کد Lyoko

نام های جایگزین: کد Lyoko، کد Lyoko کد Lyoko

بازی کد Lyoko - رایگان، اجتماعی و هیجان انگیز در سبک RPG. در نگاه اول ممکن است که این بازی کد Lyoko آنلاین بسیار عجیب و غریب به نظر می رسد. اما لازم است به درک ماهیت و معلوم است که همه چیز را آسان و ساده است. فشار زیادی که شما لازم نیست که. تمرکز اصلی در این بازی.

به منظور به بار روند بازی و در این فرآیند به بوت بد و یا چیزی شبیه به آن اجرا نمی کردن، لطفا مقایسه سیستم تعیین الزامات مورد نیاز برای راه اندازی کامپیوتر شما. هیچ چیز پیچیده در مورد آن، فقط به زیبا

• به طور متوسط ​​پارامترهای سیستم کامپیوتر.

• اتصال به اینترنت.

• صفحه کلید،

• ماوس.

همانطور که پس از آن. مانند حال حاضر می تواند شروع به بازی بازی کد Lyoko، اما پس از آن یک مانع وجود دارد در راه - کد Lyoko ثبت نام اینجا بیش از حد، همه به سرعت و به آسانی. ما پیشنهاد می کنیم که شما فقط بررسی اطلاعات شما را و به یاد داشته باشید، آن را نشانی از رمز عبور خود را توزیع کند. این فرایند به شرح زیر است:

1. بازدید از سایت رسمی بازی کد Lyoko.

2. با کلیک بر روی اشاره گر - بازی.

3. گزینه را انتخاب کنید - برای ثبت نام اینجا

4. تعیین آدرس ایمیل شما

5. ایجاد یک رمز عبور، متشکل از نه کمتر از شش کاراکتر

6. اگر شما قوانین استفاده از بازی شرایط، پس از بررسی جعبه مناسب برای این.

7. ثبت نام - سپس بر روی کلیک کنید.

شما هم اکنون می توانید به سرگرمی ادامه، و شروع به بازی در کد Lyoko.

آیا تا به حال - همیشه می تواند یک جهان که در طرف دیگر از جهان وجود دارد تصور کنید. در این بازی شما در یک جهان موازی بازدید خواهد کرد. مانند هر چیز عجیب و غریب، اما داستان آغاز می شود با این واقعیت است که دانش آموزان عادی که تصمیم به تنها کشف، تلو تلو خوردن بر موجودات فوق العاده، هیولا. این برای زنده ماندن ضروری است. به نظر می رسد که شما یکی از آنها می باشد. چه کسی دقیقا - شما را انتخاب کنید. کد Lyoko سازندگان بازی به شما امکان انتخاب چهار احزاب:

• اولریش.

• TL.

• Yumi.

• جرمی.

همانطور که در هر بازی، تمام شخصیت های دارای ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. و بازیگران خود را. همه آنها منحصر به فرد هستند، هر یک به راه خود را، هر کدام قابلیت های خود، مجبور دستیابی به هر یک وظیفه خاص.

در سمت راست خود را به بازی حالت های مختلف بازی، در حالی که انجام کارهای مختلف بازی. برای این که شما یک پاداش دریافت کنید. شخصیت خود را ماهرانه اجرا خواهد شد، حرکت به نوبت به شوخی به موقعیت های غیر معمول پاسخ دهند. همه از آن شما به سرعت انجام می شود. همانطور که در هر بازی، شما نه تنها بازی، و با دقت فکر می کنم از همه چیز، شما را مانند یک استراتژیست فکر می کنم. اما آن را بسیار نمی برد، چرا که آن را به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد نیست.

بازی کد Lyoko در بازار بسیار بلند مدت است، نه یک کهنه، البته. گرافیک کمی بدوی، اما با کیفیت برای رسیدن به سطح خود را، روشن، باعث می شود از جمله احساسات مثبت است. موسیقی خاص است، اما هنوز هم بازی متوقف نمی شود.

بازی بدون محدودیت سنی ایجاد شده است، اما هنوز هم، اگر شما فکر می کنم خوب، آن را ایده آل برای جوانان است.

به نظر می رسد همه چیز روشن و شناخته شده است. آرامش و اجازه دهید خود را بازی کند. حالا شما می توانید به روند بازی را ادامه دهید. در انتظار شما هستند در اینجا. لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین