ﯽﺘﻧﺮﺘﻨﯾﺍ ﺖﮐﺮﺑ

نام های جایگزین: ﯽﺘﻧﺮﺘﻨﯾﺍ ﺖﮐﺮﺑ

BlessOnline - رایگان مشتری های چند نفره نقش بازی بازی سبک فی توسعه به سبک قرون وسطی. پروژه از شرکت کره ای Neowiz قادر به انجام یک رقیب جدی بازی های فعلی مشابه. بازی در BlessOnline موتور مدرن غیر واقعی 3 و گرافیک نصب یکی از مزایای استفاده از دنیای مجازی است. طرح در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد آشنا، اما آن را در زمان گیم پلی نزدیک، شما بسیاری از نکات جالب توجه پیدا کنید. دشمنان قسم خورده متعلق به دو جناح مانند اتحادیه و Hieron هنوز هم می تواند یک زبان مشترک پیدا کند. به عنوان بخشی از جناح های مخالف دیدار با نماینده از نژادهای مختلف. نبرد داغ و پس از آن مواج در مکان های بازی. شما انتظار بازی جنگ های هوایی، قلعه محاصره، حماسی را در روی زمین، ماجراجویی فراموش نشدنی در هر گوشه از جهان پهناور. جای تعجب نیست که پروژه حدود 150 نفر شاغل، محصول معلوم شد واقعا شایسته و امیدوار کننده. چرا شما خودتان را در این؟

برای این که به گیم پلی بازی، شما باید بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب مشتری. ما خوشحال به مایل به سقوط به گرداب حوادث فوق العاده است که این لزوما یک کامپیوتر فانتزی می باشد. حتی اگر دوست شما دارای یک پارامتر آهن متوسط، مهم نیست. پس از سیستم مورد نیاز برای این بازی کاملا وفادار است و نه ترساندن کاربران، بلکه برعکس، به افزایش تعداد آنها کمک می کند. بله، و مراحل نصب کلاینت بسیار ساده است. فقط فراموش نکنید که شما نیاز دارید به اولین یک حساب کاربری ایجاد کنید. BlessOnlineregistratsiya طول می کشد فقط چند دقیقه. آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. سپس شما را در هر زمان مناسب برای شما قادر خواهید بود برای ورود به بازی خواهد بود.

شروع به بازی بازی آنلاین BlessOnline، شما باید تصمیم بگیرند چه چیزی خواهد بود که قهرمان خود را. انتخاب به عنوان بسیاری از 10 مسابقه و 8 کلاس داده می شود. توانایی های خود را تا حد زیادی بر تعلق به طبقه بستگی دارد. Perechislimihvseh

- Bersreker (نقاط قوت، آوردن مرگ، مخالفان مطرح می ترسند، که عادت کرده اند به تن)

- نگهبان (مدافعان شجاع از امپراتوری، که همیشه آماده به ایستادن به گذشته، و شمشیر و سپر خود را دستیاران قابل اعتماد)

- تکاور (جاسوس عالی، جادوگران نگه تله قادر به ضربه زدن به دشمن به طور غیر منتظره از راه دور).

- پولادین (قدرتمند، سربازان آموزش دیده، چیزی است که الهی و با شکوه وجود دارد)

- Mage را (زندگی تحت قوانین خردمندان سحر و جادو و منطق، بسیاری از آنها تمایل به ایجاد جادوها جدید)

- غول پیکر (جادوگران و warlocks خائنانه برای شبیه شیاطین از ابعاد دیگر)

- عارف (یک کلاس کاملا متعادل، که اعضای آن مربوط به حملات، و برای دفاع و حتی قادر به درمان)

- آدمکش (قاتلان حرفه ای، اقدامات مختلف غیر منتظره و مرموز، در کنار آنها جای تعجب زیرک است).

BlessOnlinebesplatno ارائه می دهد برای تبدیل شدن به یکی از شخصیت های در بالا. کنترل قهرمان خود را، شما نیاز به انجام همه چیز ممکن است برای دیدن آن در حال توسعه. مراقبت، و این که سرباز مسلح بود. توجه داشته باشید که اسلحه های موجود بستگی دارد که شما می شوند. بنابراین می آید یک زمان به بیرون رفتن به وسعت از مکان های بازی و BlessOnlineigrat را به کمال وجود دارد! انجام کارهای مختلف، با شجاعت به نبرد بپیوندند، دریافت متحدان و ثابت به هر کس در اطراف آنها هستند که نه تنها قادر به زنده ماندن در این میان هرج و مرج، بلکه یک موقعیت خوب. به خاطر داشته باشید که نیروهای باید با بازیکنان واقعی که دقیقا همان شما خواسته ها و جاه طلبی های خود را مقایسه می شود. اما شکست دشمن - لذت واقعی!

بازی قادر به علاقه و پارسه چاشنی و کسانی که تازه به دنیای فانتزی می باشد. درک شایستگی خود را، با تمام تجربه خود را تجربه کرد. اجازه دهید وحشی ترین انتظارات به حق!

 

بازی همچنین