دوز و کلک آنلاین

نام های جایگزین: دوز و کلک آنلاین

دوز و کلک آنلاین - بازی سرگرم کننده چند نفره از توسعه کره ای ESTsoft، که منحصر به فرد در بازیکنان خروج از مرکز خود علاقه مند است. اصلی "برگ برنده" از این بازی به سبک منحصر به فرد از بازی با روند هیجان انگیز او است.

قبل از اینکه شما این بازی را بازی دوز و کلک آنلاین، شما نیاز دارید که آیا مورد نیاز سیستم مورد نیاز کامپیوتر برای بازی تیک بزنید.

: توسعه دهندگان باید حداقل شرایط زیر باشند

- سیستم عامل: ویندوز 2000/XP.

- پردازنده: پنتیوم 3800 مگاهرتز

- ویدئو: جیفورس 2 سری 512 MB یا مثل

- سازگار با مستقیم * 9. 0 هست

- 2 گیگابایت فضای خالی بر روی دیسک سخت شما.

مراحل بعدی الزامی است برای ثبت نام در بازی دوز و کلک آنلاین. برای این کار، در وب سایت رسمی این بازی را انتخاب کنید بخش ثبت نام دوز و کلک آنلاین، که در آن برای پر کردن اطلاعات کلیدی در مورد کاربر. را وارد کنید موارد زیر مورد نیاز است:

- E-الکترونیکی،

- نام کاربری در این بازی،

- رمز عبور.

- طبقه

- دفعات و شرایط کاربر.

و آخرین چیزی که برای انجام قبل از بازی بازی آنلاین دوز و کلک - این است که دانلود و نصب کلاینت بازی. شما می توانید آن را رایگان به طور مستقیم از سایت رسمی دانلود کنید. پس از دانلود، شما باید Cabal_Setup اجرا شود. EXE، به نصب بازی. سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود را باید به بازی گرفتن. در این ثبت نام دوز و کلک آنلاین بسته می شود و شما آماده برای یک روند بازی هیجان انگیز می باشد.

بازی دوز و کلک آنلاین با انتخاب شخصیت شروع می شود. بازیکن خواهد شد نوع از مدل موهای، صورت و رنگ مو برای شخصیت خود را انتخاب کنید. بازی دوز و کلک آنلاین می تواند در یکی از شش کلاس بود:

- Assain.

- نویسندگان.

- شعبده باز؛

- جنگجو.

- فلش.

- مدافع.

هر کلاس دارای مزایا و معایب آن، بنابراین در ابتدا نیاز به زمان برای یادگیری توانایی های شخصیت اساسی.

بازی دوز و کلک آنلاین است که دارای یک سیستم منحصر به فرد از مهارت. هر شخصیتی چهار نوع مهارت:

- سحر و جادو.

- ویژه.

- فیزیکی.

[_0_ غیر فعال.

هر مهارت می توانند ایجاد شوند. برای استفاده از مهارت های توزیع اضافه شده است، که پس از آن نیاز به سرمایه گذاری در توسعه هر مهارت. مهارت های جدید باید در کتاب های که شما می توانید خرید یافت می شود. در ابتدا بازی دوز و کلک آنلاین تنها سه کارت، اما به عنوان شخصیت آنها بیشتر و بیشتر خواهد شد.

راهنمایی در دوز و کلک آنلاین بازی رام حیوان خانگی که به طور مداوم همراه خواهد شخصیت. انتخاب یک حیوان خانگی است که کاملا گسترده است، بنابراین هر کس می تواند یک همسر مناسب پیدا کنید.

بازی قابل توجه برای مبارزه با سیستم آن است، که به خوبی کار می کرد. شامل امکان استفاده از حملات دسته کوچک موسیقی جاز. آنها پس از سطح سی امین توسعه شخصیت در دسترس است. برای استفاده از این حملات، شما باید روح از نقاط است که در مبارزه با، آموزش، رقص، و غیره به دست آورده اند غیره شخصیت است روح از 5000 نقطه، و دسته کوچک موسیقی جاز است که با بیش از 450 مهارت استفاده می شود. سه درجه امپلی فایر وجود دارد: بد، خوب، عالی است. برای رسیدن به حداکثر نیروی ضربه، شما نیاز به زمان برای فشار به جلو از خط شخصیت در حال اجرا. در طول 11 combos را موفق پشت سر هم، این خواهد بود که به همه بازیکنان توطئه شناخته شده است. با این حال، با هر دسته کوچک موسیقی جاز کاهش دوره پس از آن زمان که در طی آن باید در خط قرار می گیرند.

هر شخصیت را در بازی می توان به نام دوئل، که 3 دقیقه طول می کشد. برنده دوئل می شود شهرت. هنگامی که یک شخصیت به سطح 52 می رسد، شما نیاز به انتخاب یک جناح به آن متصل. تفاوت معنی داری بین دو گروه است. هنگامی که یک بازیکن سطح 95 می رسد، ممکن است برای شرکت در جنگ های ملی که در محل هر 5 ساعت و یک ساعت طول می کشد. برای شرکت در جنگ، تمام بازیکنان افتخار دریافت، که شما می توانید تجهیزات خریداری کنید.

این بازی همچنین دارای هرج و مرج میدان جنگ، که در آن لازم است برای برگزاری یک زمان خاص. در همان زمان آن را می توانید در تنها 7 نفر شرکت می کنند.

تمام تجهیزات را در بازی را می توان بهبود یافته است، و این سلاح را می توان تیز. هر چیزی که یک شاخص است که می گوید در مورد سطح بهبود چیز است.

سبک منحصر به فرد، موسیقی جوی و گیم پلی سرگرم کننده:

بنابراین، بازی دوز و کلک یکی از بهترین بازی های چند نفره است که برخی از ویژگی های جالب توجه است، که شامل است.

 

بازی همچنین