Casus Belli

نام های جایگزین: Casus Belli

Casus Belli آنلاین - جدید از شرکت انگلیسی Infinitios، که ترکیبی از بهترین ویژگی های از بازی های رایگان در اینترنت است. اعدام در سبک استراتژی فضای فوق العاده اجازه می دهد تا بازیکن را به مبارزه با موجودات بیگانه

اسناد از مردان در این جلسه کوتاه حرکت تیرانداز برای فتح عطش است که جهان نیست، و نیاز به محافظت از سیاره خود را از بیگانگان ANTICS بی رحمانه است. یک سوال لبه شد که آیا بشریت زنده خواهد ماند و این که آیا به طور کلی دفاع از زمین. بیگانگان امیدوار است که مردم بدون نگاه به عقب فرار، ترک آنها را با یک سیاره جدید، که آنها می گویند ولرم. اما در عوض، آنها در مقاومت بود. هیچ کس فکر می کند به ترک مکان های مورد علاقه خود را. جنگ هولناک بافی گره. با این حال، نمایندگان از نژاد بشر است که همه بد نیست. آنها به کمک از خبرچینان، که با آنها در تماس با موفقیت به حمله به شکارچیان بدنام است. خبرچینان - هوش بیگانه مربوط به یک موضوع کاملا متفاوت از متجاوزان تشنه به خون. آنها به پیشرفت تحولات زمینیها فنی کمک کرده است. حالا ممکن است به ساخت فضاپیما ممکن است به کسانی که عادت کرده اند به استفاده از دشمنان کمتر نیست. از طریق این افراد می توانند بیگانگان در شرایط مساوی مقاومت در برابر. اما چه کسی پیروز خواهد شد - این سوال باز باقی مانده است.

بازی Casus Belli شما بشریت برای زنده ماندن و محافظت در برابر حملاتی که از مخالفان کهکشان آمد کمک خواهد کرد که آغاز شده است. نکته اصلی در یک پایان خوش و پیوستن به نیروهای با یک تیم قابل اعتماد به جلو به آینده ای روشن تر باور.

شما فقط نیاز به ثبت نام در بازی Casus Belli. اما قبل از یک حساب را ایجاد می کنید، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با این تنظیمات:

  • OS ویندوز 98/ME/2000/XP/Vista × 32/Seven
  • پردازنده اینتل پنتیوم ΙΙΙ 1 گیگاهرتز
  • کارت 32 MB
  • RAM 128MB

اگر آن را همه حق است، Casus Belli، شما می توانید بدون نصب یک مشتری از هر مرورگر های موجود بازی کند. شما می توانید گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، سافاری، و غیره استفاده § Casus Belli ثبت نام - آن را به یک ماده در دقیقه است. آدرس ایمیل را وارد کنید و ایجاد یک رمز عبور. قوانین و مقررات به طور خودکار پذیرفته شده است. که همه کسب و کار است! به زمین آموزش خوش آمدید!

قبل از اینکه شما در اولین کشتی خود را در جنگ بروید، شما باید اصول اولیه مدیریت را یاد بگیرند و به راحتی حرکت به فضای بین ستاره ای. کاربر جدید می رود به فضا در یک کشتی ساده در چین است. اما تجربه و اعتبار درآمد، به شما این فرصت را به یک سازه مبارزه جامد

دریافت

تعداد انواع وسایل نقلیه در بازی شش

  • کوروت
  • ناوچه
  • ناوشکن
  • رزمناو
  • BattleCruiser
  • جنگی

در طول زمان، شما در دسترس خواهد بود برای ایجاد یک مجموعه کامل از مدل های مختلف است، چرا که در گاراژ است هفت کشتی ها قرار می گیرد. اما فکر نمی کنم که قرار دادن یک سفینه فضایی در مخزن خود، با آرامش خاطر شما در مورد آن را فراموش کرده ام. نه، این پایان کار نبود. کشتی نیاز به بهبود مستمر، در غیر این صورت شما از یک رقیب ضعیف و کوچک است. شما فقط به سادگی می توانید هر یک مبارزه جدی را حفظ کنند. پمپاژ روش، شما را همراه با خود تکامل. بازی آنلاین Casus Belli ارائه می دهد راه رفتن رده های زنجیره ای و تبدیل شدن به یک شخصیت مورد احترام است. شروع دانشجوی دانشکده افسری ساده، این امکان وجود دارد که در پایان خواهد دریاسالار. برو برای آن! مدال سزاوار گرم قلب خود را. چیزی برای تلاش وجود دارد!

اگر چه این کشور که در آن شما ساخته شده سفارش خود را برای کشتی (امریکا، روسیه، اوکراین، چین)، نباید آن را با شیوه ای محترمانه مجهز شده است. مزایای زرادخانه متنوع اینجا را انتخاب کنید و چند. شما دسترسی به موشک انداز، تفنگ اشعه، معادن و فلزات، اژدر، پوسته و بیشتر داشته باشد. مبارزه برای پیروزی، شما می توانید از دو روش عکسبرداری استفاده کنید. استاد تیراندازی هدف منجر شود، و همچنین تشنج و اهداف احتباس.

بازی بازی آنلاین Casus Belli نیاز، به دنبال مسیر انتخاب شده از توسعه است. اما هر کس که شما را تبدیل به مقابله به تک با اهداف غیر ممکن است. پس از همه، آن است که در درجه اول یک بازی تیم. و از ویژگی های اصلی در PvP است - مبارزه با "تیم به تیم." اقدام هماهنگ، به علاوه پشتیبانی از خبرچین - و پیروزی در جیب شما! آیا اگر در نبرد برای از بین بردن کشتی خود را نگران نباشید، شاید برای تیم به عنوان یک کل است هنوز از دست داده است، و در پیروزی نهایی خود را می توانید به عنوان ناظر است.

بازی Casus Belli انتظار برای اعمال خود! لذت بردن از ماجراجویی فضای دیدنی و جذاب! تغییر سرنوشت این سیاره زده، اثبات مهمانان ناخوانده که هر حق بر روی زمین زندگی می کنند! لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین