قلمرو شکسته

نام های جایگزین: قلمرو شکسته

بازی شکسته قلمرو بر روی یک مرورگر مبتنی بر بازی MMORPG است که بازیکن را به جهان معرفی در حالت جنگ است، پادشاهی است در معرض خطر. در R بازی دارای چهار کلاس مختلف برای بازیکنان، شما می توانید یک وحشی، کمانگیر، Mage را یا پهلوان را انتخاب کنید. مرد یا زن: شما همچنین انتخاب از رابطه جنسی داشته باشد. بازی شکسته قلمرو راهی برای سفارشی کردن ظاهر از قهرمان بالقوه خود را، جز برای کسانی که در فروشگاه می باشد.

قبل از بازی شکسته قلمرو، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB. تاریخ در بازی شکسته قلمرو می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ثبت نام تا ». [ _15_]

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. تاریخ تولد خود را بنویسید.

6. انتخاب « ارسال » و شکسته [_1_ ] ثبت نام قلمرو شده است.

R2Games به تازگی منتشر عاقبت جدید به بازی کریستال حماسه به نام قلمرو شکسته آنلاین ، که دارای تفاوت های قابل توجهی در گرافیک و داستان، بلکه دارای نقاط مشترک زیادی با اصلی. در این زمان شما در بازی شکسته قلمرو بازی و پیوستن در صفوف Reucroft شاهزاده بی رحم برای دفاع از صلح و بازگرداندن مناطق آسیب دیده.

در شکسته قلمرو جالب بازی است، چرا که بازیکن فقط می تواند به چهار دسته ی اصلی را انتخاب کنید: پهلوان، وحشی، کماندار و Mage را، اما آنها همچنین می توانند دسترسی زیر مجموعه های متعدد است. اگر بازیکنان را انتخاب کنید به بازی وحشیانه غوغا، آنها با زیر کلاس ها، از قبیل جا در رفته، پروردگار و یا جانباز بازی خواهد کرد.

اول از همه، بازی شکسته قلمرو هیچ چیزی جدید در همه معرفی نمی کند. این ارائه می دهد یک سیستم بسیار آشنا: بازیکنان در سراسر جهان رفتن، دیدن نقشه های مختلف کوچک، کشتن هیولا از همان نوع، و همچنین ملاقات با صدها و یا حتی هزاران نفر از شخصیت های یکسان. در واقع، دشوار است برای پیدا کردن یک تفاوت عمده در گیم پلی بازی بین شکسته قلمرو و کریستال حماسه .

بازی شکسته قلمرو خوب است که بازیکنان می توانند حیوانات خانگی و بال رایگان دریافت کنید. از آنجا که BR بازی فراهم می کند بسیاری از نقشه منطقه و ناوبری به طور خودکار در بسیاری از موارد، بازیکن باید از طریق کارت های مختلف به قبل از ورود در مقصد. قلمرو نقشه های شکسته آنلاین همه نگاه منحصر به فرد با تم های مختلف. بنابراین، شما ساختارهای مختلف در شهرستان، چوب کاج درختان پوشیده از برف در صحرا، و انواع موجودات در هر سناریو را ببینید.

داستان وظایف قلمرو شکسته آنلاین در جنگ با ده ها تن از هیولا از همان نوع بارها و بارها افشا می شود. این است که، پس از 15 گرگ قطب شمال که کشته ام، از شما خواسته خواهد شد که برای کشتن 12 از آنها را دوباره به دست آوردن سلاح های خاص، و پس از آن ده ها تن از آنها را به جمع آوری گرگ مو به اندازه کافی. این باعث اتلاف تجربه در BR بازی.

بازی قلمرو شکسته هیچ جوایز از طریق جنگ را اضافه نمی کند. سیاه چال کوچک، که در آن تنها چند اوباش و رئیس، و نه در آنجا به پارسه لذت، علاوه بر این، مخالفان خواهد بود حداکثر بهداشتی بسیار بیشتر از شما و یا حیوان خانگی خود را. بنابراین، بازی قلمرو شکسته نشان می دهد که بهتر است برای پیوستن و یا ایجاد یک گروه، به عنوان یک بازیکن تقریبا غیر ممکن است به زیر زمین است.

در و مبارزه با هیولا، بازی قلمرو شکسته را ارائه می کند چند راه برای لذت بردن از جنگ های زمان واقعی. به عنوان مثال، شما می توانید به پرتگاه ابدی کشف و پیوستن به حزب به صعود برج یادگیری! بنابراین، با وجود برخی از کاستی، BR بازی ادامه ای شایسته کریستال حماسه است.

 

بازی همچنین