سر بزرگ باش

نام های جایگزین: سر بزرگ باش

بازی بزرگ سر باش - چند نفره رایگان مرورگر مدل پویا است که با ماجراجویی گیم پلی هیجان انگیز است. بازیکنان دعوت شده به جهانی که در آن قهرمانان اسباب بازی وینیل رنگارنگ می شود منتقل می شود. از یک مجموعه بزرگ، شما می توانید قهرمان جذاب ترین را انتخاب کنید، سپس به مدیریت و توسعه توانایی های خود را. اسانس از گیم پلی بازی تا حد زیادی شبیه به بازی های Deathmatch، که در آن زمان موفق به دست آوردن منافع از تعداد زیادی از کاربران است. بزرگ سر باش آنلاین به کاربران این شرکت Aeria بازی. توسعه دهندگان خوشحال به ارائه یک محیط مجازی است، که در آن به طور مداوم مواج انفجار، قهرمانان با رباتها و با یکدیگر مبارزه می کنند، و قتل امری عادی است. این همه می گیرد در زیبا مکان های 2D. هنگامی که در داخل جهان فانتزی است که شما شیرجه رفتن بی پروا در فضای آن و قادر به تجربه هیجان.

برای دسترسی به جهان مجازی، اولین بار نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. شما به معنای واقعی کلمه یک دقیقه فرم ثبت نام خط مورد نظر را پر کنید. بزرگ سر باش ثبت نام شما را به یک روشن، شاد، جهان پر حادثه است. در ابتدا شما نیاز به تصمیم گیری در مورد یک شخصیت، و تنها پس از آن به افراط در دعوا. در حال حاضر در حال حاضر ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از اسباب بازی های وینیل. در میان آنها عصبانی قرمز ، هندوانه زامبی ، آمانو صادرات ، Bloodfang گرگینه ، لیز ، آبه Sapien ، کراوس ، راجر و بسیاری از دیگر شخصیت های سرد. اما این از حد مجاز است. عنوان پروژه توسعه، در آینده ای نزدیک وجود خواهد داشت شخصیت های جدید، که همچنین بزرگ سر باش بازی خواهد بود. هر یک از شخصیت ظاهر خود را با برخی از ویژگی های متفاوت است، و. اما چه کسی را انتخاب می کنید، شما باید یک راه طولانی و تعداد زیادی از جنگ با رباتها و دیگر علاقهمندان به بازی. اوه، چه، چه، و هیچ کمبود رقیب در اینجا! بنابراین سلاح های خرید و رفتن. شما می توانید سهام تا در انواع سلاح از ساده ( تفنگ ساچمه ای، flamethrowers، موشک انداز، اره برقی، و غیره ) به منحصر به فرد (سلاح گدازه، مولوتف کوکتل، و غیره ) است یک فروشگاه مجازی که در آن شما می توانید پول به دست آورده صرف وجود دارد. و به پول برای خرید، شما باید دوباره و دوباره برای پیوستن به نبرد. پس از همه پیروزی های شما پاداش به ارمغان بیاورد.

چند نفره، تعاونی:

بازی بزرگ سر باش می تواند در حالت های مختلف است بازی ، حالت فرمان، و همچنین بازی (8 از 8) و دوست داشتنی توسط بسیاری از حالت جذب نیک. هر گونه رژیم شما را با شگفتی آن لذت. سعی کنید همه آنها برای پیدا کردن جذاب ترین. من باید بگویم که شما در این بازی راحت به سرعت و بدون در نظر گرفتن حالت کاملا احساس اعتماد به نفس خواهد شد. پس از رابط در دسترس است، و تمام ویژگی های بازی مشخص است. اگر شما تعمق چگونه به صرف اوقات فراغت، سعی کنید به بازی این بازی. به خصوص از آن را بسیار گذاشته پشت، فعالیت های آرامش بخش و همچنین در دسترس بزرگ سر باش رایگان. شما انتخاب خود را پشیمانی نیست! موفق باشید!

 

بازی همچنین