ﺕﺎﺒﻧ ﺏﺁ ﯼﺪﻘﻧ

نام های جایگزین: آب نبات آب نبات کش پول

اگر تا به حال بازی های مورد علاقه قدیمی از بسیاری از الماس داش، این بازی کاملا به سلیقه شما. بازی آب نبات های نقدی ذاتا بسیار شبیه به DD. این بازی در فروشگاه آب نبات تنظیم شده است. شما نیاز به فروش آب نبات و، البته، برای آن پرداخت. برای فروش، شما نیاز به حذف زنجیره ای از سه یا بیشتر آب نبات از همان رنگ. سریع تر شما زنجیره ای پیدا کنید، امتیاز بیشتری به شما کسب درآمد. در قسمت سمت چپ صفحه در مقابل شما خواهد شد یک مقیاس زمانی نمایش داده می شود. به طور مداوم به پیدا کردن یک زنجیره ای با آب نبات همان، شما را گسترش زمان خود را اگر شما به فکر و عمل نیست، در حالی که به تدریج از بین می رود. وقتی زمان می شود به علامت پایین، تور به پایان می رسد. به طور کلی، آب نبات های نقدی آنلاین - پیشنهاد بسیار عالی از توسعه دهندگان Plinga برای تفریح ​​و سرگرمی لذت بخش و آرامش بخش بازی.

اگر قبلا مناسبت برای دیدار با بازی Plinga حال، پس عجله به شادی که روند ثبت نام برای شما خواهد بود به حداقل کاهش می یابد، و یا به جای او در اصل وجود ندارد خواهد بود - شما می توانید به طور مستقیم با استفاده از داده ها که قبلا ثبت نام وارد شوید. اگر شما جدید و برای اولین بار با Plinga بازی آشنا هستند، پس شما ثبت نام های نقدی آب نبات الزام آور است. تمام کنترل بازی به زبان انگلیسی داده می شود، اما حتی دانستن زبان نیست به طور مستقیم می توانید حدس بزنید چه باید بکنید. اگر می خواهید قبل از آزمون این بازی، شما می توانید بر روی دکمه آبی رنگ در پایین فرم اجازه را کلیک کنید «سعی کنید آن را»، پس از آن شما خواهد بود نسخه آزمایشی در دسترس است.

1. اگر مورد نظر، بازیکن می تواند خود را با فیس بوک ثبت نام، شما می توانید این کار را با کلیک کردن بر روی دکمه مربوطه را انجام دهد. اگر شما ترجیح می دهند با استفاده از روش های سنتی برای ثبت نام اینجا و سپس بر روی دکمه «ثبت نام» در سمت راست پایین کلیک کنید.

2. شما فرم ثبت نام را مشاهده می کنید، پر کنید که نیاز به بازی در آب نبات های نقدی، در طبقه فوقانی است که به نام «آدرس ایمیل»، همانطور که شما احتمالا نمی تواند مشکل را حدس بزنید، شما باید آدرس صندوق پستی الکترونیکی خود را وارد کنید.

3. بعدی در خط به نام «نام کاربری» ارسال ورود خود را، بنابراین سیستم ادامه خواهد داد تا نگاهی به شما نیز خواهد شخصیت بازی خود را در اکثر بازی ها تماس بگیرید (برخی از قهرمانان می تواند نام های اضافی را).

4. به طور سنتی زمینه «رمز عبور» رمز عبور خود را را پر کنید. سعی کنید در انتخاب رمز عبور امن ترین بازی بازی آب نبات های نقدی ایمن و قابل اعتماد بود، و شما باید آرامش داشته باشید که هیچ کس نمی تواند به جعبه خود را شکستن.

5. برای این سیستم را به ادامه روند ثبت نام، شما نیاز به شرایط شرایط و ضوابط این توافقنامه کاربر برای این پروژه. موافقت با تمام قوانین را می توان در خط تیک تاک «من شرایط را قبول ...».

6. اگر می خواهید برای عضویت در سایت، قرار دادن پرنده در جعبه «من ارسال ایمیل های ...»، اگر نه - دست در جعبه.

7. آماده؟ کلیک کنید «ثبت نام».

این بازی - یک راه بسیار خوبی برای استراحت، فقط زمان خوبی برای تفریح ​​و سرگرمی خوب است. گذشته از پخش های نقدی آب نبات به صورت رایگان، که چرا چنین فرصتی را ندارد؟

 

بازی همچنین