BS - خون و روح (خون و روح)

نام های جایگزین: خون و روح، روح و خون و روح و دریای زنا

BS آنلاین بازی (خون و روح) - تم های آخرالزمانی MMORPG. بهشت و جهنم در مخالفت بزرگ گرد هم می آیند، همان مردم بین دو آتش سوزی گرفتار شده است. BS بازی آنلاین - آن را در جنگ های دیدنی و جذاب جنگ های صنفی و مسابقات، و در زمان صلح - اشتغال کسب و کار مورد علاقه، توسعه اقتصادی و ... عشق. اما قبل از ما به شما بگویم در مورد سمت شعری از BS آنلاین، اجازه دهید جنبه های فنی را مشخص کنید. بنابراین، حداقل سیستم مورد نیاز برای کامپیوتر شما: سیستم عامل - ویندوز ایکس پی SP3 32/64bit، مایکروسافت ویندوز ویستا 32 بیتی، ویندوز 7 32/64 بیتی؛ پردازنده - پنتیوم 4 2. 0 گیگاهرتز یا معادل آن. RAM از حافظه 512MB، کارت گرافیکی است که از DirectX 9C (حافظه از 256MB) پشتیبانی می کند.

تاریخ در بازی BS در راه های مختلفی امکان پذیر است: شما می توانید به عنوان یک کاربر از یک شبکه اجتماعی "Vkontakte" وارد سایت شوید و یا شما می توانید یک حساب کاربری در پلت فرم بازی GameNet ایجاد کنید. برای مورد دوم شما نیاز به کلیک بر روی وب سایت از بازی "بازی آزاد" و با پر کردن فرم - آدرس حساب کاربری ایمیل و رمز عبور را وارد کنید، و مورد کاربر را بپذیرید. بنابراین، BS خود را در ثبت نام آنلاین کامل شده است.

خب، بررسی BS پشت؟ سپس، به جهان هیجان انگیز از بازی های «خون و روح» خوش آمدید. قبل از اینکه شما شروع به بازی BS شما نیاز به انتخاب سرور. BS بازی آنلاین است که قابل اجرا بر روی چندین سرور - Theos و بهشت، و سرور جدیدتر Tario و مطلق.

بعدی در ایجاد یک شخصیت مشغول اند. شما به چهار کلاس از قهرمانان پرسید:

-

• رزمندگان رسولان خدا از جنگ روباه چابک، تحت حمایت از حیوانات مقدس می باشد

• فلش - موجودات زیبا و مناسب تیراندازی که حمایت الهه دیبون.

• جادوگران - خدا از دانشجویان عدالت Agenona ضروری به اسرار جهان است جریان می یابد استفاده از سحر و جادو.

• رامشگران - الهه شعر و موسیقی الهام گرفته از موسیقی دانان Arisfeey که موسیقی خود را ممکن است دوباره زنده، بهبود یابند یا از بین ببرد.

هر کلاس سلاح های خود، ویژگی های خود، مهارت ها، و سه شاخه توسعه: جنگجو استاد، پولادین، تیرانداز شبح، تکاور، مگه تندرگر کشیش، شاعر رسول نگهبان. وروجک (آن را نیز همچنین می تواند انتخاب شود) - علاوه بر این شخصیت، که از آن شما می توانید خودتان را خوش تیپ ترین را انتخاب کنید، شما مسئول یک دستیار قرار داده است. آن را با شخصیت خود را در آن عنصر تکامل خواهد شد، که شما را به او انتخاب کنند. همانطور که آنها رشد می کنند، جن خود را به نقطه تجربه می آورد. نکته اصلی این است که فراموش نکنید که "ما مسئول برای کسانی که رام است" - تماشای او، غذا، مراقبت و شما نیز از آن بهره مند شوند.

علاوه بر این دستاوردها در کلاس خود به بازی بازی آنلاین BS به منظور بعد از 20 سطح شما می توانید از "شرکت های الهی" عضویت tobish تبدیل شدن به یک خدا ارزش است. اما کرامت الهی کسب درآمد - انجام مجموعه ای از وظایف (نام و نام خانوادگی خود را در اینجا مقدماتی) که به شما اجازه کسب امتیاز و ستاره ایمان است. به مقدار کافی، و می توان آنها را برای منافع بودن خدا رد و بدل.

بازی بازی آنلاین BS بسیار هیجان انگیز است که هر یک سطح جدید (خوب، در جایی حدود یک دوجین از آنها) قهرمان شما به ارمغان می آورد فرصت های جدید. پس از 20، شما تبدیل به یک خدا، و بعد از 50 شما می توانید در نیمه دوم دریافت کنید، اما نه تنها چنین است، و به طور رسمی - برای دریافت در اینجا ازدواج یک سنت خوب است. ایجاد خانواده منتقل ویژه "خانواده" از quests، دریافت پاداش، و بیشتر - برقراری ارتباط در چت و جداگانه خود را.

برای محافظت از خود، خانواده، دادن، و غیره -

اما چگونه هر بازی سرگرم کننده BS به سمت توسعه شخصیت، در مورد ماموریت اصلی را فراموش نکنید غیره مبارزه برای جهان شما ایجاد کرده، برای کسانی که در نزدیکی و عزیز را به شما در جهان «خون و روح» بود.

 

بازی همچنین