شهرستان از ترانسفورماتور

نام های جایگزین: trasformery شهرستان

شهر ترانسفورماتور آنلاین - این یک مشتری رایگان بازی MMORPG آنلاین آخرین نسل جدیدی از ترانسفورماتور است، ایجاد شده بر اساس موتور گرافیکی خود را دارد. این بازی در ژانر علمی تخیلی، که در آن کلان شهر بزرگ را به جای اقدام نظامی تبدیل شده است، و ربات های بزرگ انسان نما تبدیل شده اند ساکنان کامل ihnimi ساخته شده است.

بنابراین، در آینده به بازی شما نیاز به تصویب شهر از ثبت نام ترانسفورماتور. شما باید برای ورود به ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود را. و سپس مشتری بازی دانلود کنید.

ثبت نام پس از بازی شهر ترانسفورماتور، از شما خواسته می شود برای ایجاد یک svogo شخصیت: اولین طبقه را انتخاب کنید، سپس از کلاس شخصیت را انتخاب کنید (آنها را در بازی 6 و همه از آنها به بیش از 80 مهارت)، سپس شما می توانید ظاهر کاراکتر خود را تغییر دهید و اختصاص svogo نام خود را. توجه داشته باشید که ویژگی vashogo شخصیت، 23 قطعه و آنها همه در جنگ مهم است. خوب، در اصل همه. حالا اجازه دهید نگاه کنید و بیشتر جزئیات آن در موجود بازی آنلاین شهر از کلاس های ترانسفورماتور، که ذکر شد

حمله - این غوغا ویژه توسعه قدرت و سلامت. دستور عالی از برش های مختلف و کاهش سلاح

روح - آن را سریع، چالاک، و شخصیت مرموز. دارای تیغه های دوقلو.

تکنسین - یک استاد از سلاح های دامنه و انواع عکسبرداری است.

آیا می توانم انفجار آتش قرار داده و مخالفان در تله راه بمب گذاری شده.

Psionics - می تواند دشمنان را در فاصله تاثیر می گذارد و باعث آسیب بزرگ جادوها فاجعه و جمع کردن آنها را.

مدافع - می تواند به متحدان زخم التیام یابد (حتی کل گروه)، و هاله کمکی بالا بردن شخصیت.

Technomage - بر دشمنان، تحمیل بر روی آنها از جمله اثرات عنوان: مسمومیت، فرسایش، از دست دادن کنترل ذهن، کاهش مقاومت در برابر، قادر به droids کمک تماس بگیرید.

بنابراین، شما در این بازی هستیم. بر روی صفحه نمایش شما پیام آموزشی است که شما باید به دقت در نظر ببینید. سرگردان در یکی از 2 اردوگاه های کوچک با توجه به طبقه، اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است صحبت کردن با NPC (NPC)، که نیاز به گرفتن کار.

بخش اصلی، جانبی، روزانه و سریال:

در طول بازی شهر ترانسفورماتور آنلاین، شما را از انواع جالب، متنوع و به چالش کشیدن وظایف، که به انواع مختلفی تقسیم می شوند ارائه شده است.

پس از چند ماموریت برای اولین بار در بازی شهر آنلاین از ترانسفورماتور، شما یک پاداش برای اولین بار ترانسفورماتور خود را دریافت کنید. درست است، او نمی خواهد در ابتدا دارای قدرت بزرگ و می تواند مسافران را حمل می کند، اما قبل از اولین دشمن خود را از آن خواهد شد مانند gangbusters نگاه کنید. کشتن هیولا، تلاش و جستجو، شما به طور منظم خواهد غنائم و جوایز را دریافت خواهید کرد.

بازی شهر ترانسفورماتور آنلاین، شما را دشمنان مبارزه و محافظت از ماتریس، که دارای بسیاری از اسرار است. تمام حوادث در 21 منطقه از کره زمین، که در آن شما انتظار انواع آزمایش و خطر گشوده خواهد شد. اما این همه بازی شهر ترانسفورماتور به شما این فرصت را به بازدید از ماه، ماه Amikrona داشته باشد، و حتی در گذشته و یا آینده نیست.

اگر می دانید که یکی از اسرار ماتریس، شما می توانید ترانسفورماتور (که در بازی بیش از 50 گونه) را کنترل کنید. هر ترانسفورماتور در بازی شهر ترانسفورماتور آنلاین را می توان به یکی از وسایل نقلیه (هر کلاس از نوع خود را از حمل و نقل)، آن را aeromobile، پیاده روی Aerobayk یا AIM تبدیل شده است.

بازی بازی شهر آنلاین از ترانسفورماتور شما در دسترس خواهد بود 11 رشته های حرفه ای، که شما با آن می توانید منابع برای ساخت آیتم های مختلف به دست آوردن ekipirovok، elixirs، چیپس، و حتی ترانسفورماتور خود را دارند. برای تجارت در شهر ترانسفورماتور آنلاین بازار بازی و حراج ارائه شده است.

در اینجا شما می توانید اصناف تشکیل می دهند، علاوه بر این، در شهر ترانسفورماتور بازی می توانید خود را دریافت کنید حیوانات خانگی (بیش از 50)، که همیشه با شما خواهد بود، اما هرگز وارد جنگ. در این بازی، اشیاء دیگر که شما می توانید تعامل وجود دارد: دستگاه های مکانیکی و الکترونیکی، کامپیوتر، teleporters، منابع رشته ...

می خواهید امتحان کنید؟ تاریخ شهر ترانسفورماتور به شما این فرصت را به من بدهید!

 

بازی همچنین