BlackShot

نام های جایگزین: BlackShot

بازی BlackShot با قوانین ظالمانه، که در تیرانداز سبک نوشته شده است. در BlackShot شخصیت های مزدور آنلاین انجام هر کاری برای رسیدن به هدف خود است.

بازی BlackShot آنلاین شما را در زمان به عقب را در زمانی که جهان را در حالت هرج و مرج می شود، همه دولت را برای منابع مبارزه کنند.

شما انجام ماموریت های مختلف، بهبود مهارت های قهرمان خود را. وظیفه شما این است که نام خود را در بازی. در BlackShot شما می توانید به صورت رایگان بازی، تنها چیزی است که شما قادر خواهید بود به صرف پول در سلاح و دیگر تجهیزات.

بازی BlackShot شما نیاز به تنظیمات سیستم زیر را از کامپیوتر و یا لپ تاپ شما

پردازشگر: اینتل پنتیوم، 2 گیگاهرتز

ویدئو: 256 MB

حافظه: 512 MB

اینترنت: اتصال با سرعت بالا.

ثبت نام BlackShot در وب سایت رسمی از این بازی انجام می شود.

: برای این کار شما نیاز به

1) به وب سایت رسمی بازی.

2) با کلیک بر روی لینک «بخوان تا اکنون».

3) نام کاربری را وارد کنید - نام منحصر به فرد که در آن شما خواهد شد بازی.

4) ابداع و ارسال رمز عبور.

5) رمز عبور تکرار کنید.

6) ارسال ایمیل.

7) انتخاب از فهرست کرکره ای کشور خود.

8) شماره کد است که بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده شود.

9) انتخاب از فهرست کرکره ای سوال امنیتی.

10) نوشتن پاسخ به سوال انتخاب شده است.

11) اگر می خواهید برای دریافت پیام در پست الکترونیکی خود در مورد تغییرات در این بازی، قرار دادن یک تیک را در کادر مناسب.

12) دفعات بازدید: توافقنامه مجوز از بازی و همچنین برای قرار دادن تیک در کادر مناسب. این اذعان است که شما با تمام قواعد بازی به توافق برسند.

13) سپس کلیک کنید « بخوان تا اکنون ».

سپس شما دسترسی به دانلود بازی ها داده می شود آنلاین BlackShot.

بازی BlackShot آنلاین متشکل از مزدوران زیر

1) تراویس بنر. دشوار است تصور مانند یک کمی تراویس به میدان جنگ خودداری کرد در طول جنگ در آغاز دسامبر 2033 . این به تصویب رسید، مطرح شده و آموزش دیده از مزدوران در آنها زیرزمینی دارای ارسال های فرمان . تراویس ثابت خطرناک نخبگان. در حال حاضر منجر تیم ملی در میدان نبرد.

2) ونسا سبز. از آنجا که او پدر و مادر آزاد سلاح های هسته در [کشته شدند _25_] دسامبر 2033 ونسا سالها پیش یاد گرفته کنترل مسلح و در حال حاضر یکی [_25_ ] منجر مزدوران در میدان جنگ .

3) آدم گارسیا. قدیمی جانبازان چیزی آدم نه دیده یا شنیده . گفت حتی یک بار او ارتش کشته سربازان کلون انسان مبارزه در دهه گذشته و آن را یکی از معتبرترین مزدوران در این منطقه است. بی رحم و بی باک است جنگنده تجربه است فورس ماژور .

4) کتی فین. او همسر سابق مزدور تکثر بار تجربه در میدان جنگ. اما هنگامی که شوهرش کشته شد دفاع آن را از هسته ای تخریب، این خانم تصمیم گرفت را نفرت سوزاندن خود، و به میدان جنگ. بقیه از تاریخ زندگی او ساکت است.

جنگ جهانی همواره دشوار بوده است، مردم عزیزان از دست داده اند، به جبهه رفت. در حال حاضر این فرصت برای احساس کوچکی در آن روز، زمانی که مسئله اصلی این بود برای زنده ماندن شما داشته باشد.

 

بازی همچنین