شهرستان از بخار

نام های جایگزین: Parograd

بازی شهر از بخار یک بازی مرورگر رایگان است که در آن شما می توانید جهان کاوش، فن آوری تخریب . آرچر، جادوگر، کانال شده و ناظر: در COS بازی شما خواهد شد انتخابی از چهار کلاس معرفی شده اند. شما بازی بازی شهر از بخار و قادر به شرکت در تاریخ خود را در یکی از نه مسابقه! استراتژی شما را با فرصت به تصویب تعداد زیادی از quests، مبارزه با هیولا وحشتناک و شهرستان به شما مقدار زیادی از سفر و ماجراجویی را ارائه!

قبل از بازی شهر از بخار ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز تا عنوان: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی شهر از بخار نمی خواهد بیشتر وقت خود را و آسان را:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ایجاد حساب ». [ _23_]

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. تاریخ تولد خود را بنویسید.

6. انتخاب « ارسال » و شهر [ _3_] از بخار ثبت نام به پایان رسیده است.

COS بازی - آن MMORPG استراتژی مرورگر. شما راه خود را شروع خواهد شد در اطراف Travian.ir :: تراوین ، که در آن مراکز از زندان ها و ماموریت وجود دارد. City of Steam online события رخ می دهد در یک جهان مرموز با سابقه پیچیده و غنی است. جهان در خطر جدی است. شما می توانید شخصیت از 10 مسابقه (اورک ها، انسان ها، دورف، الف ها، با زیر نژادها از اولین سه تن از آنها) و چهار کلاس انتخاب کنید، به طوری شهر از بخار بازی هرگز خسته می شود! کلاس ها به کهن الگوهای آشنا طراحی شده است، نیز به گاردین، جادوگران، غوغا متخصص ماگس فلش عنصری برای محدوده و کشیش وجود دارد.

جادوگران - این قهرمانان هستند که خشم از عناصر، که قادر به هدایت در دشمنان Parograd بازی. انواع یخ، آتش و رعد و برق به آنها اجازه استفاده از طیف گسترده ای از گزینه های تاکتیکی.

فلش - این قهرمانان اهداف خاص، مهارت های خود - دقت، آنها نیز در پشتیبانی آتش دارای قابلیت های متفاوت شهر از بخار آنلاین .

پاسداران - این وارثان هزار ساله از هنرهای رزمی، مربیان و پرورشدهندگان از خط اول دفاع در مخالفان بازی شهر از بخار [_1_ ].

Channeler - قهرمانان که حرکت مکانیزم را به متحدان خود را برای مبارزه با هماهنگی مجازات بی ارزش درخشندگی خیره کننده و ترمیم ایمان خود را در شهر از [ _2_] بخار آنلاین .

Hedlendery - مردم عمل گرا هستند، درگیر در صنعت زمین.

اجوف - مردم در ابتدا از جمهوری Avenos مسئول، تحصیل، که در یک جامعه مردسالار ترجیح می دهند COS بازی.

Osteny - که مردم مذهبی، فرهنگ خود را به طور فزاینده ای میان کلیسا و پادشاه زده.

Stoigmari - این افراد که مشهور است برای هنرهای رزمی خود، کار می باشد، در بازی COS می باشد.

DRAUG - قهرمانان که حسد حفظ ثروت و نفوذ از خانه های بزرگوار خود، آنها دوست ندارند به ترک مجتمع های قدیمی خود را.

منقسم شده - آن را به نجیب زادگان که به دنبال ثروت و افتخار در جنگ و جامعه بالا و دولت مورد استفاده قرار گیرد به جلال خانه های باستانی خود را در شهر از [ _3_] بخار آنلاین .

Goblins رو - موجودات سبز رنگ پوست، سریع ترین، حیله گری ترین و کوچکترین در بازی شهر از بخار .

هابز - افراد منظم با سنت های نظامی طولانی مدت است.

اورک ها - این شخصیت قوی ترین COS بازی است.

شهر از بخار آنلاین جالب و شرح مفصل جهان در سبک steampunk است. گرافیک، از سوی دیگر، خام کمی در استانداردهای مدرن است. علاوه بر این، تنظیمات بازی شهر از بخار و نه محدود است، زیرا شما فقط می توانید رنگ مو و گزینه های مدل موهای را انتخاب کنید، و همچنین مواردی مانند عینک و کلاه برای شخصیت. نوع سلاح و لباس به نظر می رسد در انتخاب خود را از طبقه و نژاد در بازی می شود بر اساس شهر از بخار ، پس در حالی که، به عنوان توپچی ها با استفاده از تنها سپر و اسلحه، دیگر در دسترس هستند فقط دو اسلحه.

روشن است که بازی Parograd است در توسعه و زیادی می توانید تغییر دهید، به عنوان مثال، هنگامی که شما یک سفارشی سازی شخصیت.

 

بازی همچنین