آینه سیاه 2

نام های جایگزین: سیاه آینه 2، آینه سیاه و سفید 2

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon XP 1. 5 گیگاهرتز

RAM: 512 MB

ویدئو: 256 MB حافظه

فضای دیسک: 6 GB

سیاه آینه 2 - بخش دوم از بازی های محبوب در ژانر ماجراجویی کلاسیک، توسط یک تولید کوچک تیم کران بری آلمان. ادامه بازی می کند را به ما نشان می دهد همه رمز و راز پنهان در بازی اول نیست، اما ما تمام داستان زندگی جدید از لعن و نفرین از Gordons، صاحبان تاسف از مانور تاریک و مرموز بگویید. آینه سیاه 2 بازی نگه داشته جو nontransferable غم انگیز و محیط زیست از سلف خود.

داستان

اگر سازندگان بخش اول از این بازی در سراسر داستان به همین نام و املاک و مستغلات از پخش آغاز پرتاب در ضخامت از چیزهایی swirled، مرموز، عرفانی و ترسناک، نویسنده تصمیم به ادامه کمی راه دیگر، قبل از پخش به تدریج آشکار تاب طرح. در آینه سیاه 2 همه شروع می شود بیش از بی ضرر قبل از ما کوچک و بسیار زیبا شهر، که در آن، به نظر می رسد، بزرگترین مزاحمت شخصیت رئیس بد خلق است. و هیچ کس از همان ابتدا ما در مورد کوه ها از اجساد و یا لعن و نفرین وحشتناک، فقط یک فیوز دمیده است، که باید با رفتن به پایین به زیر زمین تصحیح گفته نشده بود. چرخش جدی در آغاز نخواهد کرد، آدم معمولی، دارن مایکلز را از طریق شهر زیبا سرگردان، آشنایی با مردم به همان اندازه دوست داشتنی خود، و خانواده کابوس Gordons ما جز بر روی عکس yellowed دیدار خواهد کرد مواجه هستیم. اما از آن است که در حال حاضر، در یک نقطه در بازی سیاه آینه 2، همه چیز را زیر و رو و حوادث شروع به آشکار شدن با سرعت وحشتناکی است. قهرمان در اینجا غم انگیز ارشد در بیمارستان نتواند مادر خود، و یک غریبه مرموز، که ما آنها را در زندان و ایستگاه پلیس محلی ملاقات می کند ما چیزی وحشتناک و ترسناک بگویید. گام به گام آینه سیاه 2، بازی تنها به تازگی به ما به نظر می رسید نور و خورشیدی، خواهد مبالغه، پوشش مه از ترس و سوء ظن به طور کلی.

بازی

برنامه بازی مانند بسیاری از بازی های این سبک، به حل اسرار پی در پی، حل پازل و پیدا کردن پاسخ به سوالات تا موسیقی پاپ به عنوان داستان پیشرفت کاهش می یابد. نکته اصلی در آینه سیاه 2 است که بدون شک داستان، او باید بازیکن وقت صرف ردیابی intonations در گفت و گوها، تماشای فیلم ها و خاطرات از شخصیت های بازی. همانطور که به زودی قادر به درک کامل همه پیچ و تاب از داستان است، همه تکنیکی از بازی خود را به پس زمینه فروکش کردن و تصمیم گیری خواهد شد پازل بعدی فقط یکی دیگر از پازل مشکل نیست، اما راهی برای پیدا کردن آنچه که در آینده به ما ارائه یک بازی سیاه آینه 2.

ماجراجویی 2. 0

آینه سیاه 2، بازی با کلاسیک به عنوان برای همه اعضای این سبک بازی خاص پر شده است، و نوآوری های عمده ای که تلاش است عمل به عنوان شایع نیست. هر کس که تا به حال در مأموریت های بازی، می تواند تناقض منطقی از حرکت در حل بسیاری از پازل را ببینید، زمانی که مجموعه ای از آب ساده زنجیره پیچیده ای از اقدامات با سطل جستجو، به خوبی سازگار برای رفع این خیلی خوب است، زمانی که این امر می تواند بسیار آسان تر گرفتن آب می شود آب در این نزدیکی هست باز یا چشمه. در اینجا حوادث منطقی است اگر در حال حاضر، آن است تا آشکار نیست و در کل گیم پلی بسیار تحت تاثیر قرار نمی باشد. علاوه بر تمام ملزومات ذاتی در این ژانر از بازی تقریبا در شکل اصلی خود را نجات داد - قفل و گاو صندوق، جمع آوری چیزهای مفید، و سپس تبدیل آنها به واحدهای کار، تعمیر شکسته، تمام این به وفور در اینجا باشد.

 

بازی همچنین