جنگ های قبیله

نام های جایگزین: جنگ قبیله
جنگ های خونین میان قبایل کوهستانی اسکاتلند: -

جنگ های قبیله آنلاین چند نفره نقش بازی بازی، که در قرون وسطی اسکاتلند تنظیم شده است.

بازی آنلاین انجمن جنگ مبتنی بر مرورگر است، پس از آن برنامه های اضافی را دانلود و نصب می کند و نیازهای خاصی از سیستم به این بازیکن کامپیوتر است را افزایش نمی دهد. شما فقط نیاز به اتصال به اینترنت و مرورگر اینترنت نسخه فعلی.

تاریخ در بازی جنگ های قبیله از ثبت نام در بازی های دیگر متفاوت است. برای شروع ثبت نام انجمن آنلاین جنگ از شما خواهد خواست تا خود را معرفی و مشخص جنس خود را، و پس از آن بلافاصله برای آموزش مبارزه با تماس بگیرید. بنابراین شما می توانید تعیین اینکه آیا شما این نوع بازی یا نه، و شور و هیجان یک نبرد هیجان احساس. بعد از جنگ، بررسی جنگ های قبیله از شما خواهد خواست برای پر کردن در زمینه استاندارد در فرم ثبت نام: نام و رابطه جنسی شما در حال حاضر نوشته شده است، آن باقی مانده است را وارد کنید در جعبه ایمیل خود و رمز عبور را انتخاب کنید.

جنگ های قبیله بازی آنلاین در جنگ ساخته شده است. بنابراین، شما یک کاراکتر داده شده، هدف اصلی از که - به طور موثر مبارزه کنند. بنابراین، وظیفه خود را زمانی که شما شروع به بازی بازی انجمن آنلاین جنگ های توزیع مناسب از ویژگی های آن می باشد، این بازی به نام مقالات. شخصیت شما خواهد بود

- نیروی (مسئول استقامت و قدرت مشت زدن)

- چالاکی (نیاز به uvorotlivosti شکل و antiuvorotlivosti)

- شهود (مسئول آمار حیاتی و توان به antikritu)

- زندگی (برای مقدار از زره پوش پوشیده بسیار مهم)

- اطلاعات (نیاز به خواندن رونز و در برخی رشته های حرفه ای مهم)

یک چکش، یک باشگاه، تبر، چاقو، نیزه و شمشیر:

جنگ های قبیله بازی آنلاین سلاح را به کلاس، که به آن اشاره ترجیح سلاح های شخصیت تقسیم می کند.

هر کلاس دارای عملکرد خاص خود را دارد و ظرفیت. قدیمی تایمر توصیه به عنوان خوانده شده انجمن بازی تا چه تاکتیک های مناسب برای جنگ شما بهترین تصمیم بگیرند. فقط دو نفر از آنها: دفاع و حمله. در یک حرکت، شما می توانید از یک حمله ضربه را قرار داده و یک واحد محافظ.

به محض این که شما شروع به بازی بازی آنلاین جنگ های قبیله، جنگنده خود تجربه های مبارزه با ربات های کامپیوتری به دست آورید. در این حالت جنگ موجود است قبل از اینکه شما سطح 3 برسد. اگر چه، اگر شما مبارزه بسیار جالب با هوش مصنوعی نیست، سطح 1 شما می توانید در حال حاضر در دوئل شرکت می کنند - در یک نبرد با یک بازیکن دیگر. شرکت 2 سطح شما در حال حاضر می تواند یک عضو از یک نبرد بی نظم است، که در طی آن مبارزه خواهد شد به طور تصادفی به تیم منصوب.

عینک های ویژه که موجب افزایش ویژگی های شما -

بعد از هر نبرد موفقیت آمیز، هنگامی که شما در جنگ های قبیله است به بازی، شخصیت خود را تجربه خواهید کرد، که بر سطح و گرفتن یو پی اس دست آورید. همچنین با هر مبارزه شما مهارت را با سلاح را افزایش دهد.

از سطح دوم، شما می توانید یک قبیله پیوستن و شرکت در جنگ های قبیله خاص - در جنگ ها برای نگهبان. حزب برنده می شود غنائم مختلف، جایزه و پاداش است.

در بازی هستند بسیاری از مکان های مختلف وجود دارد - مکان ها و مناطق، که هر کدام حامل یک تابع بازی. این

- بانک

- شکارچیان انجمن

- دور افتاده

- جنگل

- چوب تیره،

- معدن

- معدن

- قمار خانه.

بازی جنگ های قبیله و شخصیت خود را در سلاح، زره و چیزهای دیگر شما قادر خواهید بود به 2 سطح. حرفه های مانند: جادو، چوب، معدن، Rockshaper.

برای این کار شما نیاز به رفتن به جنگل، معدن و معدن سنگ. ساعات کار از شخصیت - ساعت. این می تواند به طور کامل و بدون ابزار کار با ابزار تعمیر و یا فراتر از ابزار تعمیر. بستگی به این استخراج منابع در محیط کار و افزایش مشابه در مهارت.

اگر شما علاقه مند در این بازی با فرصت خوبی برای مبارزه و احساس حمایت از قبیله خود، جنگ های قبیله برای شما می باشد.

 

بازی همچنین