مبارزه با باشگاه

نام های جایگزین: مبارزه

مبارزه باشگاه آنلاین - مبتنی بر مرورگر چند نفره بازی آنلاین، رایگان، یک پدیده واقعی در صنعت بازی از کشورهای مستقل مشترک المنافع است. هنگامی که توسعه دهندگان این بازی را منتشر کرده اند، آن را فورا استاندارد برای مقایسه سایر محصولات بازی برای یک مدت طولانی مشابه تبدیل شد. و احتمالا بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم که یک استاندارد مشابه در بازی های جهان بازی آنلاین مبارزه با باشگاه و تا به امروز باقی مانده است. این همه توجه به این که تعدادی از بازی های که یک کپی دقیق از این بازی هر روز در حال رشد است، اما آنچه می کرده اند تلاش های بسیار نیرومند از توسعه دهندگان، خلاقیت خود را هنوز هم قادر به رقابت با باشگاه مبارزه نیست. بازی آنلاین مبارزه با باشگاه می تواند هر نظر پرنیان که دسترسی به اینترنت است، هیچ سن یا محدودیت ارضی. این باعث می شود بازی بسیار محبوب نه تنها در کشورهای مستقل مشترک المنافع، بلکه در سراسر جهان.

تاریخ در این بازی مبارزه با باشگاه می کند بسیاری از وقت خود را ندارد، همه شما باید انجام دهید - به نام حساب کاربری و آدرس پست الکترونیکی و رمز عبور دسترسی امن به حساب کاربری خود را وارد کنید. پس از آن، در آدرس ایمیل خود را به نامه ای که تایید ثبت نام کامل باشگاه مبارزه دریافت می کنند.

بازی مبارزه با باشگاه آنلاین قبل از شما که در آن مست پیروزی و شکست و خوی باز جهان پر از مبارزه و رقابت،. داستان بازی در واقع هیچ، و هر چیزی که در بازی اتفاق می افتد - یک نبرد شدید بین شخصیت های فانتزی: سربازان شجاع و شناخت زیادی در مورد شعبده بازان سحر و جادو.

کلاس های سیستم را در بازی چیزی اضافی. شعبده باز عاقلانه، یک جنگجوی قدرتمند یا تاجر predpriimchivovogo - شما می توانید یکی از سه تخصص از شخصیت خود را انتخاب کنید. مبارزه باشگاه بازی های آنلاین که در آن شما می توانید شخصیت خود را توسعه با این حال آنها را انتخاب کنید به آن را.

در واقع، توسعه شخصیت خود را بسیار متفاوت از خونریزی در بسیاری از این بازی ها آنلاین نیست. آیا شما عینک بهبود مهارت های شخصیت که در حالی که بهبود تحت الحمایه بازی خود را برای توزیع خواهد شد. از اصلی در دسترس هستند چهار نوع از ویژگی های است که تحت تاثیر قرار چگونه رفتار کنند در مبارزه با قهرمان خود را: استقامت، چابکی، قدرت و شهود. علاوه بر این پارامترها suschestvuyutesche ویژگی خاص به نام نخبگان.

چابکی - آن چیزی است که باعث می شود شما را گول زدن ضربات بدن حریف خود را و از بسیاری جهات - کلید بقاء در مبارزه با.

قدرت نیز به طور مستقیم قدرت خود تاثیر می گذارد و تعیین کننده چگونگی حملات فیزیکی قوی خواهد قهرمان خود را تحمیل. او نیز تاثیر می گذارد نوع از اسلحه و زره پوش قادر خواهد بود برای پوشیدن تحت الحمایه خود را.

شهود - توانایی پیش بینی در پیشبرد اقدامات حریف خود را، و آن را در این بازی مبارزه با باشگاه یک مزیت قابل توجه است. خوب، استقامت - اندازه گیری kollichestva زندگی شما و نشانه ای از چقدر بزرگ یک کوله پشتی می تواند مال شما با تجهیزات.

هنگامی که شما در چهار سطح برسد، شما قادر خواهید بود به مطالعه هوش، هفتم - قادر خواهد بود به پمپ عقل در دهم - معنویت. سطح سیزدهم خواهد ویژگی های از قبیل اراده داشته باشد، در شانزدهم - آزادی، و نوزدهم perosnazhu شما باز می شود این پارامتر، به عنوان الوهیت. در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد که این بازی را بازی آنلاین مبارزه با باشگاه را آسان و جالب است، اما همه این توهمات فورا به محض اینکه شما شروع به بازی را کنار زد.

سیستم مبارزه اصلی مورد استفاده در توسعه دهندگان بازی مبارزه با باشگاه مورد استفاده بسیار زیادی از اسباب بازی های آنلاین و او بار ها تکرار کرده است که به درستی می تواند در نظر گرفته شود یکی از بهترین در igroproma داخلی و خارجی ایجاد شده است.

بازی نبرد گام به گام است به محض آن که حق را یک حرکت شما داده می شود، شما نیاز به انتخاب قسمت از بدن به حمله و این منطقه بر روی بدن خود، که محافظت خواهد کرد. چهار حوزه اصلی وجود دارد: زمان، بدن، پاها و سر. شما همچنین می توانید یک بلوک را بر روی هر جفت از مناطق می خواهید برای محافظت قرار داده است.

جنگ ها نیز در نوع استفاده از زور متفاوت است. آنها ممکن است کاملا فیزیکی است، جادویی و یا گروه. برای مبتدیان، ارائه نوع خاصی از دعوا، اجازه می دهد آنها را با بیشترین سرعت ممکن به درک تمام عقل از بازی ها.

 

بازی همچنین