سرزمین های مرزی 2

نام های جایگزین: سرزمین های مرزی 2

پردازنده: 2 هسته اواز یا موسیقی دو / پردازنده Athlon 64 X2 2. 4 گیگاهرتز

RAM: 2GB

کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce 8500/Radeon HD 2600

فضای دیسک: 13 GB

سرزمین های مرزی 2 - ادامه از محبوب شوتر اول شخص با فرصت های فراوانی در توسعه شخصیت با بسیاری از پارامترهای قابل تغییر. که تفاوت آن از دیگر بورس است و ساخته شده بازی آنقدر محبوب است که به اقتباس از بازی برای طیف گسترده ای از سیستم عامل، کنسول ها، رایانه های شخصی منجر شد، همچنین نسخه از مرز 2 سیستم عامل مکینتاش منتشر شد.

داستان

بازی سرزمین های مرزی 2 ما را به جهان که در آن حوادث رخ داد، بخش اول، تنها پنج سال بعد. اسرار و انبارداری نازل شده. برخی ماجراجو به نام خوش تیپ جک تمام اعتبار برای تیم انبار از شکارچیان اختصاص داده است، در پی عشق به طور کلی، او قادر به دست گرفتن قدرت در شرکت تیتان پدر هلیوس و به طور همزمان دیکتاتور جدید پاندورا اعلام خودش بود. تغییرات عمده به تازگی آغاز شده حاکم، با تکیه بر نیروی شرکت عظیم. در وهله اول، او تصمیم گرفت به بی قانونی خلاص شدن از شر، ریشه که اولین مهاجران از پاندورا، و راه دیگری برای خلاص شدن از آنها بودند، اما هر یک گذشته برای از بین بردن، او نمی تواند آمد. سرزمین های مرزی 2 مک - نشان می دهد که چقدر می تواند بی رحمانه جامعه صنعتی، به رهبری یک مرد دیوانه، گروه کوچکی از مخالفان. این وضعیت و دیکتاتور با حروف درشت اما بی رحمانه برنامه های بعدی با قهرمان از پاندورا جویندگان تیم مخازن که شایستگی تا بی شرمانه اختصاص شدند اصلاح طلب تازه پخته راضی نمی کند. اما دیکتاتور خواب چهار و قهرمان تلخ سقوط به خراب قطار سیاره سفارشی. با استفاده از این و شروع به سفر خود را از طریق جهان مرز 2 سیستم عامل مکینتاش. شما بر حسب تصادف، تبدیل به یکی از قطار های مسافری بسیار گاه به گاه که به دستور کمال جک از خط خارج. اولین چیزی که شما می بینید، در آینده به خود، این یک ربات سرگرم کننده است که حفاری قبر است، صد شوید که قهرمان داستان در حال حاضر به آخرت رفته است. پس از توضیح مختصر شما را به فرشته نگهبان، خواهد شد که شما در مورد ماموریت خود را بگویید و آنچه که دقیقا شما به مقصد برای جلوگیری از خوش تیپ جک و آن را به صرف نسل کشی خود را ندارند. به هر حال، هر چهار شخصیت اصلی از اولین بخش بزرگی نیز جان سالم به در، اما در بخشی از ماموریت خود، آنها نمی خواهند، و گاهی اوقات شما در طول بازی روبرو می شوند، به عنوان شخصیت های کوچک.

بازی

داستان گیم بازی سرزمین های مرزی 2 به طور کامل بیش از بخش اول گرفته شده است. قبل از اینکه ما به همان تیرانداز اول شخص با یک مدل نقش گسترش یافته است. قبل از بازی، شما می توانید یکی از چهار شخصیت های منحصر به فرد را انتخاب کنید (اگر شما نصب شده اند افزودنی دو کاراکتر های بیشتری اضافه کنید) داشتن نقاط قوت خود و نقاط ضعف، مهارت های خاص، افزایش نرخ به استفاده از نوع خاصی از سلاح. تفاوت های نوع سلاح کند همه نوع پوشاک و لباس شما جلوگیری نمی کند. انتخاب زرادخانه خود را، شما در جستجوی کار است که می تواند از برخی از شخصیت ها و یا تخته های ویژه ای به دست آمده بروید. اجرای هر وظیفه خواهد پاداش های خاص را در قالب پول، تجربه، اقلام یا اریس، یک کریستال نادر مورد نیاز برای بهبود سلاح و مهارت به ارمغان بیاورد. گذشته از مکانیک بازی منحصر به فرد و سرزمین های مرزی 2 ویژگی های بصری به سبک کارتون گرافیک خود را حفظ کرده است.

 

بازی همچنین