سقوط

نام های جایگزین: سقوط

بسته - بازی که با تمام بهترین سنت های شبه نظامیان ساخته شده توسط شخص ثالث. در طول پرنیان گیم پلی می تواند چند نوع اساسی از غوغا استفاده کنید. علاوه بر این، این پروژه ارائه می دهد تا شانس خود را با شلیک یک گلوله و پلاسما سلاح. همانطور که توسط بازیکن با تجربه که در حال حاضر به حال برای مقابله با این بازی توصیه، کاملا کارآمد و موثر energoudary می باشد.

تمام گام های اساسی در این پروژه در قریب به اتفاق جهان مدرن واقعی هستند. بازی ما در مورد سرنوشت تاریخ جایگزین انسان می گوید. شخصیت اصلی به نام Rodan قادر به استفاده از این کلید برای رفتن به مرکز ناهنجاری بود. بنابراین او قادر به انجام ماموریت خود را بر روی شانه های خود را فقط تا حدی بود.

در بازی شما باید به منفجر شدن کرد، فکر اتفاقاتی که رخ می دهد پس از ناهنجاری است هزاران نفر از ذرات کوچک را متلاشی نمی کند، و از آن شکست بسیاری از هیولا جدید. با این حال، Rodan و جان سالم به در. در حال حاضر قهرمان بین هیولا، گروه های تبهکار و نظامی است. وظیفه اصلی او - می توانید از این جهنم خلاص شوید.

Priotkroem حجاب کمی از پنهان کاری و شما که فروپاشی بگویم - یک بازی است که ما را به حوادث پس از فاجعه وحشتناک است که در سال 2013 اتفاق افتاده است رخ نشان می دهد. پس از آن، بسیاری از زمین تغییر کرده است، در حال حاضر به نظر می رسد و بیشتر شبیه به برخی از ناهنجاری های منطقه مرموز که قبلا تنها در داستان های علمی تخیلی و داستان وجود داشته است. تقریبا تمام زندگی بر روی زمین مرده، مردم دیوانه شدند، و علت واقعی این حادثه می تواند یکی را پیدا کند.

برای این بازی آغاز شده و به شما دانلود بسته و نصب بر روی کامپیوتر خود نیاز دارید. هنگامی که بازی نصب شده است، شما قادر خواهید بود برای پیوستن به این پروژه خواهد بود. از آنجا به شما خواهد آموخت که به اصطلاح منطقه ممنوعه به نظر می رسد شیاطین وحشتناک. و ساکنان این شهرستان، متوجه است که برای مقابله با این نیرو که نمی توان انتخاب کرد که فقط یک عده پاسبان یا نظامی که در فواصل معین محلی را احاطه کنند زمین حصار جدی - قرار داده اسلب بتنی، اطراف میدان های مین به سازماندهی و ترتیب هر کجا که اسلحه امکان پاسخ اتوماتیک.

بستن می توانید آن را برای فقط یک کارت گرافیک با کیفیت بالا دانلود کنید. همه رنگ منتقل مناسب، خلق و خوی جوی خاص ایجاد می کند. شما باید برای انجام وظایف و ماموریت های، بازی Rodan. شخصیت قدرتمند است که با قدرت فوق العاده عطا شده است. او در منطقه ممنوعه زندگی می کند، چرا که در زمان پدر و مادر قادر به تخلیه در زمان نبوده است. پس از او دیده می شود، آمده اند به درک که این مرد قادر به بازگرداندن عدالت و برای برقراری نظم است.

مکانیک از این بازی ساده است، می توان آن را از ضربه به سقوط تریلر ویدیو درک: شخصیت اصلی است از سلاح های مختلف به دشمن، مسلح به چاقو، شما می توانید یک شمشیر استفاده کنید، و کسانی که لازم است شاخه به "مقابله به مثل". این قوانین به شما کمک کند به سرعت رسیدن به موفقیت در بازی است. مطمئنا این پروژه جلب خواهد کرد که به ماندن بگیرید. آیا باور من نیست، برای خودتان بررسی کنید!

 

بازی همچنین