مبارزه با سلاح های

نام های جایگزین: مبارزه با سلاح های

مبارزه با سلاح های آنلاین - بازی زیبا و بسیار جالب در مدت زمان طولانی در حال حاضر با این سبک آشنا - تیرانداز. بازی در وجود آن تا به مخاطبان نسبتا گسترده ای از طرفداران به دست آورد. مبارزه با سلاح های روسی نسبتا جدید است، و در حال حاضر شما می توانید با افراد واقعی که نه تنها در کشور شما زندگی می کنند اما از سراسر اروپا و آسیا بازی کند. در مبارزه با سلاح، شما می توانید از هر کامپیوتری که به اینترنت متصل می بازی، و بر روی سرویس گیرنده نصب شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • سرعت پردازنده - 2GHz
 • RAM-1GB
 • کارت گرافیک - 128MB

برای شروع بازی، شما را به دانلود نرم افزار کلاینت بازی نیاز دارند. این مقدار نسبتا کوچک، و آن وقت زیادی را نخواهد. مبارزه با سلاح می توانید دانلود کنید آن را فقط به سایت مبارزه با سلاح بروید. علاوه بر این، شما نیاز به ورود به سیستم بر روی سرویس گیرنده، ثبت نام در وب سایت. در مبارزه با سلاح های ثبت نام رایگان و بسیار ساده است. این کمتر از پنج دقیقه طول می کشد.

: برای ثبت نام، شما به نیاز
  1. یک حساب برای ورود به اختراع
  2. یک رمز عبور قوی برای حساب کاربری خود را وارد کنید
  3. فراهم می کند که معتبر آدرس پست الکترونیک
  4. خوانده شده و
  5. توافقنامه کاربر شرایط

این ثبت نام شما کامل در مبارزه با سلاح های آنلاین به پایان رسید. حالا شما می توانید مشتری بازی اجرا شود، مشخصات خود را وارد کنید و شروع به بازی مبارزه با سلاح. بازی مبارزه با سلاح های تمام جهان بازی است. حالت های مختلف بازی، یک انتخاب نسبتا زیادی از سلاح، گیم پلی جذاب و کاربردی باعث می شود بازی واقعا جالب و هیجان انگیز است.

چرا بازی مبارزه با سلاح؟ بله، حداقل، چرا که تنها زرادخانه از سلاح و انواع لوسیون دارای ده ها هزار نفر از واحد. و این همه نیست. انواع حالت های بازی نمی خواهد به شما اجازه حوصله کار را برای یک ثانیه نیست. در اینجا یک مثال از برخی از آنها است:

 • شکار جاسوسان - هیجان انگیز ترین از همه. تا همین اواخر، تمام بازیکنان بر روی سرور با یک فرماندهی واحد است. اما در برخی از کارت های مکان با ذخیره سازی پنهان از اطلاعات محرمانه است. پیدا کردن این مورد، برای همه شما در حال تغییر است به طور چشمگیری. هر بازیکن بر روی سرور تلاش برای کشتن شما و متوقف کردن برای جمع آوری یک مجموعه کامل از این چمدان. آنها را به طور کامل باید چهار شود. با وجود این واقعیت است که شما باید به شکار کل سرور، مشکل حتی شدنی است. شما برخی از توانایی های که شما بسیار کمک خواهد کرد. شما تبدیل به تقریبا غیر قابل مشاهده. امتیاز مهارت و چابکی غیر معمول به سلامت و توانایی برای مخفی کردن تا حد زیادی به شما در انجام این وظیفه مشکل کمک کند.

 • قرنطینه حالت - کاملا معروف حالت امروز بازی. ایده اساسی این است که چند بازیکن به صورت تصادفی انتخاب شده، به نوبه خود به زامبی کنید و سعی کنید به آلوده دیگران است. در نگاه اول ممکن است و نه بی اهمیت به نظر می رسد، اما آن را تنها در نگاه اول است. اول، اجازه دهید بگویم که زامبی عملا هیچ مشت. رزرو حسادت از هر گونه بهداشت. اما در هنگام انتخاب تاکتیک های مناسب از این بازی می تواند عفونت جلوگیری از، و به احتمال پیروز از مبارزه به ظاهر نابرابر.

 • Fireteam حالت - حالت کلاسیک، که در آن یک تیم از هشت بازیکن مخالف به اصطلاح "رباتها"، آن را آسان تر است که می گویند - کامپیوتر. حالت بازی بسیار هیجان انگیز است، که به شما اجازه می دهد به تعامل با دیگر بازیکنان.

بازی آنلاین مبارزه با سلاح های ارزش آن را به حداقل سعی کنید تا آن را بازی کند. همچنین، اگر شما سعی می کنید حداقل یک بار به آن بازی، شما تمام مزایای آن را درک، و دیگر بازی های این سبک به سادگی متوقف خواهد کرد برای شما وجود داشته باشد.

 

بازی همچنین