فرار از کیهانی

نام های جایگزین: فرار از کیهانی

بازی کیهانی فرار - چند نفره رایگان تیرانداز سوم شخص با گرافیک 3D واقعی، طراحی شده در سبک انیمه. اقدامات کاراکتر 'را، که همیشه رخ می دهد برای مبارزه با هر یک از دیگر، روبات ها می باشد. در میدان جنگ، می تواند به طور همزمان در مقابل 30 بازیکن از همان مقدار عمل می کنند. کاربران در دسترس است برای ایجاد یک شخصیت، انتخاب کنید تا اسلحه و برای او تصمیم می گیرید که حالت بازی CosmicBreak. چه خواهد بود ربات بستگی به تصورات خود را. پس از محدودیت چیزی اتفاق می افتد و شما می توانید مدیریت شخصیت منحصر به فرد به دنیا فانتزی خود را. وجود دارد، البته، این پیشنهاد را به استفاده از یکی از دسترس 50 مدل در حال حاضر جمع آوری شده. اما اگر شما آن را دوست ندارد، آستین های خود را با استفاده از بیش از 300 قسمت، را، خواهد شد که واقعا گران قلب خود را. سپس، انتخاب یکی از سه جناح موجود، شما ربات به دعوا های بی پایان منجر شود. هدف روشن است - برای زنده ماندن در جنگ گرم را به نفع خود و گرفتن یک جایزه به خوبی سزاوار. نه تنها این، شما CosmicBreak رایگان بازی، پس همچنین برای هر نبرد شما تکیه نقاط شایستگی، بازی پول و همه نوع از اقلام مفید مانند قطعات یدکی برای ربات. برو برای آن! موفقیت - در نتیجه تلاش های خود را!

ثبت نام CosmicBreak شما را به فوق العاده، زیبا، پر از حوادث پویا از جهان است. همه شما باید انجام دهید - برای پر کردن فرم ثبت نام در وب سایت رسمی. را پر کنید در زمینه های مناسب نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل. بازی شما قادر خواهید بود تا از طریق فیس بوک را وارد کنید، به طوری که در طول ایجاد حساب لازم است برای مشخص کردن نام انجمن دیگر. هنگامی که تمام اطلاعات لازم آنلاین را آپلود CosmicBreak و لذت بردن از گیم پلی جالب ترین.

شرکت CyberStep، شرکت ، که توسط توسعه دهنده پروژه است، تلاش کردند تا محصول در دسترس و در نتیجه سیستم مورد نیاز را شوک نیست مردم دیوانه هستند. برای گیم پلی خواهد تنظیمات زیر را بر روی کامپیوتر نیاز: سیستم عامل ویندوز (2K/XP/Vista/7)؛ پنتیوم اینتل پردازنده III 1. 2 گیگاهرتز، با DirectX 9 سازگار است. 0، رم 256 MB. همانطور که برای اتصال به اینترنت، باید حداقل 128 کیلوبیت بر ثانیه باشد.

خوب، اگر تشریفات حل و فصل هستند، آن زمان به بازگشت به ابعاد موازی به نام فضا مکان است. سرگردان در آینده دور، شما مجبور به انتخاب طرف، که بدون ترحم به تمام قدرت خود را و شروع به جمع آوری انرژی از کیهان که احیای یکی از Arkov باستان کمک خواهد کرد (برای حق وجود دارد و که شما تصمیم به مبارزه با)، به طوری که او به نوبه خود تبدیل شکست هرج و مرج به قدرت رسید. شما برای درک جوهر از بازی خود را، و همه چیز سقوط به محل، اجازه دهید به تاریخ تبدیل شود. در جهانی که در آن شما به اندازه کافی مدت زمان طولانی هرج و مرج بود. پادشاهی هرج و مرج وحشتناک: مسابقه از قبل موجود از روبات های بزرگ، پس از بیدار شدن فراموشی، تصویر وحشتناک را کشف کردند. Arkov باستان بوده است که به زندگی تنها سه آمد. این قدرت، دانش، و شجاعت است. اما قدرت همه آنها را در آستانه خستگی می باشد. فوری در جهان نیاز به انرژی بلکه آن است که به اندازه کافی برای سه غول نیست. پیروان هر یک از ربات ها بیدار تصمیم گرفت به هر قیمتی برای بازگرداندن به زندگی عادی بت خود را است. منگوله دار مبارزه طاقت فرسا. بعد از هر جناح معتقد است که آن را می توانید ربات هرج و مرج را شکست و باید به هر قیمتی زنده بماند. نمایندگان از جناح حاضر به تن به یکدیگر نیست، و انرژی کیهانی، که برای هر یک از ساکنان این جهان فوق العاده لازم باشد، مقصر اصلی اختلاف می شود.

بنابراین، در بازی سه اتحادیه: Bradin، که در آن شجاعت و وفاداری بالاتر از همه چیز، جادوگر، که پیروان هستند که باهوش ترین و دعوا در نظر گرفته ترجیح می دهند به یک استراتژی خوب است و Dostreks که معتقد است که هر تداوم را می توان با نیروی بی رحم شکسته تکیه می کنند. پس از انتخاب خود، یکی دیگر از استراتژی شما برای اولین بار مجموعه خود را از ربات را دریافت کنید. بله، شما این حق، CosmicBreak بازی شما نه یکی، کنترل، اما چند روبات به عنوان خوانده شده. بطور دقیقتر، شما کل گروه، واقع در یک گاراژ خصوصی داشته باشد. و توسط راه، در میان روبات های شما می توانید یک کاپیتان را انتخاب کنید. به طور کلی چهار نوع از ربات وجود دارد، و آنها متفاوت ویژگی. بنابراین، ربات های هوا به رخ کشیدن شتاب دهنده های قدرتمند و قدرت مانور بسیار عالی است. روبات نوع زمین بی همتا در جنگ در این نزدیکی هست و توانایی های مختلف به حرکت سریع می باشد. نوع توپخانه ربات در طول حملات محدوده بدرخشد. نوع خزنده وب پشتیبانی از متعادل ترین و چنین ویژگی به عنوان توانایی برای تعمیر همکار. علاوه بر این، تمام ابعاد مختلف از روبات موجود است. S، M و L - که سه اندازه، که به سادگی باید به هنگام به روز رسانی، و همچنین در هنگام انتخاب سلاح گرفته شده است.

بازی CosmicBreak کاربران ارائه می دهد حالت های مانند میدان جنگ، مأموریت ها و وظایف. هر یک از آنها را در راه خود جالب است و هر آنچه شما آمده است، خواهد خسته نمی شود! علاوه بر این، در طول بازی شما می توانید با بازیکنان دیگر در چت. وجود دارد که صدا و متن چت. به طور خلاصه، شما این فرصت را به گذراندن وقت خود را غنی را به بسیاری از سرگرم کننده داشته باشد! دارای خلق و خوی خوب!

 

بازی همچنین