدار با هیولا و بازیکنان دیگر، آن را تدریجی خواهد بود، و در ابتدا ما با مقوله های مختلف از بازی های شروع، به عنوان مثال، میخانه، سپرده، یک تاجر در عرصه. همیشه آسان نیست به درک چگونگی وایکینگ ها پیدا کردن راه خود را به دیوانه آنلاین . خوشبختانه، سیستم چت در "زمان واقعی" به شما فرصت برای پاسخ به سئوالات به دیگر بازیکنان.

شخصیت مهارت های دیوانه آنلاین باید به تحول یک بازی مبتنی بر مرورگر استراتژی است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یکی از چهار مهارت به همان اندازه مهم: قدرت، چابکی و بهبود ویژگی های وایکینگ ها، به عنوان مثال، افزایش در قدرت اجازه می دهد تا به شما آسیب بیشتری به انجام.

سپس شما نیاز به تجهیز سلاح و اقلام برای شخصیت خود را. چه قابل توجه در مورد این مرورگر است این واقعیت است که بازی دیوانه دارای چندین گزینه از تجهیزات شایسته یک MMORPG درست مثل دیابلو یا WOW است. ما واقعا می تواند کلاه ایمنی ما وایکینگ، گردنبند، حلقه از همه نوع، و یا سپر دهد. ما باید در مورد سلاح های کلاسیک، زره پوش، چکمه و غیره را فراموش کرده ام غیره در دیوانه آنلاین .

مزیت دیگر برای مهارت های شخصیت می باشد. آنها به شما اجازه باز کردن سلاح و یا مبارزه با تخصص خاص در بازی دیوانه . با این وجود، یکی از جنبه های بسیار مهم توسعه یک ماهیت استراتژیک است. 4 بخش وجود دارد دیوانه آنلاین : "سلاح"، که در آن شما می توانید سلاح و پاداش روز رسانی، و همچنین به عنوان سپر، "حفاظت" به شما فرصت برای پوشیدن بهترین زره، بهترین چکمه، "تاکتیک" می توانید باز آرنا، آوردن طلا بیشتر و یا کاهش ماموریت های زمان کار. "تزئین" به شما فرصت برای پوشیدن حلقه و پاداش گردنبند.

مشاهده خواهید کرد دیوانه بازی و متوجه است که در روستای وایکینگ، هر ساختمان دارای اهمیت خاص خود را دارد. رستوران - از quests، صنایع دستی - به کار، PVP عرصه - برای مبارزه، و غیره

بازی دیوانه بازی مرورگر با عمل و ماجراهای هیجان انگیز، و همچنین کار در یک محیط جنگی است. دیوانه آنلاین به شما این فرصت را به لذت بردن از گرافیک بسیار عالی را، بنابراین موفق، که بدون این امر می تواند فضای وایکینگ ها در هر یک از ما که توسعه دهندگان می خواست به ما بگوید وجود دارد !

 

بازی همچنین