ندای وظیفه: عملیات سیاه 2

نام های جایگزین: ندای وظیفه: عملیات سیاه 2

بازی CoDBlackOps 2 - پروژه افسانه ای نهم تماس از چاپ و بخش دوم از سری بازی [_3_ ] سیاه عملیات . انتشار جهانی بازی در نوامبر 2012 صورت گرفت. از ویژگی های متمایز CallofDuty: سیاه عملیات 2 [_4_ ] ، و همچنین به عنوان سلف خود - حضور یک توطئه معنی دار و منسجم. در حال حاضر این بازی است که مجموعه ای پر هرج و مرج از صحنه های جنگ نیست، او قادر به تجسم طرح صالح بود. پروژه شده است به طوری شوکه وجدان پارسه که برخی از آنها از شخصیت های اصلی در ارتباط با قهرمانان فیلم های محبوب برای تلفن های موبایل می باشد.

سیاه عملیات 2 [ _4_] به هر گونه علائم خاصی اعمال می شود، اما به طور غیر منتظره برای توسعه دهندگان و بازیکنان، موفق شده است برای تبدیل شدن به صمیمی ترین (بله، آن را صادقانه بود) پروژه از سال است. امروز تیرانداز کاد سیاه عملیات 2 می تواند به نام یکی از بورس های محبوب ترین. او با موفقیت sochetaetv طرح درخشان، مناظر جوی، کار اصلی است.

برای شما را به بازی می توانید شروع، شما باید (به طور سنتی) دانلود CoDBlackOps 2. انتقالها تورنت کمک به پرش و نصب و راه اندازی سرویس گیرنده سریع و فرآیند بدون هیچ زحمتی رایگان. رفتن به پروژه، شما می توانید ببینید که قبل از شروع هر یک از ماموریت های جدید، پخش شده است دعوت به انتخاب دو نوع اصلی از سلاح و جمع آوری تمام قطعات مورد نیاز و لوازم جانبی به آنها نمیدهد.

A پیش نویس جدیدی از اقدامات خود را و شخصیت خود را به طور مستقیم در نتیجه بیشتر از این بازی بستگی دارد. در این بازی چند نکته طرح خاص، که در آن یک شخصیت پیش از این به نظر می رسد وجود دارد. تصمیم گرفته شده در BO 2 تغییر و تحولات پس از آن در بازی.

در مبارزات انتخاباتی "ابزار" قهرمان در هر ماموریت جدید خواهد شد پاداش ارائه شده است. این می تواند جلیقه نقب زن، و گونه های جدید از سلاح ها و تله های قدرتمند است. هر ماموریت جدید 10 شغل افتتاح شد. تحت شرایط بازی برای تست از قهرمان تکیه پاداش در قالب سلاح های اضافی. ماموریت افزود: برخی از نوآوری های که باعث مدیریت شخصیت های مختلف را می توان به طور همزمان انجام شده است.

تماس از [_6_ ] چاپ : سیاه عملیات 2 - بازی ، که در آن وظیفه اصلی شما خواهد بود برای هدایت. که شده است، شما نیاز به دادن دستورالعمل ها و توسعه انواع تاکتیک های مبارزه کنند. باید یاد بگیریم به واکنش نشان می دهند به سرعت به کار در سرعت رعد و برق و تولید سفارشات. شما مجبور به دفاع از نقاط کنترل به طوفان پناهگاه دشمن، نظارت و دفاع از قلمرو خود را.

برای بررسی قابلیت اطمینان بالا، و شخصا در یک پروژه جدید نگاه کنید، شما می توانید به نگاه CoDBlackOps 2 ویدیو تریلر، که توصیف جزئیات تمام ویژگی های و مزایای بازی.

 

بازی همچنین