Castlot

نام های جایگزین: Castlot

بازی Kastlot - یک بازی فوق العاده با عناصر نقش بازی استراتژی است که می تواند شما را به جهان باستان، از قرن 6 ادامه می دهند. شما قادر خواهد بود به تجربه در پوست خود، چه در وحشیانه جنگ آنگلوساکسون بود. مانند حاکمان از سال گذشته شما نیاز به ایجاد و تقویت شهرستان است. در آغاز تصدی خمیازه خالی خود را، اما به تنفس زندگی را به یک شهر کوچک، ایجاد زیرساخت های آن و پر کردن ساکنان پر سر و صدا - این تلفن شما است. آگاهی از این که دیوارهای قلعه قابل اعتماد از شما محافظت، می تواند احساس اعتماد به نفس در این جنگ خونین. بازی Castlot - به معنای دفاع در برابر دشمنان توانمند و حمل حمله سرگیجه آور را به تصرف خود. بنشینید و منفعلانه صبر کنید تا سر سرنگونی ناخشنودی قطعا ارزش آن را ندارد. شما باید سعی کنید آنها را پیش بینی و آماده به طور کامل. مراقبت که اقتصاد شهرستان خود را در سطح مناسب، ذخایر از انواع مختلف منابع بود و فرمان را از قوی، ارتش آموزش دیده.

به تجربه ماجراجویی قرون وسطی، برای ثبت نام در بازی Castlot . شما به سرعت می تواند جهان را هیجان انگیز و بدون ترس آن است که هر مشکل شما را متوقف وارد کنید. بازی Castlot به سیستم مورد نیاز غریب نیست، آنها واقعا حداقل است

 • سیستم عامل ویندوز
 • هر مرورگر
 • فلش پخش
 • ویدئو

و او Castlot ثبت نام می کند زمان زیادی نمی کنند.

: باید اطلاعات زیر را وارد کنید
  1. ورود
  2. رمز عبور
  3. ایمیل

فشار دادن "ثبت نام" را فشار دهید در همان زمان به منزله موافقت شما با قوانین بازی.

درک نکات کلیدی geymleya کمک به شروع کار. انجام اولین ماموریت خود را، به شما برخی از تجربه به دست آورید. سپس شما قادر خواهید بود تا تصمیم بگیرد که آیا به انجام تنها دستورالعمل های اساسی شما و یا گرفتن بیشتر و بیشتر. با توجه به افزایش عنوان اولین و دوم به طور مستقیم بهره مند شوند. تا مأموریت های اضافی به شما پاداش منابع با ارزش، که با کمال میل در پالایش قلعه خود را استفاده کنید.

فکر می کنم می خواهم به اموال خود را. احداث ساختمان اصلی - مجلس سنا می تواند بر روی امکانات آن قلمرو نظامی، خانه ها و ساختمان های دیگر قرار دهید. کلبه ساکنان باید به درستی مجهز شده است. سعی کنید به جای مردم به راحتی. پس از همه، مردم را - مهمتر از ثروت خود را. بدون کارگران و سربازان شما قادر نخواهد بود برای رسیدن به در این دنیای خطرناک است. کسب احترام از افراد خود را، و آنها را از خود گذشتگی خود را پاسخ دهد.

منابع عمومی که ارائه می دهد Castlot بازی آنلاین

 • دانه
 • درخت
 • آهن
 • سنگ
است

نیز وجود دارد طلا و این نوع از ارز بازی، به عنوان معجون سحر و جادو و الماس . برای اطمینان از جریان دانه، چوب، آهن و سنگ، باید امکاناتی که در تولید آنها تخصص ساخت. برای این کار، با این حال، شما نیاز به تصرف یک سرزمین مشخص. برای بردن در چنین لازم "مربع" در سمت شمال غربی، باید به چراگاه بصورتی پایدار و محکم تنظیم هدف ارسال می شود. منابع سازی یک درآمد دائمی ارائه، و در این زمان شما می توانید یک ماموریت انجام دهید برای دریافت طلا. البته، در برخی موارد شما انجام سرقت ابتدایی از بیهوده بروکبک. اجازه وجدان نیست که شما را عذاب. پس از همه، اگر شما نمی خواهید برای این کار، آن را به معنی نیست که شرکت کنندگان برای لقمه خوشمزه مایل نیست و شما چشم پوشی نخواهد شد. همانطور که برای پول بازی، شما می توانید یک معجون سحر و جادو در روش های معمول را دریافت کنید، اما الماس تنها برای واقعی موجود هستند. آیا روی لئامت دادن نه در اکتساب، بدون الماس داشته tugovato.

بازی بازی Castlot بسیار ساده تر اگر آموزش و پرورش خود را در سطح مناسب. به طور منظم آوالون، خانه از آموزش های مورد نیاز مراجعه کنید. بازیکنی که کاملا تسلط علم، که منجر ارتش خود را به حریف خود را شکست می تواند گاهی اوقات قوی تر، اما نه چنین زرنگ و دانا.

مهمات مناسب و معقول فراموش نکنید. زره پوش در فروشگاه خریداری شده و یا به دست آمده در عرصه، اما برای دستیابی به سلاح نیاز به تبدیل به یک هنرمند با تجربه، بازدید جعل کرد. این سیستم هنوز هم PvP است نقشه ها، که از سلاح های بسیار قوی استفاده می شود. شما کارت های موجود مهارت ها، استعدادها و عناصر مبارزه. آیا این فرصت را به استفاده از مزایای چنین از دست ندهید.

مانند بسیاری از پروژه های مرورگر، Castlot می تواند به عنوان بخشی از لیگ بازی می کنند. لیگ برتر - یک انجمن از بازیکنان چند ده تحت سرپرستی یک رئیس. شما از این فرصت برای پیوستن به یک لیگ های موجود و یا ایجاد خود را داشته باشد.

رابط بصری، داستان جالب، بازیکنان فرصت برای توسعه بازی بازدید سایت اغلب. این می تواند شغل روزمره مورد علاقه خود تبدیل شده است. امتحان کنید و ببینید که برای خودتان چه اعتیاد آور این بازی بسیار عالی است. آن باقی مانده است که می خواهید دستاوردهای بزرگ!

 

بازی همچنین