سرزمین های مرزی

نام های جایگزین: سرزمین های مرزی، borderlends

سرزمین های مرزی بازی یک بازی کامپیوتری هیجان انگیز است. در این بازی شما می توانید از اولین کسی بازی کند. هم مرز با عناصر تیرانداز و نقش بازی معرفی شده اند.

دانلود سرزمین های مرزی شما می توانید از سایت رسمی از این بازی اگر شما یک پر هجده سال. قبل از بازی، شما می توانید یک ویدیو در مورد بازی سرزمین های مرزی تماشا کنید. این ویدیو شما را به ویژگی های مختلف از این بازی معرفی.

روش بازی سرزمین های مرزی شما می توانید در این بررسی پیدا کردن.

در بازی سرزمین های مرزی از کاراکترها خاص خود را دارند. تنها چهار کاراکتر در سرزمین های مرزی:

1. مردخای - شکارچی در بازی است. او 17 ساله بود به دست آورد رقابت برای دقت تیر اندازی با یک هفت تیر. بسیاری از بازیکنان در این مسابقه، وی را متهم به نقض بازی و رفتار ورزشی. بعضی از بازیکنان گفت که قبل از رقابت و او رفتار unsportsmanlike. او به سیارات مختلف سفر برای پیدا کردن که او علاقه مند است. او در این به عنوان یک زندگی بهتر و راه آسان برای پول اشاره دارد.

حقایق خاص:

39 سال

رنگ - فیروزه ای،

زمین - آرتمیس.

2. رولاند یک سرباز در بازی است. او دوست دارد به شلیک با تفنگ های اتوماتیک و تفنگ های ساچمه. رولاند مجموعه tyurel خاص. علاوه بر این حمله و جنگ، او می تواند به بهبود و ترمیم مهمات و حفاظت از استاد خود. در یک بازی چند نفره، و آن را کمک می کند تا متحدان خود را. او یک سرباز سابق این سازمان است "سرخ نیزه."

حقایق خاص:

'34.

رنگ - سبز.

سیاره - پرومته.

3. لیلث به دنیا آژیر در بازی است. این منطقه دارای توانایی اش بازمی گرداند. این می تواند یک تغییر فاز ایجاد کنید. در ورود و خروج فاز اعلام خطر تغییر می فرستد موج انفجار. هنگامی که یک تغییر نشان داده است لیلث به دنیا نامرئی و به سرعت حرکت می کند. او تنها می تواند در مبارزه با غوغا، اما این به آن نیاز دارد تا از SHIFT ویژه دریافت کنید.

این یکی از شش آژیر است. همه آژیر دارای قدرت های جادویی. اما آنها نمی دانند که چگونه به استفاده از آنها و چه باید بکنید. او می خواهد برای پیدا کردن قصیده سرنا به یادگیری اطلاعات بیشتر در مورد خود.

حقایق کلیدی:

27 سال

رنگ - صورتی.

سیاره - دیونیسوس.

4. آجر به عنوان نماینده دیوانه. او می تواند به یک بیماری خاص بروید. در این حالت، او می تواند یک اسلحه شلیک نمی کند. در این آجر به شدت حمله به دشمنان با مشت و می تواند به سرعت خرج حفظ سلامتی میکنند. او همچنین از این باشگاه، که در بازی. هدف آن این است که برای پیدا کردن خواهر گمشده اش. او می پوشد به عنوان طلسم آن پنجه سگ خود را، که به عنوان یک کودک از مرگ او.

حقایق کلیدی:

36 سال

رنگ - های قرمز خون.

سیاره - Menethius.

در بازی سرزمین های مرزی سلاح ها هر یک از شخصیت

1. مردخای: تفنگ تک تیرانداز، تپانچه.

2. رولاند: تفنگ خودکار، تفنگ های ساچمه.

3. لیلث به دنیا: تفنگ زیر ماشین، سلاح های عمومی.

4. آجر: نارنجک انداز.

سرزمین های مرزی بازی شما در سیارات مختلف است. هر شخصیتی ماموریت خود را.

بازی سرزمین های مرزی از کامپیوتر شما می توانید در حالت های مختلف بازی: تکنفره یا چند نفره.

بسیاری از برداشت های جذاب که شما را به بازی Borderlends.

 

بازی همچنین