قهرمانان نسب

نام های جایگزین: قهرمانان bludlayn

بازی نسب قهرمانان ژانر "بازیکن تیم" در بازی جهان که در آن بیشتر درگیری بین علاقهمندان به بازی "که یک" یا رخ می دهد است "تیم در مقابل تیم." مبارزه گزینه های واقعی، شما همچنین می توانید حذف "دیوار به دیوار" و یا "پنج پنج." از آن است که طعم و رنگ.

به طور کلی، این بازی در گرافیک خیره کننده و جوک شوخ انجام شده است. "دانلود و پرتاب خشم خود را" - توسعه دهندگان سوئدی کاربران ارائه دهد. بعد از این مقدمه دانلود کنید قهرمانان نسب آسان. علاوه بر این، شما را پیدا خواهد کرد به طور کامل ابتدایی و ثبت نام در این بازی نسل قهرمانان، که در آن شما فقط نیاز به وارد کنید آدرس ایمیل، رمز عبور و نام کاربری خود را - به نام که تحت آن شخصیت خود را عمل خواهد کرد. به این ترتیب، ثبت نام خود را طول می کشد و قهرمانان نسب.

چه نوع شخصیت شما می توانید در این فیلم اکشن هیجان انگیز مانند قهرمانان نسب بازی آنلاین دریافت کنید؟

این ممکن است یکی از شخصیت های زیر است:

  • تیرانداز
  • پزشک
  • واحد پشتیبانی
  • مخزن

این چهار کلاس است، به طور معمول، ویژگی های خود را. درباره آنها را آسان به حدس زدن: فلش اعتصاب زیبایی تیرانداز رعد و برق، و پزشک با استفاده از توانایی های بهبود خود را تحت تاثیر قرار. مخازن، البته، حفاظت و حمایت از سربازان در جنگ کوتاه مدت و بلند با حریف است. پس از این جنگ به آنها، البته، باید به پزشکان محلی برای شفا. حوادث دوچرخه سواری در بازی تقریبا بطور کامل فراهم شده است.

علاوه بر کلاس ها، بازی آنلاین قهرمانان نسب همچنین دارای حالت های مختلفی از انجام مبارزه رعد و برق. تهاجمی بیشتر از سه حالت - میدان. در اینجا zhivim نمی تواند ترک کند. به طور خلاصه، آن را برای شجاع ترین و با اعتماد به نفس است. فتح و اشیاء باقیمانده های عکاسی: اما برای کسانی که زندگی را درک کند و آماده است تا به مبارزه با مرگ نیست، بازی BLC دو گزینه آماده کرده است. گرافیک مبارزه بسیار وضوح مشخص است. اثرات و عوارض صدا متناوب. بنابراین طرفداران رنگارنگ سوزش درام نظامی باشد راضی خواهد شد، و nelyubiteli - عشق.

بازی بازی آنلاین کارشناسان قهرمانان نسب برای تقریبا همه توصیه. هیچ محدودیتی خاص در سن یا جنسیت وجود دارد، برای سطوح بازی و یا توانایی نگهداری در دست ماوس. این یک بازی جهانی برای همه است. حتی اگر یک مبتدی شروع می شود به بازی قهرمانان نسب، به زودی او قادر خواهد بود تا به سطح مهارت و پرنیان تجربه بازی تانک به چپ و راست هیچ شکارچی مقرون به صرفه بدتر مشتاق باشد.

در قهرمانان نسب شما می توانید برای بازی بازی، اما شما می توانید برای پول واقعی است. این انتخاب شما است. از زمان به زمان توسعه دهندگان را تشویق علاقهمندان به بازی خود را به محرک های مختلف دلپذیر است. کمپانی در یکی از چهار کلاس می تواند نه تنها برای پول واقعی به دست آمده، اما پس از گذراندن چند روز در بازی. همچنین در طول بازی، به خصوص چنین طولانی، پخش می شود پاداش، انجام وظایف را می یابد و مصنوعات.

حمله از قدرت بستگی به دقت از ماوس بر روی دشمن. عمدتا BS طول می کشد پرداخت چند نفره، اما شاید با ربات مبارزه کند. این به این معنی است که نه لزوما در طرف دیگر یک شخص حقیقی نشسته. شما می توانید با یک شریک مجازی مبارزه کنند.

چه ویژگی این محصول سوئدی، پس از آن یک بازی است بدون جزئیات هوشمندانه، به موجب آن آسان برای یادگیری و سریع است به توسل به مهارت های خود را. بازی شبیه به شورشیان است، که در آن پویایی ثابت از طرح نگه می دارد مخاطبان در لبه تنش های عصبی.

 

بازی همچنین