فضل سگهای آنلاین

نام های جایگزین: فضل سگهای آنلاین

فضل سگهای بازی آنلاین متعلق به کلاس های چند نفره فوق العاده نقش بازی کردن بازی. عملیات در بازی می گیرد در آینده ای دور. بنابراین در قرن 24، جنگ خونین جهانی 3، در جهان با سلاح های هسته ای رخ می دهد، ساخته شده است که اکثر قلمرو غیر قابل سکونت، و مکان هایی که ممکن بود برای زندگی - در آستانه فروپاشی اجتماعی است. از جنگ به مردم در فضل سگهای آنلاین کردم برنامه هسته ای خود را، که، به اندازه کافی عجیب، قادر به نجات بشریت بودند: به مردم فرصت زمین را ترک و سفر بین ستاره که در جستجوی یک محل برای بازگرداندن زندگی است. در طول این سفر آنها با اشکال دیگر حیات هوشمند را تامین کند.

بیایید ببینید، آنچه که ما نیاز به بازی، چه سیستم مورد نیاز آن را در مقابل ما؟ بازی فضل سگهای آنلاین هموار ما نیاز به یک کامپیوتر با سیستم عامل 7 ویندوز XP / ویستا /، اینتل کور 2 اواز یا موسیقی دو 2. 6GHz، 2GB رم و کارت گرافیک کارت گرافیک Nvidia 9600 GT (512MB) و یا کارت گرافیک Radeon HD 3600.

اگر کامپیوتر ما در دیدار سیستم مورد نیاز بازی، و سپس شما می توانید شروع: فضل سگهای ثبت نام آنلاین تنها چند دقیقه از وقت طول می کشد. با وجود این واقعیت است که زبان روسی هنوز رتبهدهی نشده است توسط توسعه دهندگان ارائه نشده است، ما در بررسی با هیچ مشکلی. در قسمت سمت چپ صفحه نمایش در صفحه اصلی سایت رسمی، ما نیاز به وارد کردن داده ها ثبت نام کنید. تاریخ در بازی فضل سگهای آنلاین خواسته است به آمده تا با یک نام کاربر (نام و نام خانوادگی پلیر)، تولید (رمز عبور) و رمز عبور (تکرار رمز عبور) تایید، اضافه کردن یک نامه الکترونیکی (ایمیل)، و همچنین با قواعد بازی و سیاست سایت خصوصی آشنا - قرار دادن یک "تیک". از چپ به دانلود برنامه برای نصب بازی بر روی کامپیوتر خود با استفاده از دکمه سبز رنگ در پایین مشخصات درست است (downlad کن)، آن را نصب کنید در ثبت نام کامپیوتر فضل سگهای خود را آنلاین به اتمام است، و ما می توانیم به دنیای هیجان انگیز و جذاب و گاهی اوقات ترسناک از آینده شیرجه رفتن.

بعد از ثبت نام فضل سگهای بازی آنلاین ما را دعوت به

را انتخاب کنید از کلاس شخصیت از پنج

سپاهی - به خوبی قادر به کنترل اسلحه و می تواند یک هدف را از هر فاصله رسید. ظاهر شخصیت: عینک پرتقال، نارنج و بصورت خاکستری بسیار سبک وزن و با لهجه زرد.

مهندس بیوگرافی یک بازی دام خطرناک مختلف که از آن برای فرار از دشمن سخت ایجاد می کند. عینک زرد و قهوه ای با شکل لهجه ها آبی.

دانشمند - جنگنده غوغا، به راحتی دسته از سلاح های شیمیایی. در نبرد است قابل پیش بینی نیست. یک ماسک و لباس آبی آبی بپوشید.

عامل متعلق به یک کلاس از جاسوس، که در تلاش برای گرفتن دشمن را از نگهبانی. با یک دسته از دستگاه های مدرن مختلف برای حمله کند. در لباس پوشیدن و لباس خاکستری است.

توپخانه - توپخانه، ترجیح مبارزه در برد بلند و حرفه ای با اسلحه. عینک زرد و به شکل وزن خاکستری مایل به آبی با لهجه زرد.

بازی فضل سگهای آنلاین هر یک از شخصیت های بازی را قادر می سازد برای دریافت یک حیوان خانگی است که می تواند در بازی بهبود یافته است، به افزایش تجربه و مهارت های خود را، و همچنین آن را شکل می دهند. حیوانات خانگی در جهان از فضل سگهای بسیار مفید خواهد بود آنلاین.

بازی بازی فضل سگهای آنلاین خواهد بود به ویژه برای طرفداران بازی های چند نفره جالب: این بازی به شما فرصت به انجام جنگ گروه در برابر گروه های دیگر از کاربران در برابر رئیس و چند جانبه مینی بازی در برابر بازیکنان دیگر.

بازی بسیار جالب و هیجان انگیز، در اوج نمودار، و در واقع توسعه دهندگان به صورت جدی تلاش کرده اند. که به اندازه کافی برای نشستن در اینجا آهسته دویدن در بازی آنلاین فضل سگهای!

 

بازی همچنین