ندای خوارز دزد مسلح

نام های جایگزین: ندای خوارز دزد مسلح

بازی CallofJuarezGunslinger– ادامه پروژه مشهور است. بخش جدید از توسعه دهندگان برای از میان بردن کارتل های مواد مخدر رژیم های نفوذی مکزیک پلیس خوب، پلیس بد و تصمیم گرفته شد. در این بازی، همه چیز به حالت عادی بازگشت، این پروژه دوباره برای کلاسیک آشنا خود را به بسیاری از هنجارها و استانداردهای دیدار خواهد کرد.

CallofJuarezGunslingerрс با این واقعیت است که در یکی از سالن های کوچک تر می آید گاوچران عاقل قدیمی که در واقع تبدیل می شود قاتل افسانه ای سیلاس زره ساق آغاز می شود. آخرین بازدید سالن، به طور طبیعی می تواند نه فقط گذشته گاوچران معروف راه رفتن، به طوری که پیر مرد به زمین افتاد هزاران درخواست در مورد زندگی او صحبت می کنید، برای به اشتراک گذاشتن حداقل یک زن و شوهر از جالب ترین و naveivayuschih داستان های ترسناک. در واقع، آن را مانند کراوات پروژه جدید ما به نظر می رسد. همه در CallofJuarezGunslingerдуэли, مبارزه و عمل جراحی - خاطرات زره ساق قدیمی است. در هر سطح جدید، داستان جدید به نظر می رسد پارسه گاوچران جوانان خشونت.

برای شروع این بازی شما باید اولین دانلود CallofJuarezGunslinger. بلافاصله پس از نصب و راه اندازی این پروژه و آغاز بازی به شما احساس کمی ناراحت کننده باشد. این واقعیت که چنین سابقه، مانند سیلاس گریوز در بازی تماس از خوارز نمی تا به حال به دیدار حتی جدی ترین وسترن تلفن های موبایل. تمام شخصیت های ذکر شده توسط گاوچران های قدیمی، در این بازی تنها به بلافاصله از آن ناپدید می شوند برای همیشه بوجود می آیند. با این حال، با توجه به گرافیک و طراحی به طور کلی از بازی، در نهایت همه چیز شروع به نگاه کاملا هماهنگ و کاملا قابل قبول است.

ادامه ما CallofJuarezGunslingerобзор سخن گفتن است که داستان گاوچران کرامت حتی اغراق آمیز در مورد زره ساق انجام این تصور کلی خراب نکند، در مقابل - که ایجاد یک فضای منحصر به فرد. علاوه بر تنظیم ترشحات طنز گاوچران نازک، که بازی را از طریق و از طریق آغشته - جوک طعنه آمیز به تمام موقعیت ها و شخصیت ها اعمال می شود. هنگامی که شما را به این فضای پروژه کنید، شما را به تمام معنا از داستان را درک کنید. بعد از این بازی CallofJuarezGunslinger امر می تواند بسیار جالب توجه است، چرا که در حال حاضر شما درک آنچه پشت این داستان ظهور یک گاوچران در یک سالن و به همین دلیل او در حال حاضر زندگی می کند.

در قسمت جدیدی از این پروژه تمام مسئولیت بر دوش شخصیت، در اینجا او هیچ پشتیبانی - همه ماموریت ها و وظایف را به انجام تنهایی. حقیقت "تنهایی" قهرمان جبران آن امکان به دست آوردن مهارت های مختلف است که می تواند به طور مستقل توسعه چیست،. گریوز خواهد استودیو عکسبرداری دو اسلحه ها، تفنگ ساچمهای و در اختیار داشتن تکنیک های ماهرانه غوغا و یا مورد تک تیرانداز یاد بگیرند.

حتی از توسعه دهندگان آماده CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера نشان می دهد که قهرمان به طور معمول می تواند کسب امتیاز تجربه، در نتیجه افزایش سطح و صرف توسعه مهارت دست آورده است. وظیفه اصلی برای انجام و نه ترس را به هر کار ارائه شده - امتیاز مهارت کاملا ساده است.

 

بازی همچنین