بایت فایت

نام های جایگزین: بایت فایت 1. شهرستان

بایت فایت آنلاین - نقش بازی بازی مرورگر رایگان مربوط به این ژانر از PTG (زمان دوره بازی) است، که شده است، این بازی را می توان در بسته و خاموش در هر زمان، و تمام اعمال شخصیت خواهد شد، از در یک زمان خاص انجام شده است. بایت فایت بازی آنلاین، مذاکرات در مورد رویارویی ابدی میان خون آشام ها و werewolves.

بایت فایت بازی آنلاین نیاز به نصب ندارد کلاینت و بازی های موجود در تقریبا در هر مرورگر.

به منظور شروع به بازی به بازی بایت فایت ثبت نام: بر روی کلیک کنید صفحه اصلی "ثبت نام" را در صفحه بعد، برای خودتان انتخاب کنید یکی از نژادها (خون آشام ها و یا Werewolves، آنها با هم تفاوت زیاد است، به جز هر دو در ظاهر و آیکون نژاد تولید مواد غذایی). بعد، در زمینه ثبت نام مستعار (نام)، رمز عبور، و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. سپس به شرایط استفاده از خدمات و حفاظت از اطلاعات به توافق برسند، و عضویت بایت فایت به پایان رسید، شما می توانید بازی را شروع کنید.

رفتن به بازی، بر روی "مرور"، شما می توانید تغییراتی در نمایه خود را (جنسیت را انتخاب کنید و سفارشی کردن ظاهر)، به آمار نگاه کنید، پیشرفت های مبارزه، به دست آوردن استعداد.

هر شخصیتی توانایی های خاص: قدرت، دفاع، چابکی، استقامت، جذابیت دادن، تجربه و نشاط. علاوه بر این توانایی، هشت جنبه که توصیف ماهیت شخصیت وجود دارد: انسان، آگاهی، سفارش، طبیعت، وحش، تخریب، هرج و مرج و فروپاشی.

بایت فایت بازی آنلاین است اصطلاح نقشه - توپ کریستال، که به طور موقت می تواند در بهبود چیز است. اثر عمل در هر قطعه ای از تجهیزات است، اما اگر سلاح در حوزه عمل را تغییر دهید، اثر بر روی سلاح های جدید به کار گیرند. با کمک برخی از مناطق شما می توانید استعداد دسترسی پیدا کنید.

بازی بازی های آنلاین می تواند با خرید یک حساب حق بیمه (وضعیت ارباب سایه ها) بایت فایت. با توجه به این وضعیت:

1) وجود خواهد داشت هیچ رسانه تبلیغاتی شخص ثالث.

2) برای فعال سازی حساب کاربری، شما یک طلا هزینه روزانه دریافت خواهید کرد.

3) دو بار بازسازی نقاط عمل؛

4) نقاط عمل 50٪ بیشتر؛

5) مخالفان جست و جوی پیشرفته

6) شکار آمار.

7) معجون اضافی 100٪ بهبود سلامت

8) تصاویر منحصر به فرد از شخصیت های (جنس، رنگ پوست و چشم ها، و همچنین بسیاری دیگر تغییر دهید. غیره )

9) 5 پوشه های اضافی دیگری نیز سیستم شما.

بازی بایت فایت کارهای مختلف شما می توانید از بازی در ارز خرید: طلا (ارز پایه) و ignitsit / کریستال (پول اضافی برای آن، به هر حال، شما می توانید وضعیت پروردگار سایه خرید، 14 days/15 ignitsita). Ignitsity می تواند برای خریداری "واقعی است."

اگر شما میل به تغییر نژاد این را می توان با کمک از تناسخ سنگ انجام می شود (به طور خودکار قبیله خود را ترک، و اگر شما خالق قبیله می باشد، او را اخراج خواهد شد). فروش این سنگ می تواند 50 ignitsitov.

همه اقدامات، از جمله مبارزه در بازی رخ می دهد با استفاده از بازی جعبه متن خاص. بازیکنان را در جریان وقایع در بازی تاثیر نمی گذارد، تمام نتایج به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش.

برای تولید مواد غذایی و طلا (می توان آن را مورد استفاده برای پمپ مهارت ها و بهبود لانه خرگوش و غیره خود)، شما نیاز به رفتن به شکار

تعقیب جنایتکاران - در اینجا شما نیاز به اجرا در اطراف به دنبال مردم به تجربه مورد نظر، طلا و معدن؛

شکار برای مسابقه مقابل - در اینجا شما نیاز به حمله به بازیکنان در مسابقه مقابل، که در آن برنده دریافت مدال طلا و تجربه، و برای از دست دادن - فقط از دست دادن طلا.

بازی بازی آنلاین بایت فایت، درآمد ارز بازی همه چیز و مهارت های لازم می تواند در چنین مکان است

گورستان - شما می توانید شخصیت خود را به کار در زمان از 1 تا 8 ساعت برای طلا و تجربه

ارسال

غار - در اینجا شما می توانید از شیاطین مبارزه، از 10 تا 30 دقیقه (با حساب حق بیمه - از 5 تا 15 دقیقه) است، که از زمان کسر شکار

بازار - در اینجا شما می توانید مسائل خود را بر فروش قرار داده است و خرید آنها را از دیگر بازیکنان (این تنها راه برای انتقال همه چیز را در بازی است). برای ارائه برای فروش می خواهید به پرداخت طلا کمی

میخانه - در اینجا شما می توانید تلاش، یکی از 4 سطح (آسان، متوسط، سخت و متخصص) است.

بایت فایت بازی 1. شهرستان تا به بسیاری از ویژگی های جالب. به عنوان مثال: شما می توانید در بایت فایت برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان با استفاده از انجمن بازی است، اما اگر شما می خواهید به گسترش توانایی های خود، شما می توانید یک قبیله یا پیوستن به خود را ایجاد نمایید.

به طور کلی، بازی قابل توجه است و ثبت بایت فایت خواهد درب در جهان او را باز!

 

بازی همچنین