بایوشاک

نام های جایگزین: بایوشاک

بازی بایوشاک - پروژه های 2K بوستون است، که یک تیرانداز اول شخص با عناصر RPG. کاربران باید برای رفتن به جهان داستانی و شیرجه رفتن به ماجراهای هیجان انگیز است. طرح داستان از توسعه سریع و آنی و نه سریع سقوط فوق العاده ای شهرستان زیر آب کمتر از خلسه می گوید. خالق آن می خواستم به زیر پرچم شخصیت های منحصر به فرد آن، مردم با استعداد ترین که شایسته در یک جامعه آزاد زندگی می کنند جمع آوری کنید. با توجه به طرح میلیونر بلند پروازانه اندرو رایان و در این زیستگاه منحصر به فرد برای مردان نابغه بود که نوع جدیدی از جامعه به معنای واقعی کلمه. رایان معتقد بودند که افراد بی کفایت که هیچ جایی در این گوشه شگفت انگیزی از کف اقیانوس. و مانند در همه چیز اول با توجه به طرح قرار بود، تاجر دیوانه موفق به خلق شعری در زمان مورد نظر. اما خیلی زود مشکلات اولین بار ظاهر شد. هیچ چیز عجیب و غریب است که در یک جامعه ایده آل، هیچ کس به نظر می رسد به طبخ یک وعده غذایی، شرکت در تعمیر، تمیز کردن و مراقبت از دیگر نیازهای خانواده وجود دارد. این وضعیت منجر به ظهور یک بازار سیاه و سفید ارائه شده است. ممنوعیت تماس با جهان خارج تنها مشکل بدتر است. در اینجا نیز مورد است که به سقوط نهایی مدینه فاضله منجر مداخله کرده است. کشف ماده ای به نام ADAM لحظه منجر به مرگ می شود. ماده تولید شده توسط نرم تنان، به عنوان ژنتیک آلمانی متوجه شدند Brigid Tenenbaum، می تواند مردم را قدرت مافوق انسانی را. تمایل خود را به این ماده منجر به یک جامعه تقسیم می شود. در حال حاضر حتی خالق شهرستان رها شده این ایده را قبل از قوانین حمایت از زخم. حرص و آز، تیرگی ذهن، به دلیل تولید یک فرآورده حاوی یک ماده ارزشمند به ارمغان می آورد سود افسانه! چه این همه منجر شود؟ اطلاعات در مورد این و قادر خواهد بود به دخالت در آنچه اتفاق می افتد، هر کسی که حل دانلود بایوشاک.

اجرای بر روی مانیتور ویدئو های خود را بایوشاک، شما در این بازی به عنوان جک، که تنها بازمانده از سقوط یک هواپیمای مسافربری است ظاهر خواهد شد. جک به طور تصادفی به جهان زیر آب می افتد و در اینجا در تماس با او می آید مردی به نام اطلس - رهبر مقاومت. اطلس سر از کسانی که جرات به مبارزه با قدرت از رایان و او در حال حاضر آماده برای کمک به جک که به این جهان استفاده می شود، در انتظار نشانه ای از شرکت تازه وارد قدردانی در این عملیات به خارج برای گرفتن انتقام شهرستان میزبان بی شرمانه انجام شده است. جک داستان باور نکردنی از آدم و جوهر چگونه یک فرانک فونتین تاسیس شرکت های درگیر در توسعه یک سری از تغییرات ژنتیکی به نام یاد می گیرد "پلاسمیدها." استفاده از این مواد دارای جمعیت از عواقب جبران ناپذیر. نه تنها که این محصولات شامل ADAM بالا، به طوری که آنها هنوز هم به علت وابستگی غیر قابل مقاومت است. نیاز به بیش از مواد مخدر در حال افزایش است هر روز و پس از فارغ التحصیلی Brigid Tenenbaum جزئیات آبدار آموخته است. اگر شما صدف را در بدن انسان، از آن شروع به تولید 10-20 برابر ماده با ارزش تر. و به عنوان برای چنین بدن عمل مورد نیاز، بی بضاعت، یتیمان درمانده فرانک فونتین میزبان انجام صدف تبدیل شده اند که کاشته در دختران حفره شکم. پس یاد گرفتم این همه، جک مواجه انتخابی: برای کمک به بازگرداندن انسانیت از خواهر کوچک و یا کشتن آنها، در نتیجه استخراج ADAM مایه تاسف است. از این تصمیم در نهایت در پایان دادن به این بازی بستگی دارد.

البته، شما یک سوال منطقی به عنوان بایوشاک بازی ناشی می شود؟ بنابراین، یک زن و شوهر از کلمات در مورد گیم پلی. شما می توانید به عنوان جک سفر به مکان، و سپس مبارزه با جمعیت خصمانه. هنگامی که کل داستان آدم بود، بسیاری از روستاییان در پایین اقیانوس اطلس جهش یافته. این است که با این جهش به مبارزه با شخصیت اصلی. همچنین، این بازی شامل جمع آوری کیت سلاح bioshoke و پلاسمیدها. بدون منابع اختصاص داده شده به زنده ماندن است که به سادگی غیر ممکن است. در طول گیم پلی شما توانایی برای بهبود شخصیت خود را. کسانی که بایوشاک دانلود کامپیوتر، شما باید یک چیز بیشتر می دانم. بازی شامل سه سطح دشواری، یعنی، آسان، متوسط ​​و سخت. آنها در آن آسیب پذیری قهرمان را افزایش می دهد متفاوت است، و مخالفان در حال گرفتن قوی تر. بنابراین آن را می پردازد به برخی از مشکلات آماده می شود. اما آن را به عنوان جالب است که از طریق تمام آزمون بروید و برای رسیدن به مورد نظر! از آنجا که شما تصمیم به دانلود بایوشاک، آیا لحظه ای دیگر تردیدی نیست. حسرت این انتخاب لازم نیست، چرا که بازی خواهد شد بسیاری از اوقات فراغت هیجان انگیز و احساسات غنی به ارمغان بیاورد!

 

بازی همچنین