فرماندهی و تسخیر

نام های جایگزین: فرماندهی و تسخیر

فرمان و غلبه آنلاین - فوق العاده چند نفره استراتژی بازی مرورگر با عناصر MMO. Tatsid که جهش جسورانه از مقر GDI به سرقت برده - این یک جهان که در آن مبارزه برای انرژی ارزش ترین جوش است. در حال حاضر دو جناح، که با هم بسیار سازگار نیست، مجبور به همکاری با یکدیگر برای از Tatsid بد بخت فراموش برنده شوید. در یک هرم عظیم در مرکز جهان هیولا موذی را مخفی می کردند این منابع و در حال تلاش برای اجازه رفتن از بازیکنان مداوم است. اما از آنجا که انرژی Tatsida ترویج فن آوری های نظامی، ساکنان فرماندهی و تسخیر آنلاین آماده برای رفتن پیش رو فقط به آن را دریافت. را انتخاب کنید که کدام طرف فرماندهی و تسخیر بازی خواهد کرد و تلاش را به نفع سلطه بر جهان. شما می توانید شورای امنیت جهانی و یا به اخوان از NOD بپیوندید. اما، به رغم این واقعیت است که در آن شما می شود تشکیل می شود، را از مسیر منتهی به هدف خود را روشن نکنید - از حومه شهر حرکت به مرکز جهان، نسبت به جمع آوری منابع بیشتر و به دست آوردن نفوذ در فضای خشن مجازی.

فرماندهی و تسخیر بازی در دسترس شما خواهد بود و پس از یک حساب کاربری در سایت رسمی ایجاد شده است. ثبت نام فرمان و غلبه نیاز به زمینه های زیر:

 • ایمیل
 • رمز عبور (تکرار)
 • نام بازیکن
 • تولد
 • کشور
 • زبان

راست وجود دارد شما می توانید به اشتراک به اخبار هیجان انگیز را. همچنین، شما باید به قوانین و سیاست حفظ حریم خصوصی به توافق برسند. البته، شما رایگان می توانید دانلود کنید فرمان و غلبه. اما زمانی که آن مورد نظر است. در واقع، بازی خوب کار می کند بدون نصب یک مشتری. نکته اصلی - یک مرورگر مدرن است که پشتیبانی از HTML5. علاوه بر این، یک لیست خاصی از حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی وجود دارد. به گیم پلی است حشره دار نیست، کامپیوتر شما باید پارامترهای زیر باشد:

 • OS ویندوز XP / ویندوز ویستا ( خدمات پک 1) 32 بیتی
 • پردازنده دو هسته ای ( هسته 2 اواز یا موسیقی دو 2،4 گیگاهرتز و یا پردازنده های Athlon [_2_ ] X 2 2.7 گیگاهرتز)
 • سازگار با با DirectX 10. نقشه 1zvukovaya
 • کارت گرافیکی با 512 MB حافظه سازگار با با DirectX 10 است. 1
 • RAM 2 GB هارد درایو 20 GB

بازی فرمان و غلبه شما شروع به کوچک است. جایی در حومه شما 6 هکتار از زمین است که می تواند برای ساخت پایگاه داده استفاده می شود اختصاص دهند. شما می توانید در 6 روز اول از نصب از اشیاء مهم شرکت کنند، بدون هیچ گونه نگرانی که طرح های خود را به نابود خواهد شد، داشتن به قوی تر. در سال اول هیچ کس نمی تواند حمله کند. بنابراین بی سر و صدا که در جهت بهبود اموال خود را، و پس از آن قادر به در مورد پیشرفت به مرکز نزدیک تر فکر می کنم می شود. در آن زمان این سرزمین می رود بیش از گنبد محافظ خود، شما باید آماده برای دفاع و حمله است. درست است که اولین حمله تنها می تواند فراموش. تنها با توسعه دسترسی به جنگ جدی تر باز شود. پس شما در نهایت به نبرد در برابر پاسگاه حرکت کند، اما در پایان بدون ترس از چالش دیگر بازیکنان. اگر شما می توانید پایگاه دشمن تسخیر، C و C بازی یک افزایش بزرگ در قالب منابع مفید لطفا. همچنین، با توجه به فتوحات شما زمین های خود را گسترش دهد. اما اگر شما تصمیم به حمله، و آن را با شکست مواجه، در ذهن داشته باشیم که خطر از دست دادن سخت به دست آورد خود خوب است.

چه منابعی پیشنهاد به استفاده از فرمان و غلبه به صورت رایگان؟ این تیبریوس برای نصب از ساختمانها بر اساس کریستال بهبود خود به ساخت واحد های دفاع و حمله، برق، که در جنگ استفاده می شود، و وام های ساخت و ساز در ازای تیبریوس و کریستال. فرماندهی و تسخیر هم بازی آنلاین شما خواهد شد جمع آوری تحقیق نقطه، فرمان و عرضه. همه که برای اهداف از جمله پژوهش واحد و سازه های جدید مورد نیاز برای بهبود نیروهای رزمی، توانایی تولید یک حمله. اما در بازی وجود دارد و یک ارز خاص به نام بودجه، که نیاز به صرف پول واقعی است. دارندگان وجوه حق انجام حملات یکی پس از دیگری داشته باشد. بنابراین، مخالفان هم به بهبود یافتن ندارد، به اندازه کافی منعکس کننده حملات اغلب تکرار شده است. اما شما چیزی است که باید باشد! شما می توانید پایگاه دشمن تسخیر و لذت بردن از ثمرات کارگر خود را. و این تنها یک مثال از مزایای صندوق های اهدا شده است. این ارز در بازی خواهد شد بسیاری از فرصت باز کردن و واقعا شما را قوی تر. علاوه بر این، روند توسعه خواهد بود بسیار سریعتر.

فرماندهی و تسخیر بازی آنلاین شما را در انتخاب مخالفان را محدود نمی کند. شما حتی می توانید با اعضای جناح مشابه خود به رقابت بپردازند. در اینجا از آن به منظور است. اگر شما به کسی برخورد کند، در تهاجمی و نشان می دهد آنچه را که آنها قادر هستند. برای برنده شدن، شما نیاز به یادگیری را به عوامل مختلف باشد. کمک به موفقیت استراتژی مناسب توسعه، تاکتیک حیله گری، قرار دادن موفقیت آمیز نیروهای نظامی پیش بینی در قرار دادن ساختمان در قلمرو خود، و بیشتر. تنها کسانی که از آن آویزان تمام ترکیب قادر به رسیدن به قلب از جهان، به تسلط و لذت بردن از اهمیت آن خواهد بود.

و اتحاد، فرماندهی و تسخیر مرورگر بازی اجازه می دهد تا برای متحد نه تنها با جناح های بومی، بلکه با بازیکنان طرف مقابل. با هم شما می توانید خیلی بیشتر کند. را با هیولاها بی وجدان همان لرزیدن از شدت ترس، و دیگر علاقهمندان به اتحادیه شما احترام می گذاریم! کار کردن با دوستان خود گیج کننده شاهکارهای! فرض کنید که شما به اندازه کافی خوش شانس به تحقق بخشیدن به برنامه تصور است!

 

بازی همچنین