شرکت از قهرمانان 2

نام های جایگزین: شرکت از قهرمانان 2

این ادامه با بسیاری از علاقهمندان به بازی انتظار. و سپس، در نهایت، شرکت بازی قهرمانان 2 به مردم ارائه شد. بدیهی است، با توجه به نقاط کاملا متفاوت از این دیدگاه، هموطنان ما در این بازی بلافاصله پس از چندین اشتباهی آشکار وجود دارد. برخی منابع حتی شده بودند طوماری خواستار ممنوعیت توزیع بازی در فضای وسیع شوروی سابق. با این حال، با وجود تمام نظرات و توسعه دهندگان معایب که با کیفیت بالا از بازی و ویژگی های فنی بسیار عالی درک نیست آن را به سادگی غیر ممکن است. بله، و علاوه بر این، دانستن نقطه نظر کاملا منحصر به فرد از نظر کانادایی ها و آمریکایی ها در جنگ proistechenie، این تفسیر از وقایع، شما می توانید آنها را (تنها برای عملکرد کیفیت، البته) ببخشند.

حالا شما قادر به شرکت قهرمانان 2 بازی با استفاده از مبارزه کامل اتحاد جماهیر شوروی خواهد بود. پارسه از سراسر جهان خواهد شد شرکت در نبرد استالینگراد در نزدیکی مسکو را و شرکت در ضبط از مجلس. قهرمان اصلی این پروژه زندانی نشسته در گولاگ Sliv Isakovitch است. و برخی از حوادث با توجه به خاطرات خود دوباره بازسازی شد. بدیهی است، پس از آن، به عنوان در بازی به اجرا در همه جنگ ها و جنگ از نظر تاریخی و در چه نور به نمایش گذاشته همه از ماموران روسیه، هیچ انتقاد را تحمل کند، اما عجله به نزدیک شرکت ما از قهرمانان 2 بررسی، در عین حال ما به نفع فنی می باشد بازی خوب است، اما COH است که فقط.

بسیار مهم تر هنوز هم این است که چگونه مهارت، موثر و به سرعت در حال اجرا یک برنامه مبارزات انتخاباتی. در هر ماموریت، شخصیت نیاز به دو یا حتی سه جبهه به طور همزمان عمل می کنند. بازی ارائه می دهد بسیاری از ماموریت ها و وظایف، و هر کار جدید راه قبل از اینکه شما به چرخش غیر منتظره از حوادث کمک خواهد کرد. با هر گام ساده و سر راست در نگاه اول (به عنوان شما در اسرع وقت شما می توانید شرکت از قهرمانان 2 دانلود خواهید دید)، ماموریت خواهد شد وظایف جدید و سفارشات غیر منتظره تکمیل.

شایان ذکر است که این بازی است که برای ضعف قلب نیست. بنابراین، دشمنان و حوادث، به صورت پویا در حال تغییر هر یک از دیگر خود، نمی خواهد اجازه دهید شما را برای یک دقیقه استراحت. برای دیدن این فرد، شما می توانید نسخه ی نمایشی ویدیو شرکت از قهرمانان 2 تماشا کنید. با چنین تغییر سریع از وقایع تأسف تحریف حقایق تاریخی به سادگی انجام هم ندارد.

بازی سخت تر می شود چرا که توسعه دهندگان تصمیم به بهبود بقا تجهیزات نظامی سنگین، بنابراین در حال حاضر برای نابودی نیروهای دشمن را مجبور به صرف انرژی بیشتر.

: در این بازی، همان است که در بخش های قبلی، سه نوع اصلی از منابع ظاهر خواهد شد

1. مردم.

2. سوخت.

3. مهمات.

برای مشاهده این پروژه در جزئیات، توصیه می کنیم COH 2 دانلود.

توسط سنت، تلاش شما می توانید امتیاز دریافت کنید، دادن فرصت بیشتر برای به دست آوردن دسترسی به مهمات گران تر. و اگر چه در شرکت بازی قهرمانان 2 رایگان کار نمی کند، سعی کنید خودتان را در این بازی ارزش است - این پروژه با کیفیت باید هر نظر پرنیان را ببینید!

 

بازی همچنین