میدان جنگ: شرکت بد

نام های جایگزین: میدان جنگ: شرکت بد، میدان جنگ بد شرکت، battlfild

بازی بازی : بد شرکت - چند نفره تاکتیکی تیرانداز اول شخص، گره داستان که می گیرد در یک کشور خیالی در جایی در شرق اروپا است. خالق این خط تولید - شرکت DICE ، و ناشر عمل می کند الکترونیک آرتز . کاربر باید برای شرکت در جنگ بین ایالات متحده و روسیه است. شما را به دنیای حمل و نقل، تنظیم نوع گودال ماسهبازی است که در آن همه چیز تغییر بسته به شرایط. میدان جنگ به طور مداوم در حال تغییر، بازیکنان مجبور به استفاده از تاکتیک های مختلف را به نفع خود. پس از اجرای بازی و در مقابل چشمان شما تصاویر فلش بازی : بد شرکت ویدئو، تمرکز گردان 222، متشکل از جنایتکاران و دیگر بچه ها که همه چیز را در این مراقبت زندگی است. این گردان به عنوان « بد شرکت » شناخته شده است. هنگامی که در بچه ها میدان جنگ سقوط کرد، و آنها می آیند تا درک کنند که آنها نه تنها به مبارزه با سربازان روسی، و مقابله با مزدوران. یکی از نمایندگان فوق در Batalha جنگنده ی دشمن است در جیب شمش طلا خود را. این به این معنی است که مزدوران برای کار خود را دریافت خواهید کرد بدون پول، و یک فلز نجیب. پس از فکر کردن در مورد کشف غیر منتظره پرستون "کاربر" مارلو، ساموئل "گروهبان" D. Radford جورج گوردون "HEG" رام نشده و ترنس "شیرین" Sweetwater (222 پسر از هفتم گردان) به این نتیجه رسیدند که این واقعیت را به نفع خود. از آنجا که در این روش شما به راحتی می توانید پول نقد در! مصرف شده توسط شهوت از ثروت، آنها تصمیم به عمل می کنند. به منظور به دست چنین رویدادی جذاب نیست و به عنوان شرکت مستقیم در هر چیزی که اتفاق می افتد، شما فقط نیاز بد شرکت دانلود.

تنظیم بازی در PC و اجرای آن دشوار نیست. علاوه بر این بازی : بد شرکت سیستم مورد نیاز کاملا وفادار خواهد شد و مانعی نیست. هر کس می تواند گیم پلی، که خشنود بسیاری از ویژگی های آن لذت ببرید. اجازه بدهید به ما در جزئیات بیشتری بررسی کند. بد شرکت بازی دارای چنین مزیت: مدرن موتور Frostbite، تعاملی و انهدام جهان را فراهم می کند (به عنوان مثال، انفجار خانه فرو می ریزد و آن را غیر ممکن می شود برای پنهان کردن از گلوله)، یک داستان جذاب که در آن توجه شده است به یک شرکت، و همچنین چند نفره موضوعی توجیه شده است. خب، البته، جزء تاکتیکی است که به اعمال شما معنی دار است، بی فکر نیست. و بازیکنان خواهد زرادخانه های غنی قدردانی میکنیم. بد شرکت : شما خیلی متفاوت سلاح بازی در دسترس خواهد بود. اما این فهرست کامل نیست. نمی تواند در جنگ انجام دهید، و بدون تکنولوژی. و مواردی مانند CAV قایق گشت زنی و به همان اندازه به همه طرف های در دسترس است. پس از آغاز جنگ، شما واقعا مطمئن نیستید که چگونه غنی و متنوع BF بد شرکت .

بشتابید بازی : بد شرکت دانلود را به طور کامل لذت بردن از گیم پلی و اجتماعی با دیگر کاربران! چرا حوصله و وقتی که شما می توانید سرگرم کننده در کامل؟ تجربه دلپذیر!

 

بازی همچنین