Bumz، Bumz، دانشگاه علوم پزشکی مشهد

نام های جایگزین: Bumz

اگر شما خود را یک فن از کرم ها افسانه ای بازی را در نظر بگیرید، اما این بازی تا به شما خسته - از این رو مبتنی بر مرورگر جدید بازی کارتونی Bumz همان چیزی است که شما نیاز دارید. احساس می کنم کمی شخصیت کتاب طنز و نابود کردن دشمنان خود را. سازندگان بازی با فرمت بازی خنده دار نگه داشته اند - بسیاری از تلفن های موبایل و عبارات خنده دار شما یک روحیه ی خوب برای تمام روز ایجاد کنید.

تاریخ در بازی Bumz دارای ویژگی هایی دارد. اگر شما مایل به استفاده از ویژگی های اضافی، و سپس شما قطعا نیاز به یک صندوق پستی در پست الکترونیکی سایت. انگشت های دست فاصله، بلکه دیگر به صندوق پستی معتبر خوب است. انتخاب پروفایل:

• آدرس ایمیل معتبر خود را وارد کنید را در زمینه مناسب،

• ایجاد یک رمز عبور،

• از یک نام برای خود فکر می کنم به انجمن

• کد امنیتی از تصویر دیده می شود را وارد کنید.

همانطور که می Bumz ساده ثبت نام را مشاهده کنید و تنها چند دقیقه طول می کشد. و هنگامی که ثبت نام Bumz آنلاین به اتمام است، شما باید برای رفتن به منوی اصلی و رفتن به میدان جنگ در زیر داده های آن: آدرس ایمیل و رمز عبور را وارد کنید، و در حال حاضر پیش رو در نبرد!

به منظور بازی آنلاین Bumz، کامپیوتر شما باید نیازهای سیستم:

• سیستم عامل ویندوز 2000/XP/2003/Vista/2008.

• 512 MB حافظه.

• 64 MB کارت گرافیک

• دسترسی به اینترنت

• مجموعه ادوبی فلش پلیر.

گرفتن بازی در Bumz! در حال حاضر شما شخصیت خود را ایجاد کنید، رابطه جنسی از شخصیت را انتخاب کنید - یک دختر جذاب که به حریف خود زیبایی های آن و یا یک مرد سخت است که شجاعانه با دشمنان مقابله مسحور. بازی آنلاین Bumz بسیار آسان برای استفاده: چهار کلید های arrow روی صفحه کلید شما جهت حرکت و کنترل نوار فضا کنترل اعمال نیروی حمله. در سطح 12، شما می توانید تیم خود و یا دیگری ایجاد تیم های موجود بپیوندند، پذیرش دعوت از دوستان.

Bumz بازی آنلاین است جلوه های ویژه عالی و نسبتا واقع بینانه. سیستم سلاح حتی برآورده خواهد شد بیشتر خواستار از بازیکنان - از عصر حجر به تفنگ از تپانچه لیزری پیچیده. اما این از حد مجاز است. هر سلاح همچنین می توانید با رفتن به آرسنال بهبود یافته است. علاوه بر این، شما می توانید فروش و تبادل سلاح خود را. برای بازیکنان تصفیه شده و خواستار، بازی Bumz سیستم آنلاین فراهم کرده است برای بهبود سلاح و تجهیزات. برای این کار شما مجبور به انتخاب یکی از سه سنگهای:

• افزایش حمله

• افزایش حفاظت

• بهبود عملکرد

و محل آن را در دست ها، لباس و پوشش سر.

علاوه بر کارهای عادی روزانه، شما می توانید با odnodumtsami تیم و به پیاده روی برای نبرد با هیولا های متعدد و وحشتناک. این جایزه به ترتیب خواهد بود - ثروت غیر قابل تصور. اما به یاد داشته باشید: بیشتر در سطح خود را، قوی تر خواهد بود که دشمن است، اما در همان زمان، با ارزش تر خواهد بود جوایز.

اگر شما احساسات عاشقانه فوران کرده اند، شما همچنین می توانید عروسی استفاده کنید. همه شما باید - برای خرید حلقه نامزدی و ارائه دست و قلب را از شخصیت های از جنس مخالف خود. چه کسی می توانست تصور می کردند که بازی بازی آنلاین Bumz می تواند بسیار عاشقانه. پس از مراسم ازدواج، برگزار خواهد شد که در معبد را، زن و شوهر novosochetavshayasya می تواند نقص و جشن پیوستن دو قلب کارتونی. اگر بعد از مدتی شما متوجه خواهد شد که این یک اشتباه بود، و شریک زندگی خود است که فرد با آنها می خواهید به شریک زندگی شما نیست، شما می توانید برای طلاق و دوباره به دنبال یک همراه و یا شریک زندگی.

در Bumz بازی آسان و هیجان انگیز است. تجربه زیبایی از این بازی و لذت بردن، به خاطر شما خواهد شد بسیاری از فرصت های جالب در این بازی کشف کنید.

بازی آنلاین Bumz جالب و رنگارنگ. بازی Bumz هر کس می تواند!

 

بازی همچنین