ConquerX2

نام های جایگزین: ConquerX2

بازی ConquerX2 مبتنی بر مرورگر بازی آنلاین که در آن شما خواهد امپراتوری خود را در فضا گسترش است. در این بازی شما نیاز به ایجاد یک ناوگان قدرتمند است.

بازی ثبت نام ConquerX2 زیر فشار هر کاربر. برای ثبت نام شما باید شرایط زیر باشند:

1) ما آدرس ایمیل خود و نام کاربر را.

2) نوشتن نام کاربری و رمز عبور خود را.

به بازی این بازی شما باید تا ConquerX2 برای به دست آوردن قدرت و نفوذ. برای این کار، شما ابتدا نیاز به توسعه زیرساخت های خوب و تعداد زیادی از مواد خام.

بنابراین شما نیاز به جمع آوری انواع مواد معدنی و کریستال، و همچنین برای ساخت یک ساختمان، ساخت سفینه های فضایی برای تعامل و سربازان استخدام. تولید کارآمد از منابع، اولین گام برای امپراطوری خود را است.

برای گسترش مرزهای خود در ConquerX2 شما باید حمله به سیاره های دیگر بازی کنند، و به همین دلیل شما bude موفق می شود.

برای این که شما نیاز به ارسال جنگ Starfleet خود را در برابر بازیکنان دیگر.

با گذشت زمان، ConquerX2 ارتش خود را آنلاین تبدیل خواهد شد و بیشتر و بیشتر است، اما در همان زمان، شما به سرعت می تواند از دست دادن مبارزان خود را زمانی که آنها در عبور از کهکشان. توسعه دهندگان بازی همیشه در حال تلاش برای بهینه سازی ناوگان مدیریت دارایی. بنابراین یک علم وجود دارد - بازی داستان ConquerX2، به عنوان مثال، یک زنگ خطر است که به اطلاع شما در یک زمان خاص.

البته، شما باید سیاره خود را از حمله دشمن دفاع کند. در غیر این صورت، تمام خدمات خود را به دور بماند و شما به سرعت از دست بدهند.

در بازی ConquerX2 که بسیاری از برج های دفاعی و امکانات دیگر. علاوه بر این، شما را در ده ها بازی از quests که شما را به بخش های دور دست ترین کهکشان ارسال کنید. بنابراین، شما می توانید شخصیت خود را و سربازان خود را بهبود بخشد.

ConquerX2 بازی آنلاین شما می توانید با این منابع آشنا

1. جمعیت منابع بسیار مهم است. بنابراین، اصلی رشد افزایش جمعیت است.

2. کریستال برای استفاده بسیاری از بخش تولید (به ویژه بخش [ _30_] موتور کشتی ) و مختلف و ساختار برج های دفاعی .

3. گاز همچنین برای صنایع مختلف استفاده می شود، اما استفاده از مهم ترین آن - آن برای خدمات کشور سیستم عروق در سفر. دریایی کشتی های حمل و نقل ، مانند کشتی به حمله نیاز به گاز به دلیل از توپ لیزری که استفاده تفنگداران دریایی، کار گاز . گاز نیز نیاز در مقادیر زیاد مدیریت چند دادگاه است.

4. تفنگداران دریایی نیز در نظر گرفته منبعی مهم از آنجا که آنها در آخرین خط دفاع از این سیاره می باشد.

حتی زمانی که در آسمان است با پیروزی در ناوگان نبرد سلطه، این سیاره را نمی توان به اشغال در صورتی که تفنگداران دریایی بر روی زمین افسرده نمی شد.

ثبت نام آنلاین بازی ConquerX2 آزاد با دوستان خود.

اقدام برای مبارزه در فضای بازی مرورگر X ConquerX2! تبدیل به امپراتور قدرتمند ترین جهان و کشف فن آوری مربوط به اینده

 

بازی همچنین