قهرمانان نبرد

نام های جایگزین: قهرمانان نبرد

قهرمانان جنگ - بازی رایگان مرورگر. قهرمانان بازی نبرد توسعه یافته توسط حلزون بازی و سرمایه گذاری در آن همه قدرت و روح هر شخص. در اینجا شما خودتان را پیاده سازی به عنوان یک قهرمان، در حالی که نماینده از هر نژاد. جای تعجب نیست که بازی دارای چنین نام. به طور کلی، شما باید تمام توسط خودتان احساس راحتی کنید.

قبل از اقدام به گیم پلی واقعی، توصیه می کنیم به جستجو در ویدئو قهرمانان نبرد اینترنت و مشاهده آن، و پس از خواندن مرور کنید. سپس شما می توانید در سایت و دانلود رایگان قهرمانان نبرد حرکت می کند.

که چگونه سریع شما را در جهان از داستان به جلو. بازی قهرمانان نبرد شما به نمایندگی از شخصیت های مسابقه است که شما انتخاب کرده اید را بازی کند. و در اینجا آنها تنها چهار نشان داده شده است

• مردم.

• الف.

• باربارا.

• احضارکنندگان ارواح.

مردم - پارامتر به طور متوسط، اما آنها را به یک ارتش قدرتمند پیشرفته. اعتقاد بر این است که مردم بهترین و مفید مهارت. Elaziya پادشاهی خود را.

الف - مهارت های توسعه یافته و به سرعت حمله. با داشتن سلاح های خاص را می توان در استفاده از آن آموزش داده است. تشکیل دولت Welling به.

باربارا - نمایندگان از لحاظ جسمی قوی ترین نژاد. قهرمانان را بالاترین درصد زنده بودن و حمله. پیش از این، مردم متحدان بودند. در حال حاضر یک دولت مجزا.

احضارکنندگان ارواح - نمایندگان ارواح، بزرگترین شعبده بازان. نمایندگان ارزان و سهام زیادی از سلامت و دانش بسیار خوبی از این حمله. هر روز باید گوشت تازه - مردم حمله کند.

پس از انتخاب یک شخصیت، بدون توجه به آنچه نژاد او متعلق به، شما بازسازی قفل انتخاب کنید. در آینده، این خانه خود، قلعه و مکان مهم در بازی است. شما باید برای محافظت از قلعه با تمام معنی. تا زمانی که شما برنده خواهد شد قلعه های دیگر، و گرامی داشتن آنها و هنوز بیدار. اما هم وجود دارد از مهم ترین ساختمان - کنگره - در هنگام بلند کردن سطح خود را، شما می توانید ساختمان های دیگر را بهبود بخشد.

همچنین از آغاز شما مأموریت های آزمون برای مبتدیان که در حال حاضر به شما به معنی از بازی نشان می دهد منتقل می کند. و تایپ کردن است بسیاری از تجربه، شما راه حلی برای برخی از وظایف مشکل پیدا کنید، برای اطمینان از شروع گیم پلی.

چوب، سنگ، گوگرد و کریستال:

در طول بازی، شما نیز مهم است چهار نوع از منابع جمع آوری کند. در طول بازی شما بعضی از نقاط را بر روی نقشه با سپرده زیادی از منابع را پیدا کنید. و آنها به طور مداوم شما را در اختیار باشد.

جنگ را در محل به تدریج، گام به گام. همچنین دارای یک دعوا در حالت اتوماتیک. 4 - این طول می کشد حدود 3 دقیقه. اما در طول این زمان شما می توانید کسب و کار خود را انجام دهد و یا به سادگی استراحت.

بازی بازی قهرمانان نبرد بسیار سرگرم کننده، به خصوص اگر شما فراموش نکنید که به دعوت دوستان خود را. و به بازی حتی روشن تر و هیجان انگیز تر.

گرافیک در بازی، هر چند نه با بالاترین کیفیت، بلکه باعث می شود فقط احساسات مثبت، تمایل به بازی نیست. صدا علاوه بر خوبی برای یک تصویر کامل از گیم پلی

قهرمانان بازی نبرد آنلاین به شما این فرصت را به مانند یک قهرمان احساس، احساس قدرت است که شما قادر به. بنابراین عجله به شیرجه رفتن به دنیای بازی قهرمانان نبرد.

مبارک شما بازی!

 

بازی همچنین