پیش نویس

نام های جایگزین: پیش نویس بازی پیش نویس آنلاین

در سال 2009 شرکت Omerta آنلاین و "جو استورک" به جهان از چنین پروژه-مخاطب محور بزرگ مانند پیش نویس بازی آنلاین منتشر شد. مبارزه با سیستم های پیشرفته است که می تواند نیازهای ترین "مرورگر" پارسه راضی - و این مخاطبان و تماشاگران به طور مداوم و عدم وجود حد و مزیت اصلی این پروژه بینی.

قبل از اقدام به گام پیش نویس ثبت نام در بازی ، مطمئن شوید که شما:

1) کامپیوتر با دسترسی به اینترنت.

2) 1 GB RAM

3) نظارت با رزولوشن 1024X768.

4) ادوبی فلش پلیر (حداقل 9. 0) و مرورگر آن را پشتیبانی.

اگر شما صاحب افتخار تمام موارد بالا، شما می توانید با خیال راحت به وب سایت رسمی این بازی، به صفحه پیش نویس ثبت نام . اطلاعات اجباری در اینجا به شرح زیر است:

شما واقعی ایمیل [_11_ ]

نام کاربری - نام بازی؛

رمز عبور.

کد تأیید کشیده شده.

پس از خواندن و پذیرش توافقنامه کاربر با قرار دادن یک تیک در پنجره مرحله کمی خالی ثبت نام پیش نویس به طور کامل به پایان رسید. بعد شما باید یک شخصیت ایجاد کنید، اما اگر شما می خواهید - و "کل" از سه. در این مورد سیستم زیر از پاداش:

→ برای ایجاد I قهرمان متکی 1000 سکه.

→ برای II - 200،

→ برای سوم - مجموع 100 قطعه از نقره.

همه شما را (و تنها خود را) کاراکتر ممکن است یک ظاهر منحصر به فرد، منابع میده (تنوع معیارهای خارجی در دسترس است) اجازه می دهد در به نظر می رسد کم نیست داشته باشد.

رشد و توسعه در پیش نویس آنلاین قهرمان خود را می توانید از طریق نقطه تجربه دریافت برای نبرد، تکالیف، و غیره ساخت چند NPCs تعداد زیادی کمک خواهد کرد بازی بازی آنلاین پیش نویس ، فراهم کردن شما با این وظایف و ماموریت های مشابه. بله، و به لطف رابط کاربری عالی خود را در پیش نویس بازی خواهد آسان و راحت است: برای مرتب کردن همه جزئیات، شما بیش از 20 نیاز - 30 دقیقه. به علاوه، که بازی بازی آنلاین پیش نویس همه آن را آسان تر بود، در اینجا یک چیز فوق العاده به عنوان نقشه نشان دادن محل فعلی و کاراکتر و اشیاء دیگر به عنوان مورد نیاز (تالار شهر، تعمیر، رسانه های خرده فروشی و غیره وجود دارد

شما قطعا باید تعیین شود، با آنچه که سلاح شما می خواهم برای پیوستن به نبرد، اگر چه آن دشوار خواهد بود: تنوع محلی از سلاح های قابل توجه است: بیش از 300 گونه از سلاح های کوچک، بر اساس هر دو فن آوری های بیولوژیکی و انرژی است. برای محدود کردن انتخاب های کمی، پیش نویس بازی آنلاین آنلاین یک فرصت برای به دست آوردن یکی از تخصص های زیر فراهم می کند:

1) تیرانداز از خفا - مهارت در تیراندازی در مسافت های طولانی. با کمک یک تفنگ دقت کالیبر کلان بر دفاع از بدن دشمن، در حالی که هنوز در خارج از کشتار تلافی جویانه.

2) حمله - جنگجو غوغا.

3) تیرانداز - جنگنده همه کاره، قادر به نابود کردن دشمنان هر دو نزدیک و دور.

بنابراین اگر شما می خواهید پیش نویس بازی آنلاین به اندازه کافی، آن خواهد شد لازم به مطالعه توانایی های رزمی خاص، باز کردن افقهای تازه برای عکسبرداری های مختلف و تاکتیک های نظامی به طور کلی.

به طور خلاصه در مورد طرح: پیش نویس آنلاین بازی آنلاین بر دو رمان C. بر اساس لوکیاننکو، برچسب "پیش نویس" و "کپی تمیز می کند." این ترکیب کاملی از جهان، متحد شده توسط یک جهان واحد به نام ویر است. زنده ماندن در اینجا بسیار آسان است، اما بسیار جالب است. اگر شما می خواهید خود را تست و عبور از حوادث در کتاب های پر فروش در فرد شرح داده شده، به ما بپیوندید!

 

بازی همچنین