جاده را از طریق هرج و مرج: آفریننده جهان

نام های جایگزین: Chaosroad

جاده بازی آنلاین از طریق هرج و مرج - بازی اینترنتی رایگان RPG ژانر فانتزی. از زمان آغاز آن در سال 2005، این بازی توانسته است به علاقه مخاطبان گسترده و تبدیل به یک کاربر چند. این همه چیز است که بازیکنان مانند: رشد شخصیت و امپراتوری به سلیقه شما، انجام شغل تلاش جالب برای سفر در جهان، انتخاب حرفه ای، حماسی، ایجاد قبیله. و این همه بدون نیاز به پرداخت هزینه ماهیانه! جاده را از طریق بازی هرج و مرج آنلاین در دسترس است اگر شما یک اتصال به اینترنت و کامپیوتر شما با حداقل سیستم مورد نیاز. دانلود کلاینت بازی مورد نیاز نمی باشد. دریافت به این جهان با شکوه جاده را از طریق هرج و مرج از ثبت نام آنلاین کمک خواهد کرد. فکر نمی کنم که آن را زمان زیادی طول بکشد. تاریخ در جاده بازی را از طریق هرج و مرج - فقط فرم ثبت نام را پر کنید. شما به صفحه اصلی این شخصیت است که با به بازی گرفتن و شروع به جاده را از طریق هرج و مرج. با دقت آن را بخوانید، و نیز مرتب کردن بر اساس ویژگی های شخصیت، که می تواند در طول بازی را بهبود بخشد.
بازی برای بازی آنلاین جاده را از طریق هرج و مرج باید با رغبت تصمیم بگیرند. تمایل دریافت می قبیله بپیوندند، خریداری شده از نمایندگی مجاز و فروش و یا پاداش برای خدمات خاص. در نظر بگیرید چه انتخابی ارائه می دهد جاده را از طریق هرج و مرج بازی آنلاین
1. گرایش تاریک - طرفداران تیره بزرگ در معرض ابتلا به vampirism. طراحی قدرت از معبود، می تواند نشاط از قربانی خود را خورد.
2. گرایش روشن - بندگان شاد نور پر اب و تاب. سلامت خوب است، پس به سرعت پس از آسیب دوباره بازسازی شد.
3. نجس گارد - ساکنان جهان، طراحی شده برای نظارت بر انطباق با نظم. آرگوس نیاز به تمام پایبندی به قوانین.
4. گرایش های خنثی - سربازان، ماندن را بر روی لبه بین تاریکی و روشنایی.
5. رانده شدگان - متخلفان از قواعد بازی است، که یک نفرین. آنها بازیکنان دیگر در فریب ثابت احترام نمی گذارند.
6. خدایان - موجودات با شکوه پنهان، خواسته است که دشوار به درک.
7. نمایندگی - صنعتگران پول به معنای واقعی کلمه از هیچ چیز نیست. هر بازیکن می تواند ارائه همه چیز لازم برای دومی بخشی از روح خود می پردازد.
شغل اصلی در بازی - برگزاری دعوا. سیستم PVP سازندگان فکر خوبی است. جاده را از طریق هرج و مرج آنلاین معنی که در این نوع مبارزه، میگیرد، دعوا قراردادی، بسیاری از دیواره های کوچک و به دیوار. دوئل - دوئل دو بازیکن را به بخشی که در آن در هر سطح ممکن است طول بکشد. جنگ قراردادی اساسا دوئل مشابه، تنها در اینجا شرط پولی. شمع کوچک - مبارزه با گروه، که در آن سرور را تعیین وابستگی خود را با یکی از احزاب است. اما در دیوار نبرد به دیوار شما در حال حاضر می توانید انتخاب کنید که کدام طرف به مبارزه کنند. مبارزه با تجهیزات مختلف برگزار می شود. پرسشنامه در بازی مهمات، مواد تشکیل دهنده سحر و جادو، معجون سازی و مسائل هستند.
برای تفریح ​​و استراحت از دعوا خسته کننده، شما می توانید در اطراف زمین راه رفتن. ساختمان های که در راه خود را ببینید مشاهده. پس از بازی در بازی راه از طریق هرج و مرج آنلاین شما خواهد شد، با استفاده از مغازه ها، بازار، اداره پست، بانک، اهنگری، معبد، معدن. مغازه ها و بازارها، به عنوان مثال، قادر خواهد بود به خرید چیزهایی که لازم باشد. در اهنگری podremontiruete مهمات شکسته. با پس انداز بانک جمع آوری وجوه و پست الکترونیکی به شخصیت های دیگر. این معدن نیز جمع آوری منابع با ارزش است. و این است که یک لیست کامل از ساختمان است که از تنوع در این بازی منحصر به فرد را پیدا کند!
جاده را از طریق بازی هرج و مرج با افزایش سطح می شود جالب است. شما باید برای به دست آوردن تجربه. بین سطوح یو پی اس وجود دارد - یک نوع از یک توقفگاه بین راه را به سطح بعدی. هر apom پاداش به صورت نقدی و یا مقاله های اضافی. سطح توسعه باز می شود تا فرصت های جدید. و آنچه که در ابتدا غیر قابل دسترس بود، واقعی می شود.
در حال حاضر تاریخ هرج و مرج و شلوغ جهان و مطمئن شوید که شما پشیمان فقط لازم نیست! لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین