ندای وظیفه 2

نام های جایگزین: ندای وظیفه 2، تعداد وظیفه اداری، COD 2

تماس بازی وظیفه 2 یک بازی کامپیوتری هیجان انگیز است. این بازی ادامه قسمت اول از این بازی است. در ندای وظیفه 2 رویدادی در اولین کسی رخ می دهد. در بازی ندای وظیفه 2 در سبک تیرانداز ایجاد شده است.

تماس بازی وظیفه 2 فقط می توانید از وب سایت رسمی از این بازی دانلود کنید. دانلود ندای وظیفه 2 تنها می تواند کاربران بزرگسال. برای افراد زیر سن قانونی دسترسی به این بازی بسته شده است.

شما می توانید در مورد تماس بازی وظیفه 2 فیلم ها را ببینید. در این ویدئو، شما می توانید برای خودتان پیدا کردن بسیاری از اطلاعات مفید: کلاس ها، رویدادها، سلاح ها و جناح های.

تماس بازی وظیفه 2 شما را با تمام حرف من آشنا:

1. واسیلی کازلاو ارتش سرخ از 13 ام سپاه تفنگ بخش است. او در بازی به عنوان شخصیت اصلی بازی در مبارزات انتخاباتی اتحاد جماهیر شوروی نشان داده شده است. شما بازی برای کاراکتر در محدوده پیشگیری از ارتش شوروی، که 30 کیلومتر از مسکو آغاز خواهد شد. او در نبرد استالینگراد شرکت می کند.

2. جان دیویس گروهبان از 7 زرهی من است. او در نبرد شمال آفریقا شرکت می کند.

3. دیوید ولش کاپیتان زرهی 7 است. او یک فرمانده تانک در صحنه دوم از مبارزات انتخاباتی بریتانیا بود. دیوید شرکت در توهین آمیز supertankovyh در نبرد شمال آفریقا، و همچنین در شمال غربی لیبی.

4. سرجوخه بیل تیلور شرکت دوم "D" در گردان تکاور 2 است. او شخصیت اصلی مبارزات انتخاباتی آمریکا است. بیل هم در فرود نرماندی ("D-روز")، و همچنین جنگ را در 400 در Bergshtayne. او همچنین در عبور از رود راین شرکت کردند.

در بازی ندای وظیفه 2 سلاح تقسیم بر مبارزات انتخاباتی. همه کمپین های از انواع شایع از سلاح، اما آنها مدل های مختلف می باشد

1. تپانچه.

2. پیک.

3. تفنگ.

4. تفنگ تک تیرانداز.

5. نارنجک.

6. تفنگ.

7. تفنگ.

8. نارنجک.

در تماس بازی وظیفه 2 می تواند در حالت های مختلف در حالت تک نفره و چند نفره بازی کند. بستگی به انتخاب حالت از ویژگی های بازی.

در بازی ندای وظیفه 2 مکانیک، شما می توانید یک فایل تورنت دانلود کنید، اما برای این که شما نیاز به نصب برنامه بر روی کامپیوتر شما.

در بازی ندای وظیفه 2 کامپیوتر دارای چندین مبارزه:

1) مبارزات انتخاباتی اتحاد جماهیر شوروی. این کمپین شامل چند قسمت. شرکت کنندگان در این کمپین باید هفت ماموریت را انجام دهد. در استالینگراد، همه حوادث از مبارزات انتخاباتی.

2) مبارزات انتخاباتی بریتانیا. شامل چهار قسمت از اکشن در این مبارزه است. در گردهمایی های انتخاباتی بریتانیا در طول 13 ماموریت رخ می دهد. رویدادها در این بازی را در سه منطقه از فرانسه، شمال امریکا و در نرماندی.

3) در مبارزات انتخاباتی آمریکا. شامل سه قسمت از عمل در این کمپین. برای هفت ماموریت رویدادی در بازی رخ می دهد. در گردهمایی های انتخاباتی آمریکا را در برلین.

تماس بازی وظیفه 2 در راه های مختلفی ارائه شده است:

1. در ضربات پنالتی - وقایع را در مکان های مختلف.

2. Deathmatch تیم - رویداد به نمایندگی از دو تیم برگزار می شود.

3. تسخیر پرچم - شما در این حالت نیاز به گرفتن پرچم مخالفان خود و محافظت از خود را.

4. رئیس - حالت جدید که در آن شما باید با شتاب نمی دهد مقر خود را.

5. جستجو و نابود کردن - این حالت که در آن شما به یکی از دو گیاه یک بمب گذاری یا جلوگیری از این رویداد است.

 

بازی همچنین