ﻦﯾﻼﻧﺁ ﺕﺍﺮﻤﻌﺘﺴﻣ

نام های جایگزین: ﻦﯾﻼﻧﺁ ﺕﺍﺮﻤﻌﺘﺴﻣ ،ﻦﯾﻼﻧﺁ ﺕﺍﺮﻤﻌﺘﺴﻣ

مستعمرات بازی در مورد Zel'var پر رونق مستعمره، که یک قسمت را برای بسیاری از روح پرماجرا که تصمیم به ترک منظومه شمسی، و این سیاره قدیمی خوب زمین به دنبال یک زندگی جدید و فرصت خوبی است بگویید - اما نه همه پیدا کردن آنچه که دنبال آن هستید. بسیاری از نا امید شده بود و تصمیم گرفت به نوبه خود به دزدی دریایی بخوبی رشد می کند مسیرهای تجاری بین پنج سیاره در مستعمره بازی، متاسفانه مستعمرات رهبران که نیاز بیشتری برای درآمد تجاری به منظور پیشبرد فن آوری و ایجاد شغل برای مهاجران تازه وارد.

قبل از بازی مستعمرات ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB. مستعمرات ثبت نام می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه اصلی، را انتخاب کنید "ایجاد یک حساب کاربری"؛

2. را نام شخصیت خود را.

3. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید، آن را تأیید،

5. انتخاب "ایجاد".

مستعمرات بازی - متقاطع بین خلاقیت، ترسناک و ماجراجویی است. مستعمره بازی تلاش برای شبیه هیچ ORPG دیگر باشد. کوچ، ایجاد روستا و حفاظت از دوستان خود را از موجودات وحشتناک است که در جنگل در خفا انجام دادن - این کار شما می باشد. شما می توانید چشم انداز، مزرعه و یا شکار برای زنده ماندن در این شرایط تغییر مستعمرات آنلاین - آن را همه به شما بستگی دارد. روستای مستعمرات بازی ایجاد و مدیریت توسط بازیکنان خود. بازی مستعمرات آنلاین شغل اساسی مانند کشاورزی (حیوانات خانگی و حیوانات مزرعه)، معدن، ساخت و ساز ساختمان (شما می توانید یک خانه در ساخت با توجه به نیازهای شما)، ماهیگیری، نجاری و پخت و پز.

مستعمرات آنلاین - بازی که در آن شما کنترل منابع در فضاهای دور که در آن بازیکن به رقابت برای تسلط بر سیاست های تجاری و توسعه فن آوری. هر بازیکن مستعمرات آنلاین مدیریت دولت از کره زمین با دسترسی به یک منبع منحصر به فرد. برای برنده شدن، بازیکن مستعمرات آنلاین باید منابع تجارت به عنوان بسیاری از اعتبارات استعماری جمع آوری، ارتقاء فن آوری، حفظ راه تجارت آزاد دزدان دریایی، و احتمالا هدایت تصمیم گیری های شورا در جهت درست .

در آغاز هر یک به نوبه خود، بازیکنان مستعمرات آنلاین از منابع خود را دریافت درآمد. شورا به رای، چگونه رفتار کنند با توجه به وقایع جاری است. در نتیجه ممکن است کسانی که مایل به قرار دادن تلاش به مستعمرات بازی و یا مجازات کسانی که آن اعمال می شود نه پاداش. بازیکنان مستعمرات آنلاین می تواند اتحاد به منظور نفوذ بر آرا را در جهت مطلوب را تشکیل می دهند.

:

شما می توانید درآمد در مستعمرات بازی با کمک از مستعمره نشینان که گاهی اوقات در اعداد بزرگ را، گاهی کوچک، استفاده می شود و برای پیشرفت در پنج حوزه دریافت جامعه، نظامی، تجاری، صنعت و نفوذ است. پس از رای گیری، شورای، بازیکنان مستعمرات نوبت آنلاین و یا ارتقاء این مناطق، و یا فعال یکی از آنها را فراهم کند و پناهگاهی برای دزدان دریایی در ازای منابع است. شما می توانید مستعمرات بازی و فروش منابع وام را به این نتیجه موافقت نامه های تجاری را برای شما سودمند تر و یا به منابع اضافی. بازیکنان مستعمرات دریافت آنلاین و پرداخت هزینه برای منابع مطابق با موافقت نامه های تجاری.

مستعمرات بازی طول می کشد به مدت ده سطح. شما می توانید نقاط پیروزی با بازیکنان دیگر (VPS) از وام های استعماری و توسعه فن آوری درآمد. در پایان، بازیکن مستعمرات آنلاین با بیشترین برنده برنده است.

 

بازی همچنین