Bloodmoon

نام های جایگزین: Bloodmoon

Bloodmoon آنلاین - فوق العاده مبتنی بر مرورگر چند نفره نقش بازی بازی. پروژه پلایا بازی GmbH در سبک محبوب خون آشام ها لذت کاربران در درجه اول واقع گرایی. با تشکر از گرافیک 2D با کیفیت بالا زیپ حوادث قبل از اینکه شما به معنای واقعی کلمه نفس گیر، چرا که به نظر می رسد که همه چیز را که واقعا در رفتن. Bloodmoon با شروع بازی، شما را به گرداب ماجراهای فراموش نشدنی غوطه ور شوید. شما انتظار یک نبرد خونین در حال وقوع در سراسر جهان. بسیاری از بازیکنان واقعی دشمنان بالقوه خود را، به طوری که یک مشکل با آنها به مبارزه هرگز رخ خواهد داد. علاوه بر این، به شما خواهد شد با نیروهای دشمن منفور در مقایسه، به مقدار زیادی از آزمایش های خطرناک است. انواع زیادی از مأموریت های متنوع ترین خواهد به شما اجازه نشستن در اطراف برای یک دقیقه. انجام کارهای مختلف، بنابراین شما توسعه و رشد می کند قوی تر. شروع جنگنده بی تجربه راه خود را در این دنیای مبهم، به زودی قادر به افتخار و شکوه و عظمت، و فرصت های بالقوه خواهد بود. هزاران نفر از بازیکنان در سراسر جهان این پروژه پیوسته اند. آیا همان زمان از دست دادن نیست و شما تعجب! صرف اوقات فراغت خود را ثروتمند!

لازم به ذکر است که سیستم مورد نیاز را مانعی برای اجرای طرح های بلندپروازانه تبدیل شده است. شما می توانید گیم پلی حتی با حداقل تنظیمات کامپیوتر منتقل می کند. البته، به شرطی که PC است به اینترنت متصل است، اما همچنین یک مرورگر مدرن است. علاوه بر این، هیچ چیز به نصب و مجبور به دانلود شود. درب به جهان غم انگیز از باز Bloodmoon ثبت نام ساده است. برای ایجاد یک حساب، فقط در چند فیلد های فرم مربوطه را پر کنید. نام کاربری، آدرس ایمیل، رمز عبور را وارد کنید. به هر حال، شما باید به طور کامل با قوانین و مقررات به طور کلی پیش نویس یک بار در حال حاضر تصمیم به بازی Bloodmoon به توافق برسند.

بنابراین، آنچه از تازه کار بازی Bloodmoon در وهله اول مورد نیاز است؟ به طور طبیعی، در کلاس مناسب را انتخاب کنید. بازی ماه خون پیشنهاد برای استفاده از این کلاس ها به عنوان خون آشام ها و werewolves و شکارچیان. هر جناح دارای ویژگی های خاص خود را دارد و، البته، خواسته ها متفاوت است. آنها همچنین نقاط قوت و ضعف داشته باشد. اما هر کس که شما را تبدیل، خواهد بود به همان اندازه هیجان انگیز! پس از انتخاب شما، شما شروع به ایجاد فساد و توسعه شخصیت خود را. به یاد داشته باشید که افزایش منجر به گسترش طیف وسیعی از فرصت ها.

اولین کار او گفتگوی شما را در قلعه دریافت کنید. پس از آن، قهرمان می رود به جای تلاش عنوان شده است. اما انتظار نداریم که برای رسیدن به مقصد خود را بدون حادثه موفق می شوند. ملاقات با یک موش بزرگ و وحشتناک است که بالا میآید با دروازه می تواند یک شگفتی ناخوشایند برای کسانی که شگفتی دوست ندارد. اما قلب شجاع و توانایی را به درستی در موقعیت های غیر معمول واکنش نشان می دهند برای کمک به شکست این موجود بد. پیروزی بستگی به ویژگی ها، به طوری که هدف فوری خود را به آنها بهبود در گیم پلی. جنگ ها به طور خودکار اتفاق می افتد. شما می توانید تماشا کنید که چگونه به حمله به یکدیگر برای دیدار با رقبا و تشویق برای قهرمان خود را! در این وضعیت، این باور اصلی در شانس!

در طول بازی، شما کارهای مختلف استفاده کنید. شما می توانید آنها را در مغازه ها تخصص خرید. و تجهیزات شما نیاز دارید، و انواع معجون و سنگ خونین. به همه چیز شما نیاز و افزایش همزاد قهرمان شما باید به عنوان بسیاری از ماموریت انجام دهد. هر موفقیت - آن را در قالب پول و تجربه پاداش. برو برای آن! شما می خواهید به احساس اعتماد به نفس؟

VBloodmoon آنلاین این فرصت را به تیم ملحق داشته باشد. شما می توانید برای خود انتخاب کنید یکی از اصناف موجود و یا به ترتیب یکی از جدید. در حال عضو تیم، شما به طور مداوم با دوستان از طریق یک وب سایت خاص ارتباط برقرار کند. تجارب وجود دارد به اشتراک گذاری، مشاوره با ارزش را دریافت خواهید کرد، به بیان نقطه نظر آنها.

پروژه در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب نه تنها به خاطر از تمام موضوع مورد علاقه از خون آشام ها، بلکه بسیاری از امکانات دیگر. علاوه بر این، توسعه دهندگان وعده برای بهبود تولید، delighting کاربران توابع جدید. بچه ها از آلمان می داند که چگونه لطفا مسافران از اینترنت، خودتان ببینید! لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین