قصاص Blacklight

نام های جایگزین: قصاص Blacklight

بازی Blacklight قصاص یک بازی آنلاین چند نفره انبوه توسعه یافته برای PC است. در این بازی شما اول شخص بازی.

به زبان انگلیسی به زبان دیگری از انتخاب شما، ارائه شده در بازی آنلاین ثبت نام Blacklight قصاص. برای ثبت نام شما باید مشخص کنید:

1) نام کاربری و پست الکترونیکی خود را به آدرس.

2) رمز عبور و کد است که در تصویر نشان داده شده است.

بازی بازی Blacklight عذاب شما را از شخصیت های زیر را ملاقات:

1. Grendel مشخص یک زرادخانه بزرگ سلاح ، از جمله سه مرگ و [ _19_] اشاره مخرب تجهیزات. همچنین دارای زره های سنگین . لذت بردن از تمام توانایی های شما فقط می توانید Grendel سطح سی.

2. M. ارائه محافظت با آن سلاح های دور و نزدیک محدوده. یکی از ویژگی های منحصر به فرد ترین MARS خود بسیار بالا زره است فراهم می کند که 25٪ کاهش آسیب. مریخ همچنین متوسط ​​ و استقامت سرعت در حال اجرا ، اما قدرت بالا زره پوش.

3. ادم خائن و بدنهاد هنوز سریعترین و چالاک ترین قهرمان است. آنها از سلاح های گوناگون مبارزه با نزدیک است. ادم خائن و بدنهاد اولین قهرمان است که به [_19_ با منتشر خواهد شد غوغا سلاح به عنوان استاندارد.

4. دوشس یک تک تیرانداز تخصصی همه شرایط جنگی است. این است که با یک تفنگ و آتش زا هفت تیر، که ممکن است دشمن در ثانیه حمل مجهز شده است. دوشس بازوی چپ او را برای یک بازوی روباتیک قربانی.

5. شماس - با کاربر ماشین پرس یا کنترل او می تواند اداره کند صحت حتی در خطرناک _7_] در محل کار. از آن است که به طور کامل ظاهر منحصر به فرد از هر دیگر عامل در بازی.

6. C. Karalis - موسوم به "لیلث به دنیا" - یک خلبان با تجربه. هدف آن نبرد است، و او دارای پشتیبانی سه نارنجک. لیلث به دنیا ضربه بسیار سنگین است و پس از آن دشوار است برای زنده ماندن.

7. درباره گوشه. او همیشه در گارد و می تواند هر دشمنی را به دام رانندگی کنید.

8. B. هیندز - این پزشک. در حال حرکت در سرعت بالا و ممکن است بهداشتی را افزایش می دهد، اما فاقد زره پوش. استفاده افراد درمان و تفنگ.

9. J. Haussen - این تیرانداز از خفا که قدرت بدنیاش خوب است.

10. A. هرناندز - در سلامت بالا و زره پوش توسط سرعت. استفاده برای شفا انژکتور و مبارزه با - تفنگ ساچمهای .

11. M. Akimoto - خلبان می پوشد کت و شلوار و یک متخصص کلاس اول.

در بازی آنلاین، بازی Blacklight قصاص شما ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید. همه این است که فقط با درخواست شما انجام می شود.

در اینجا، Blacklight قصاص آنلاین، شما جنگ شدید را مشاهده کنید، اما گرافیک فوق العاده بزرگ است، چرا که به نظر می رسد کاملا واقع بینانه.

این بازی دارای یکی از ویژگی های ویژه ای است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن دشمن از طریق یک دیوار.

بازی بازی Blacklight قصاص آزاد، گذشت از حداکثر ماموریت لذت.

موفق باشید در بازی Blacklight قصاص!

 

بازی همچنین