ندای وظیفه: جنگ های مدرن 3

نام های جایگزین: ندای وظیفه: جنگ های مدرن 3

بازی CoDModernWarfare 3 چرخه هشتم از پروژه افسانه ای تبدیل شد تماس از چاپ ، در ادامه مورد علاقه بسیاری از [ _6_] جنگ 2، قسمت آخر از سه گانه مشهور مدرن جنگ . تیم پروژه گزارش شده است که جنگ 3 هنوز هم در سال 2010 وجود داشته باشد، و در پایان سال 2011، انتشار رسمی از این پروژه است. پروژه های در خط لوله مجبور به عبور از چندین پرونده های حقوقی که braked کار. با این حال، همانطور که ما امروز آن را ببینید، به پایان رسید ارائه پروژه موفق CallofDuty 8 ، با وجود اتهامات و مشکلات دیگر.

خوشحالم که تهیه پیش نویس به طور همزمان برای چندین شرکت کار می کرد. هر یک از شرکت های مسئول برای اجرای قطعات مختلف کار، مانند کلاغ سیاه نرم افزار - برای چند نفره با کیفیت.

در اطلاعیه CallofDuty: مدرن جنگ 3 [_4_ سیاه سه -] یکی از پروژه ماموریت های جالب ترین ارائه شد. این ماموریت کمک کرد به وضوح نشان می دهد که نوآوری های اصلی این پروژه - آخرین نظر ترکیبی و نارنجک 9 - انفجار .

در اوایل سال 2011، سازندگان CoDModernWarfare 3 فیلم تریلر در یوتیوب راه اندازی شد. در آگهی های بازرگانی فقط در چند مکان شروع نشان داده شده است: منهتن، لندن، پاریس و برلین. گرافیک و مکانیک بازی فورا جذب پارسه سپاسگزار است. پس از آن، حقیقت این است که بعد از بازی در نورد رایگان، پلات بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، آن را به مشکلات در ارتباط با جدایی از تیم توسعه اتهام و نتیجه گیری خود را که هر چه بود، و این بازی واقعا خوب بود.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید دانلود CoDModernWarfare بیش از حد برای رفتن به جزئیات این طرح و به تلاش برای درک آن لازم نیست - 3 و آزمون شخصا، در ذهن داشته باشیم. بنابراین، این بازی بسیار جالب تر جلوه خواهد کرد. و کسانی که درخواست کرده اند را بازی یک پروژه رنگ علمی تخیلی خواهد شد به طور کامل راضی است.

در CoDModernWarfare 3 بازی خواهد در مورد علاقه از حالت معمول از وظایف مشترک باشد. لازم به ذکر است که در مقایسه با بازی های قبلی شده است یک بهبود بزرگ - صحنه های بازی نگاه گوناگون است. حتی اگر این واقعیت است که همه پارسه شغل مانند، آنها کاملا عملی و مفید می باشد.

تماس از چاپ : مدرن جنگ 3 - برای اولین بار در سری بازی که در آن اختصاص داده شده است تعدادی از کلاس های جایزه. یکی دیگر از نوآوری - در حال حاضر به منظور بهبود CoDModernWarfare 3 سلاح یا شخصیت عملکرد را دوباره و دوباره است که شخصا توسط پمپ ویژگی های لازم ساخته شده است، به جای خرید بهبود به عنوان قبل از آن بود.

همچنین اضافه چند حالت جدید بازی - فقط آنچه را که شما برای پروژه های جدید نیاز دارید. چه کسی نمی گویند چه خواهد بود، CallofDuty: مدرن جنگ 3 - بازی _3_ [ ] سزاوار توجه، و این واقعیت است که آن را توسعه حتی در زمان جنگ که در صفوف توسعه دهندگان کلید تنها می افزاید: نقاط "برای" در قللک او. همه کاد با کیفیت خوب و قسمت هشتم این پروژه می باشد - این قاعده مستثنی نیست!

 

بازی همچنین