آجر، نیروی

نام های جایگزین: آجر، نیروی

آجر - نیروی آنلاین - تیرانداز چند نفره بسیار جذاب با واقع بینانه 3 D [ _2_] گرافیک از شرکت Infernum . توانایی ایجاد هزاران نفر از نقشه ها، انجام جهان، بنابراین آنچه که در رویاهای خود را ببینید، مبارزه و یا همکاری با دیگر بازیکنان به حل و فصل بسیار پیچیده در نگاه اول، مسئله انتخاب مناسب ترین در میان کثرت حالت، و به سادگی لذت بردن از همه کاره بودن این پروژه و ndash ، همه از آن کاربران می دهد رایگان بازی نیروی آجر. جمع آوری کارت های، شما شایسته و نه تنها با بهره گیری از روند ساخت و ساز را دریافت، و آن، دو بار به عنوان خوب. پس از همه، بنابراین شما انگیزه ای برای کار دارند! موفق می تواند هر کسی که حتی کمی تلاش کنند. فقط سعی کنید - دقیقا رو به ناامیدی!

نصب سرویس گیرنده بر روی کامپیوتر شما، شما بلافاصله به محض اینکه شما عبور آجر می توانید - نیروی ثبت نام. فرآیند ایجاد حساب است وقت گیر نیست. آدرس ایمیل (تکرار)، رمز عبور (تکرار) و نام مستعار را وارد کنید. شرایط استفاده و اشتراک خبری - به طور پیش فرض. یکی دیگر از نکته مهم - لازم است که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز برای گیم پلی. به شما بدون مشکل تبدیل آجر - نیروی بازی، مقایسه پیکربندی کامپیوتر خود را با لیست: سیستم عامل WindowsXP/WindowsVista/Windows 7 پنتیوم پردازنده IV 1،8 گیگاهرتز، 128 مگابایت کارت گرافیک، فضای خالی بر روی دیسک سخت خود 2 گیگابایت و 1 گیگابایت RAM. ما باید اعتراف کرد که سیستم مورد نیاز بسیار آمرزنده.

حالا شما یک کاربر قانونی آجر هستند - نیروی آنلاین و آن را به خوبی خواهد بود برای کشف تمام ویژگی های آن است. اجازه دهید با این واقعیت است که، اول از همه، شما در اینجا برای ایجاد نقشه های شروع می شود. این را می توان انفرادی و یا تلاش مشترک تیم انجام می شود. با هم کار کردن با دوستان خود، شما می توانید شور و شوق خود را الهام بخش! نمایش خلاقیت خود را، فکر می کنم جالبترین طرح ها، دلیل آن است که شانس بسیار به خود را در تمام شکوه خود را نشان می دهد! بازی آجر - نیروی می تواند بسیاری از حالت های با استفاده از. ما آنها را لیست به نوبه خود:

- تیم Deathmatch : بازیکنان به دو تیم تقسیم می شوند (هر یک تا 8 نفر) و تلاش برای رسیدن به هدف قبل از زمان اجرا می شود .

- Deathmatch : بازی برای خود. نیاز به کشتن دشمنان بیشتر.

- Defusion : نبرد بین دو تیم، که در آن باید بمب خنثی دشمن و ذخیره کردن آنها در سرزمین خود.

- تسخیر پرچم ( CTF ): هدف اصلی - به تسخیر پرچم، که باید به پایگاه دشمن نسبت داد. نقاط خاصی از ضبط وجود دارد، و می توانید آنها را بر روی رادار ببینید.

- مجمع و تخریب: اول، شما به اندازه کارت تعیین، و سپس شما انجام می دهند چنین سرمایه گذاری هیجان انگیز به عنوان یک مونتاژ و تخریب. در مرحله دوم در دسترس است برای گسترش پایه که قبلا ساخته شده است.

- دفاع : دفاع کلاسیک و حمله. از دشمن شما باید به ارزش های خود دفاع کنند، در حالی که تلاش به تحمیل آسیب های قابل توجهی بیشتر است.

در میان این حالت قطعا مورد علاقه خود را وجود دارد. چه چیز دیگری قادر به لطفا یک واقعیت مجازی است؟ آجر - نیروی بازی شما اجازه می دهد برای باز کردن هزاران نفر از کارت های مورد استفاده در حالت های خاص از بلوک های ساختمان و طبقه بندی بزرگ از آجر، فراهم می کند و به کاربران توانایی ارسال عناصر کلیدی تعاملی از انتخاب شما ( برج، سنگ پله ها، بمب ها). و شما می توانید از فروشگاه در بازی را به یک خرید لذت بخش را ببینید. برای مثال، اگر شما نیاز به یک اسلحه، به اندازه کافی به منابع مالی برای خرید و بازدید از فروشگاه های خرده فروشی. و اگر نیاز به تغییر لباس وجود دارد، شما دوباره به همان جاده. یا شاید شما تصمیم به ایجاد یک شگفتی را به کسی و می خواهید برای خرید یک چیز کوچک مفید است. هدایا محدوده شما همه چیز را در فروشگاه پیدا کند. موجودی به دست آورد مزایای بسیاری در گیم پلی بازی به ارمغان بیاورد.

به طور خلاصه، صرف نظر از اینکه شما بازی، منظورم انفرادی و یا پیوستن به قبیله، به شما خواهد بود به همان اندازه جالب است. در بازی جهان است همیشه کاری برای انجام وجود دارد. غنی، پر از تنوع، کاملا فکر شده گیم پلی بسیاری از بازیکنان علاقه مند است. فقط سعی کنید - و شما مطمئنا تحقق خواسته های خود را! تجربه دلپذیر!

 

بازی همچنین