کلون جنگ ماجراهای

نام های جایگزین: کلون جنگ ماجراهای

کلون جنگ ماجراهای آنلاین - مرورگر رایگان MMO بازی RPG که در آن کاربران می شود در جنگ های ستاره ای هیجان انگیز درگیر. توسعه دهنده بازی یک شرکت است سونی آنلاین سرگرمی ، ناشران - بچه ها از LucasArts سرگرمی . در طرح بازی قرار داده بخش دوم و سوم از جنگ های افسانه ای استار. جمهوری کهکشانی می تواند به جنگ بس نیست و به تنهایی ترک کند و ارتش خوانده جدایی طلب. در همان زمان، جدی سفارش، که هدایت ازدیاد می گردد، مشتاق برای پیدا کردن راز خداوند Sidious (از Sith پروردگار). کسانی که در کلون بازی خواهد کرد جنگ ماجراهای ، در نتیجه پیوستن به درندهخویی حوادث بحث برانگیز است، وجود نخواهد داشت دقیقه رایگان. ساکنان این خستگی جهان فوق العاده ای ناشناخته است! علاوه بر این، همه رویداد خشنود چشم طراحی زرق و برق دار. گرافیک کارتونی زیبا فورا به تشویق کردن و حتی کاربر عبوس ترین. به طور کلی بازی کلون جنگ با ماموریت های متعدد آن، رویداد اجتماعی و سفارشی سازی شخصیت های بیشتری برای نوجوانان مناسب است. اما بزرگسالان اغلب مردم جدی که مایل به استراحت در اوقات فراغت، به یک پروژه آنلاین معتاد. در لیست طولانی از بازی های کوچک، هر کس می تواند چیزی را برای خود جذاب پیدا کنید. سعی کنید آن را - لازم نیست که به پشیمانی!

چه خواهد شد آن را برای به دست آوردن این فرصت را به شرکت در یک جهان بازی زنده؟ اول، کلون جنگ ثبت نام، که در طی آن شما را در خط مناسب وارد مورد نظر شکل برخی از اطلاعات (نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل). ایجاد akkakunt، برای این واقعیت است که شما نیاز پذیرش توافقنامه کاربر ما آماده شده است. در مرحله دوم، شما باید بررسی کنید که آیا کامپیوتر مطابق با تنظیمات زیر است: سیستم عامل ویندوز XP و یا ویندوز ویندوز ویستا پردازنده اینتل پنتیوم 4 (یا بیشتر) ویدیو کارت گرافیک Radeon 8500 / جیفورس 3 سری . حداقل 512 MB [ _2_] RAM. اگر همه چیز خوب است، شما با خیال راحت در فضای جادویی از بازی جهان منتقل می شود.

شروع کلون جنگ بازی از طرف فدراسیون، شما را با کلون مبارزه. فقط فکر می کنم، شما در کنار هم با شخصیت های مورد علاقه خود را از سری انیمیشن به همین نام در مبارزه! در صفوف همان Anakin از اسکای واکر، کمربند ورزشی وان Kenobi، سیاه Yoda و Ahsoka Tano - برای افتخار از هر تحسین از جنگ ستارگان. علاوه بر ملاقات با قهرمانان افسانه ای، شما انتظار دوستی وفادار با بازیکن های دیگر. هر کاربر قادر است به خودتان پیدا کردن یک روح دیگر، که همیشه یک چت خوب و در اوقات فراغت خود خواهد بود.

پس چه چیز پخته بازی کلون جنگ ماجراهای ؟ در مکان های متعارف برای سری می تواند بسیاری از وقایع مختلف. پس از بازی کلون جنگ -، اولین، جالب ترین بازی های کوچک، برای کمک به شما شرکت در مسابقات در شتابگر، دوئل های lightsaber، جنگ های فضای، تیراندازی مسابقات . کار و برای کسانی که دوست دارند به قرص نان است. به عنوان مثال، اگر شما را به خود جلب پازل پیچیده؟ دوم، آن را به ساخت و ساز خانه های شخصی و توسعه آن است. بنابراین شما می توانید خانه را به سلیقه خود ضرب و شتم. انتخاب مبلمان - یکی از لحظه های لذت بخش ترین، تا آن را انجام دهد به آرامی. در ضمن، در خانه شما مهمان رانندگی کنید. بهتر است که توجه کافی به داخل کشور، تا که به پیچ در مقابل دوستان. سوم، حضور در زندگی شما حیوانات خانگی مجازی است. به این معنا که هر کس می تواند یک همراه و همدم خوانده، که بسیار خنک داشته باشد. علاوه بر این دایره خود را از عملکرد می توان توسعه یافته، به عبارت دیگر - تنظیم شده است.

طرفداران عزیز از ماجراجویی lighthearted به، شما همیشه آزاد برای تصمیم گیری چه وقت و چگونه به بازی این بازی. نه به هر چیزی که شما را وادار نمی کند. اگر شما برای استخدام شده و بدون بیشتر سفت زور زدن، تکثیر خوبی! اجازه دیدار با تمام انتظارات شما!

 

بازی همچنین